FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Sizden Gelenler

extremetracking

Gönderen : hakan kaan
Cevaplayan : WatCheR

Soru : slm watcher.extremetrackingi eklemişsin.Hitlerde fena değil yani.Reklam alma zamanı mı geldi?Böyle olmuor google la,gittigidiyor la.Site daha iyilerine layık....

Cevap : extremetracking aslında siteyi açtığımdan beri var. Ama ben kodlarla oynayıp görünmez yapmıştım. Sevmiyorum öyle herkes görsün istatistiklerimi. Ama namussuzlar yeni bir sistem getirmişler kdolarla oynayınca istatistikler açılmıyor. O yüzden görünür yapmak zorunda kaldım. Hitlerin durumu belli olmuyor. Siteyi ilk açtığım zamanlar çok kısa sürede gelişim gösterip 3000 tekil hitlere kadar çıktım. Sonra biraz duruldu ama sonra tekrar 3000 lere çıkmıştım. Bu aralar 2000 civarlarında dolaşıyor.

Biraz underground bi site olduğum için kimsenin reklam vereceğini sanmıyorum ama çok da umrumda değil açıçası. Reklam almak demek bi yerlere bağımlı olmak demek. Ben halka hizmet ediyorum. Yok serialleri kaldırın, full oyunları kaldırın, sitede küfür olmasın filan gibi isteklerle gelirlerse site sadece bana ve reklam verenlere hizmet eder duruma gelir.
Gugıl ve gittigidiyor dan gelen paralar asla yetmiyor hosting masraflarına. Yarısını bile karşılamıyor ama ben zaten bu işi zevk için yapıyorum.

20.09.2006 4909 kez okundu.
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd