FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Dökümanlar

Fifa 14 Online Gol Tekrarlarını Geçme

Ekleyen : WatCheR

Orjinal fifa alıp online bölümünden gerçek rakiplerle oynayanların en büyük sıkıntılarından birisi de rakip oyuncunun gol attıktan sonra sinirinizi bozmak için golün tekrarını geçmeyip izlemesidir. Fifadelisi.net olarak rakibin golünü izlemeden geçebilmenin yollarını uzun süre araştırmamıza rağmen bu konuda bir yazı bulamamıştık fakat kendi bulduğumuz bu yöntemle artık gol tekrarlarını izlemek zorunda kalmayacaksınız.

 

Fifa 14 Online Oynarken Rakibin Gol Tekrarlarını Geçme Yöntemi :

Golü yediğiniz zaman ilk başta gol sevinci yaşanır, sonra da golün tekrarı gösterilir. Gol sevinci yaşanırken Joypadinizin Start tuşuna ard arda basmaya başlayın. Gol sevinci biter bitmez elinizi çekebilirsiniz. Bunu yaptığınız taktirde golün tekrarını izlemek zorunda kalmazsınız.

 

Start tuşunu bırakma zamanlamasını iyi yapmanız lazım. Tam gol sevinci biterken. Fazla basmanız halinde sadece oyun menüsü gelecektir ve 3 oyun durdurma hakkınızdan birini kullanmış olacaksınız sadece.

 

Ayrıca maçın sonunda da bildiğiniz gibi oyuncular birbirini tebrik edip önemli anların tekrarları izletilir. Bu bölümde de rakip oyuncu geçme tuşuna basmazsa uzun bir süre bu seromoniyi izlemek zorunda kalırsınız. Bu yöntem sayesinde bu bölümünü de geçmeniz mümkün. Maçın bitiş düdüğü çalar çalmaz Starta basın ve sonra Resume Match yapın. Ve maç sonundasınız.

Not : Bu döküman fifadelisi.net tarafından hazırlanmıştır. Lütfen başka sitelerde kullanırken kaynak belirtin.


14.05.2014 49228 kez okundu.

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd