FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Haberler

Kısa Bir Toparlama

Fifa 11 ve PES 2011 Full sürümlerinin tüm platformlarda ardı ardına çıkması ve Fifa 11 full versiyonda çıkan bazı aksaklıklar yüzünden son derece yoğun günler geçirdik. Sitemizi takip edip bize güvenenler yanılmadı ve yalnızca Türkiye'de değil dünyada da Fifa 11 fullü ilk oynayabilme imkanına eriştiler.  Şimdi bu yoğun gündemde hala neyin ne olduğunu anlamayanlar için kısa bir toparlama yapmak ve tüm linkleri bir arada toplamak istiyorum.

Öncelikle oyunun ilk çıkan versiyonu olan Rus sürümünü indirip kuramayan veya kurup da oynayamayanlar için baştan sona kurulum dökümanımız var. İndirdiğiniz oyunun Rus sürümümü yoksa başka sürümmü olduğunu nasıl anlarsınız? İndirdiğiniz iso dosyasının adı Fifa11PCRus ise indiridğiniz sürüm Rus sürümüdür. Rus sürümün adına aldanmayın kurulum, menüler ve spikerler İngilizce. 

Rus sürüm kurulum, crack yapma dökümanı için tıklayın.

Herhangi bir Fifa 11 Sürümünü kurdunuz yalnızca crack dosyası için tıklayın.

Oyunun Rus sürümünden yaklaşık 24 saat sonra Reloaded sürümü çıktı. Rus sürüme göre daha sorunsuz olan bu sürümün torrent linkini yayınladık. Torrenti kullanmayı bilmeyenler en basit haliyle bu torrent linklerini indirip flash get ile açıp indirebilirler.

Fifa 11 Full Reloaded torrent linki indir.

Yok arkadaş bu kadar sorunla uğraşamam ben gidip orjinal alcam diyenler için en ucuz yoldan nasıl orjinal Fifa 11 sahibi olunur anlattık. Türkiye'de bu işi yapan en güvenilir kişileri buluk ve yalnızca 35 TL ödeyerek nasıl fifa 11 sahibi olabilirsiniz araştırdık. Tıklayın ve öğrenin.

Fifa 11'e burun kıvırıp hala PES 2011 oynamakta inat edenler için : PES 2011 Full Torrent linki.

Oyunların çıkmasının ardından ilk şoku atlatıp artık yama aramaya başlayanlar oldu. Yeni yamalar yayınlandıkça haberini burdan takip edebilirsiniz. Şimdiye kadar elimize geçen kullanışlı yamalar.

PES 2011 Kamera Ayar dosyası indir.

PES 2011 Para Hilesi.

Fifa 2011 Para Hilesi.

Fifa 2011 demo süre ve zorluk derecesi yaması.


Gelişmeler için bizi facebookta takip edin.

03.10.2010 34958 kez okundu. Anahtar Kelimeler : fifa 2011 full, pes 2011 full yamalar, dosyalar, para hileleri

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd