FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Sizden Gelenler

Fifa 2005 İncelikleri

Gönderen : Volkan Konak
Cevaplayan : WatCheR

Soru : arkadaşlar eleştiri değilde özellikle bir sorum olacak sizlere..benim takıldıgım cafede fifa 2005 yüklü..ve ben herkese yeniliyorum multiplayerde...lütfen b ana şu işin sırlarını hangi tuşla nerde nası basılır mail yoluyla bildirin...

Cevap : Fifa 2005'de bir çok incelik var.Bunları tek tek sayayım eğer uygulayabilirsen kimse yenemez seni :).
1- İlk olarak oyun taktiğini 4-1-2-1-2 yap.
2- Takım olarak Arsenali seç,ileri ikilide Bergkamp ve Henry i oynat.İleri ikilinin arkasına da Reyes'i koy.
3- Reyes'i topla buluşturduğunda orta sahayı geçip ileri ikiliden birine pas ver ve sonra ileri ikilini aralarında verkaç yaptırıp defansı geçirtmeye çalış.
4- Kaleciyle karşı karşıya kaldığında topa sert vurmak yerine D tuşuna 2 kez kısa kısa bas.
5- Ceza sahası dışından şut deneme çünkü gol olma ihtimali çok zayıf
6- Kanatlardan gelebiliyorsan orta yaparken tek ok yönünü kullanmak yerine ileri sağ veya ileri sol oklarını kullanarak orta yap.
7- Birebirde adam geçmek için shif+yönlerini kullan.İleri ok+geri ok+shift yaparsan topu adamın üstünden atlatır,sağ veya sol ok yapıp shifte basarsan adamın yanından topu geçirir.Bunların dışında da bir çok kombinasyon var.
8- Top sendeyken q tuşuyla adam kaçır
9- Top rakipteyken q+d veya E+D tuşlarına basılı tutarak ve ok tuşlarını kullanarak pres yap.Duruma göre S ile adam değiştir.q+d 2 kişi ile basar,E+D ise otomatik pres yapar.
Şimdilik akılma gelenler bunlar.Ayrıca practise mod da antrenman yaparak ve PC ye karşı World Class oynayarak da kendini geliştirebilirsin.Bunların dışında bir de duran top kombinasyonları var.Bunları da öğrenmen lazım

30.11.2005 20738 kez okundu.

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd