FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Haberler

Fifa 07 4. Replay Yarışması

Yarışmaya olan yoğun ilgi dolayısıyla uzun süredir yapamadığım replay yarışmasını hiç yapamamadaksa bazı içerik değişimlerine gidip öyle yapmayı uygun gördüm. Ve sıkılmadan izleyebileceğiniz güzel bir video oldu. Buna göre :
* Gelen replayların hepsi tek tek izlenip yayınlanmaya değer olanlar videoya koyulacak.
* Serbest atışlardan atılan goller kesinlikle değerlendirmeye alınmayacak
* Daha önce de defalarca açıklamama rağmen hala birden fazla replay gönderenler var. Birden fazla replay gönderenlerin hiç bir replayına bakmadan direk siliyorum maili.
Ayrıca bugüne kadar yollanan replayların hepsi değerlendirilecektir. Elimde daha izlenmeyi bekleyen onlarca replay var.Benim replayım yayınlanmadı nerde gibi sorular sormanıza gerek yok.
Bir diğer noktada sitede ve forumda replay yarışmasına nasıl katılacağınızı en az 35 bin kez açıklamama rağmen hala "replay yarışmasına nasıl katılacağım" diye sorular gelmekte. Sitedeki Replay Yarışmaları bölümünde bu konu detaylıca anlatılmıştır. Lütfen biraz araştırmacı olun herşeyin kolayına kaçmayın. Bir soruyu sormadan önce biraz araştırın. En nefret ettiğim insan tipi kolaycı, bencil insan tipidir ve sitede daha önce yayınlanmış şeylere kesinlikle bir daha cevap vermiyorum. Yazıyı baştan sona okuyan bilgili, çalışkan, araştırmacı azınlığa teşekkür ediyorum. Yarım yamalak okuyanlaraysa bişey demiyorum çünkü zaten desem bile okumayacaklar. Altta replay ile ilgili linkleri bulabilirsiniz.
Videoyu izlemek için tıklayın.
Replay oylamasına gitmek için tıklayın.
Gelişmeler için bizi facebookta takip edin.

27.03.2007 6855 kez okundu. Anahtar Kelimeler :
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd