FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Dökümanlar

Fifa 2006 Kurulumu

Ekleyen : WatCheR

Fifa 06 orjinal versiyonu dvd şeklinde piyasaya sürüldüğü için korsan oyun alan arkadaşlar bu oyunu kurmakta bayağı zorlanmakta.Bu yüzden bu konuda ayrıntılı bir açıklayıcı yazı yazmayı uygun buldum.

Piyasada satılan Fifa 06 cd leri oyunun image dosyasının parçalanarak sıkıştırılıp cd lere kaydedilmiş hali.Oyunu kurabilmek için Winrar ve Daemon tools programlarına ihtiyacınız olacak.Öncelikle bunlar temin edelim


Daemon tools için tıklayın

WinRar için tıklayın

Bu 2 programı kurdukdan sonra Fifa 06 1. cd yi takıyorsunuz.CD nin içinde girdiğimizde Fifa06.part1 isimli bir dosya ile karşılaşıyoruz.

Bu dosyaya çift tıkladığımız zaman dosya WinRar ile açılacak.Gelen menüdeki fifa06 klasörünü sürükleyip harddiskimiz boş bir yerine bırakıyoruz.

Bu işlemle birlikde sıkıştırılmış dosya açılmaya başlayacaktır.Açıldıkça da sizden diğer cd leri sırasıyla isteyecektir.O istedikçe de siz cd leri ağzına vereceksiniz PC nin.Son cd ye kadar verip açılma olayı bittiğinde elimizde yaklaşık 3,5 gb lık 2 adet dosya olacak.FIFA06.mds ve FIFA06.mdf dosyaları.

Bunlar şuan için tek başına hiç bir anlam ifade etmeyen dosyalar.Daemon toolsu kuruyoruz ve masaüstündeki simgesine çift tıklıyoruz.PCnin sağ alt köşesinde kırmızı şimşekli bir simge belirecek.Bu simgeye sağ tıklayıp VirtualCD/DVD rom dan Set number of devices ve ordan da 4 devices i seçiyoruz.Daha sonra gene simgeye sağ tıklayıp VirtualCD/DVD rom dan Device[0] ve mount image seçeneğine tıklıyoruz.Bu işlemi yapınca bir pencere açılacak.Bu pencerede cd lerden bilgisayarımıza attığımız dosyayı seçmemiz isteniyor.FIFA06.mds dosyasını seçip tamam diyoruz.Buraya kadar yaptığımız işin mantığı image dosyasını daemon toolsa gösterip Pc yi sanki Fifa 06 DVD si takılmış olduğuna inandırmak.Bu işlemi yaptığımızda Fifa 06 DVD sini takmış gibi kurulum ekranı gelecektir.Bundan sonrası klasik oyun kurulumu.
Bulamayanlar için :
Fifa 06 CD KEY : 4788-7MA4-C2MF-GXEF-QDXQ

Kurulum bittiğinde fifayı crack filan yapmadan oynayabilirsiniz.Eğer yanlışlıkla fifa sanal dvd sini çıkartırsanız ilk aşamada anlattığım gibi daemon tools a sağ tıklayıp aynı şekilde dvd yi sokabilirsiniz.Sorunlarınız için bana elektronik posta gönderebilirsiniz.


13.10.2005 30186 kez okundu.
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd