FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Sizden Gelenler

Asla Cevap Verilmeyecek Mailler

Gönderen : fifadelisi
Cevaplayan : WatCheR

Soru : 35 bin kez yazmama rağmen hala sitede açıklama yapılan konular hakkında mailler geliyor.Burda bu maillerden bir kuple yayınlamak istiyorum. Belki yazması olup okuması olmayan arkadaşların gözüne çarpar da okurlar da bir daha bu konularda mail atmazlar.
WatCheR


arkadaşım meraba..hizmetlerinden dolayı öncelikle teşekkür ediyorum.. ben Fifa World Cup 2006 indirmeye çalıştım fakat tıkladığım linklerin hepsinin silindiğini söylüyor rapid.. en kısa zamanda yardımcı olursan sevinirim.. iyi çalışmalar..

Bu konuda http://www.fifadelisi.net/oyunlar.php adresinin başında açıklama var. Hatta bir kaç gün önce buna benzer bir maile daha cevap vermiştim. Son kez cevap veriyorum. Bu konularda çok fazla mail geliyor sonra neden cevap alamadım diye isyan etmeyin. Sitede yayınlanan oyunların bir çoğunu kendim upload etmedim. Başka sitelerden alıntıdır. Ve ben kendim o oyunların hiç birini indirmedim. İndirmediğim için de o parçalar bende yok. Kaldıki o parçalar bende olsa bile hergün hangi parçalar silinmiş diye kontrol edip de silinenleri upload edebilecek kadar üstün güçleri olan bir insan değilim. Silinen oyun gitmiştir. Yapacağınız şey dosya yayınlanır yayınlanmaz silinmeden indirmek.

selam fifa 2006 yı 6cd den daemon programı yardımıyla kurdum

dil secenekleri otomatik değişiyor dil-ülke secemiyorum.

Evet bu konuda sitenin en az 35 yerinde sana açıklama gösterebilirim. Sitede açıklanmış bir şeyi de ben insanlara neden tek tek tekrar anlatayımki. Bu kadar sabırlı olanınız varsa aranızda onu sitede okuma özürlü insanlara sorunlarının cevaplarının verildiği linkleri gönderme görevi ile görevlendireyim. Büyük sevap işler. Türkiye'de çok fazla var çünkü armut piş ağzıma düş felsefesini hayat felsefesi olarak benimsemiş insan

Ya abi bana fifa06 nın mds dosyası lazım.Benim makinede problem warda.Rarı açınca sadece mdf gözüküyo mds cıkmıyo.Onu bana bi mail atabilirsen cok sevinirim.Cok saol simdiden...

Benim evde oturup insanların eksik cd lerini kopyalayıp sonra onları hiç bir menfaat gütmeden kargo veya maille gönderdiğimi sanan arkadaşlar. Böyle bir şey yok. Nerden böyle bir düşünceye kapıldınız bilmiyorum ama bu tip istekleri de yerine getirecek kadar sabırlı bir insan değilim. Ha sen diyorsan ben yaparım bu işi o zaman bana maille ulaş seni de sitede cd kopyalayıp bedava ulaştırma bakanlığına atıyayım.

abi şu fifa 06 world cup oyunun no cd crack dosyasını bulabilirmisin nolur.

A benim hazırcı kardeşim o dediğin dosyayı biraz zahmet edip de sitede aradın mı?Aramadın demi.Ya da şöyle bir göz ucuyla baktın. Sitede istediğin dosya yayınlanmış. Daha ne yapmamı istiyorsun evine gelip kurmamı mı bekliyorsun anlamadım?Evlere servisimiz yok maalesef. Ama seni de evlere servis elemanı olarak görevlendirebilirim istiyorsan.


Cevap : Cevaplar biraz sert olabilir ama bugüne kadar bu tip isteklere hiç sesimi çıkartmamıştım. Dünyada en nefret ettiğiim insan tipi hazır yiyici tiplerdir. Lütfen hazırcı olmayın. Biraz araştırmacı olun. Araştırdığınız şeyi bulamıyorsanız da bana mail atmak yerinde forumlardan yardım almayı deneyin ilk önce. Baktınız o da olmadı en son çare olarak bana mail atın. Bir laf vardır adamın biri etmiş. "Fakir birine balık verip bir gün doyuracağınıza ona balık tutmayı öğretin hergün doysun." Benden de size balık vermemi beklemeyin. Belki bana küfür edeceksiniz şimdi ama size balık vermekle iyilik değil kötülük yapmış olurum umarım beni anlarsınız

13.07.2006 8132 kez okundu.
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd