FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Haberler

Herkes bu oyunu konuşacak

call of duty black opsCall of Duty'nin yeni oyunu Black Ops çok iddialı geliyor; Modern Warfare 2'den bile daha iddialı...

Sonbahar yaklaşırken, Call of Duty'nin yeni oyunu Call of Duty: Black Ops'un piyasalarda nasıl bir etki yapacağı şimdiden konuşulmaya başlandı. Her oyunu adeta bir hit olan Call of Duty serisinin bu bölümünün de piyasada çok iyi iş yapacağı şüphesiz. Ancak Activision'ın açıklamalarına göre, çok iyi iş yapmak çok basit kalıyor.

Yeni oyunun pazarlama bütçesinin geçen senekinden oldukça yüksek olacağı belirtilirken Black Ops'un ön siparişlerinin şimdiden Modern Warfare 2'yi geçmiş durumda olduğuna dikkat çekildi.

Activision COO'su Thomas Tippl, Black Ops'un çok daha geniş oyun platformlarında çıkacağını söyledi. Ayrıca Modern Warfare 2 gibi bu oyunun da, yılın en büyük eğlencesi olacağını iddia etti.

Activison CEO'su Bobby Kotick ise, Black Ops'un şirketten tarafından çok daha büyük bir yatırım göreceğini belirtti. Kotick'in açıklamalarına göre, Black Ops yalnızca oyun fanatiklerinin dikkatini çekmeyecek, çok daha geniş bir kitleye ulaşacak.

Call of Duty: Black Ops'un 9 Kasım'da 59.99 dolarlık fiyatla piyasada olması bekleniyor.


Gelişmeler için bizi facebookta takip edin.

benzer haberler:
10.08.2010 7582 kez okundu. Anahtar Kelimeler : call of duty yeni oyunu black ops
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd