FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Haberler

Fifa'nın en kötüleri

Soccergaming sitesi ilginç bir araştırmaya imza atmış. Bu güne kadar çıkan fifa serilerini karşılaştırarak en kötüleri belirlemiş.

Buna göre fifa serilerinde :

En kötü Giriş Animasyonu(İntro) : Fifa 2001. Siteye göre bu güne kadar yayınlanan oyun introları içindeki en kötüsü fifa 2011 introsu. Oyuncular serbest atış kullanıp, birbirleriyle itişmekten, rakiple ve hakemle dalaşmaktan başka bişey yapmıyor. Bu davranışlarıyla bir sarhoştan farksız görünüyorlar. Öyleki arkaplanda çalan Bodyrock şarkısı bile bu klibi kurtaramıyor.

Fifa 2001 introsunu izlemek için tıklayın.

En kötü Eklenti : 2003-2005 yılları arasındaki serilerde kullanılan maç yorumcusu. Fifacılar hatırlayacaktır bu yıllarda spiker John Matson'un yancısı Ally McCoist isimli bir maç yorumcusu vardı. Yaptığı yanlış yorumlarla oyuncuları çıldırtan McCoist başarısız bir yenilik olarak kayıtlara geçti.

En Kötü Şarkı : Kalemba (Wegue Wegue) – Buraka Som Sistema featuring Pongolove. Fifa 10 oyununun soundtrackinde yer alan bu şarkı gelmiş geçmiş en kötü fifa şarkısı seçilmiş. Siteye göre diğer sinir bozucu fifa şarkıları ise Miss Dynamit'in Dy-Na-Mi-Te şarkısı ve Avril Lavigne'nin Complicated remixi.

En Kötü Karar : Salon futbolunun kaldırılması. Fifa 98 oyununda yer alan ve eski fifacılar arasında günümüzde hala bir efsane gibi konuşulan salon futbolu seçeneğinin kaldırılması en kötü karar seçilmiş.

En Kötü Fifa Serisi : Şimdiye kadarki seriler içinde en kötü fifa serisi fifa 06.


Gelişmeler için bizi facebookta takip edin.

benzer haberler:
25.09.2010 15339 kez okundu. Anahtar Kelimeler : fifa serileri en kötüler ödülü

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd