FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Sizden Gelenler

Sitenin Adını Değiştir

Gönderen : Fener48
Cevaplayan : WatCheR

Soru : ya kardeşim siten güzel tamam da bide yeni şeyler eklesen fifayla ilgili sitenin adı fifa delisin ama uzun zamandır fifayla ilgili hiç bişey koymuyosun siteye. tutturmuşsun bi skor tahmini gidiyosun gidişatın iyi değil sitenin adını değiştir madem fifayla ilgili bişey koymayacaksan

Cevap : Öncelikle eleştirilerin için teşekkürler. Şu aralar fifayla ilgili çok fazla şey eklenmediğinin farkındayım. Ama bu benden kaynaklanan bir sorun değil. Fifa için işe yarar yamalar çıktığında haber olarak geçiyorum sitemizde fakat şu sıralar tüm dünya sitelerinde bir durgunluk gözlenmekte. Face,forma gibi basit işlerle geçirtiriyorlar olayı. Ben de burda o tür dosyaların haberlerini yayınlasam günde 10 tane haber yayınlarım. Ama daha önce de belirttiğim gibi burda sadece gerçekten işe yarar yamaları yayınlıyorum.

Ayrıca da o küçümsediğin skor tahmin yarışmasını hiç aksatmadan yapabilmek bile başlı başına zaman ve özveri isteyen bir iştir. Forumumuzda düzenlenen turnuvalar da cabası. Kimse iş yapmadığımızı söyleyemez yani. Hem sitenin tasarımını yaptığım, hem forumla ilgilendiğim, hem gelen mailleri okuduğum, hem replay yarışmasından sorumlu olduğum, hem de haber eklediğim düşünülürse ve bir de bunun üstüne tüm bunları hiç bir ücret almadan(hatta üste para ödeyerek) yapıyorsam kimsenin bana çıkıp da hesap sormaya hakkı yok diye düşünüyorum. Ben tüm zamanımı siteye ayırıp bütün sosyal aktivitelerden kendimi soyutlamak zorunda değilim. Hayat devam ediyor. Bu siteyi para kazanmak için değil eğlence için yaptım ve canım ne zaman isterse o zaman güncelleme hakkına sahibim.

Sitenin yeni adı için de önerilerini bekliyorum.

18.03.2006 6255 kez okundu.
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd