FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Dökümanlar

NFS Most Wanted Kurulumu

Ekleyen : WatCheR

Yeni çıkan oyunlarda öyle korumalar varki bu oyunları kurup oynamak deveye hendek atlatmak gibi. Need For Speed Most Wanted'de bu korumalı oyunlardan biri. Ama crack sektörü engel tanımıyor. Sitemizden indirdiğiniz NFS Most Wanted'i nasıl kuracağınıza ilişkin her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz.

31 parçalık NFS Most Wanted'i indirdikten sonra ilk yapmanız gereken sonu part01.rar ile biten dosyayı WinRar programını kullanarak açmak.
Winrar için tıklayın
Daha sonra açılan dosyadaki klasörü alıp harddiskinizde boş bir yere bırakacaksınız. WinRar 31 parçayı tek tek alıp sürüklediğiniz yere açacaktır. Açılan dosyanın yerini unutmayın.Bu aşamadan sonra bize Daemon Tools programı lazım.
Daemon Tools için tıklayın
Daemon toolsu kuruyoruz ve masaüstündeki simgesine çift tıklıyoruz.PCnin sağ alt köşesinde kırmızı şimşekli bir simge belirecek. Bu simgeye sağ tıklayıp VirtualCD/DVD rom dan Set number of devices ve ordan da 4 devices i seçiyoruz.Daha sonra gene simgeye sağ tıklayıp VirtualCD/DVD rom dan Device[0] ve mount image seçeneğine tıklıyoruz. Bu işlemi yapınca bir pencere açılacak.Bu pencerede sıkıştırılmış dosyaları açtığımız klasörü seçiyoruz ve ordaki st-nfsmw1.mds dosyasını seçiyoruz.Bunu yaptığımız zaman NFS most Wanted'in ilk cdsini takmış gibi olacaksınız ve kurulum ekranı gelecek. Seri numarasını sitemizin serial bölümünden bulabilirsiniz. Kurulum başladıkdan sonra sizden sırasıyla 2.,3. ve 4. cd leri isteyecek. Bu cd leri de daemon tools programına sağ tıklayarak sokacaz. En son sizden tekrar 1. cd yi isteyip kurulumu tamamlayacak bilgisayar. Kurulum tamamlandıkdan sonra 1. cd yi daemon toolsa gösterdiğinizden emin olun ve gene sitemizden indirdiğiniz klasöre gidip sd4hide.exe dosyasını çalıştırın ve açılan pencerede Hide a basın. Bu işlemi yaptıkdan sonra oyunu çalıştırabilirsiniz. Oyundan çıktıkdan sonra çalışır haldeki sd4hide.exe dosyasında restore butonuna tıklayın. Eğer oyun açılırken hata verirse daemon tools'dan cdyi tekrar sokup tekrar aynı işlemleri yaparak oyuna girmeye çalışın mutlaka çalışacaktır sonunda.

26.11.2005 25376 kez okundu.

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd