FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Haberler

KONAMI PES 2012'ye Ait İlk Görüntüleri Yayınladı

PES oyununun yapımcısı KONAMI firması PES 2012 oyununa ait ilk videoları yayınladı. Videolara bakıldığında grafiklerdeki büyük gelişmeler ilk göze çarpanlar. Maç başı seromonileri ve trübünlerdeki taraftar görüntüleri de görülmeye değer.

 

Bunun dışında yapılan açıklamalara göre yapay zekayı geliştirmek adına PES 2012 yapılırken PES ve futbol hayranlarıyla birebir iletişim halinde kalındı. Oyunun yeni yapay zeka motorunda oyunu oynayanların kendilerini maçın bir parçasıymış gibi hissetmeleri için her şey yapılmış.

 

Özellikle hücum oyununu geliştirmek için boştaki oyuncuların hücüm anında desteğe gelmeleri, boş alanlara koşu yapmaları, defans oyuncularını üstleri çekmeleri gibi özelliklerde iyleştirmeler yapılmış. Topun olduğu oyuncunun davranışlarına göre diğer oyuncular hareketlerini ayarlayacağından takım tek bir bütünmüş gibi hareket edecek.

 

İmleç geçiş sistemi adı verilen sistem sayesinde sağ analog tuşu ile sahadaki istediğiniz oyuncuya geçiş yapabilecek ve hücumlara karşı daha çabuk ve düzenli önlem alabileceksiniz.

 

Duran toplarda boştaki bir oyuncunuzu seçip topsuz koşu yaptırıp defans oyuncularını şaşırtabileceksiniz.

 

Defans oyuncuları rakibin pozisyonunu bozabilmek için vücutlarını da kullanabilecek. Aynı şekilde oyun kurucularda defansı bozabilemk için vücut güçlerini ortaya koyabilecek. Çarpışmalar daha gerçekçi olacak ve oyuncunuz sendelese bile topu kontrolü altına alabilecek.

 

PES 2012 NE ZAMAN ÇIKACAK


Yapılan açıklamaya göre PES 2012, 2011 yılının sonbahar aylarında satışa sunulacak.

 

 

Video 1 için tıklayın.

Video 2 için tıklayın.

Video 3 için tıklayın.

Video 4 için tıklayın.

RESİMLER


pes 2012 ilk görüntüler

 

pes 2012 ilk görüntüler

 

pes 2012 ilk görüntüler

 

pes 2012 ilk görüntüler

 

 

pes 2012 ilk görüntüler

 

pes 2012 ilk görüntüler


Gelişmeler için bizi facebookta takip edin.

15.05.2011 10613 kez okundu. Anahtar Kelimeler : PES 2012 ne zaman çıkacak, PES 2012 çıktı mı
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd