FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Sizden Gelenler

Fifa 06 Menejerlik

Gönderen : Erkut Bardakçıoğlu
Cevaplayan : WatCheR

Soru : öncelikle söylemem gereken şey : site harrbiden süper olmuş.. çok değişik acayip güzel bi site.. işim olmasa da giriyom walla..eğlenceli biyer... kısıtlama yok.. helal ler we tebrikler sizlere .) sonrasında soruma geleyim, iki sorum war... birincisi : bu manager kısmında takımdan adam nasıl satabiliriz ya.. yeni transferler yapıyorum, ama adam satamıyorum.. sadce kontratının bitmesini mi beklemem gerekiyo acaba... bi de ikinci soru : fifa nın başlangıcında demoda bi adama taktım kafayı, kim olduğunu bulamadım.. çok yere sordum soruşturdum.. inşallah buradan cewap alırım... demonun başlarında iki tane adam gülüyo turuncuya kaçan forması war.. sarı, uzun düz saçlı... formanın kolunda bundesliga amblemi war...şöle yukarıya doğru bakıp gülüyo, arkadaşı da onu itiyo.. öle bi sahne. iki üç saniyelik bişey... inşallah yardımcı olabilirsiniz... çünkü takıldım, bulamadım ya, sinir sahibi oldum :)

Cevap :
Merhabalar;
İlk yazdıklarınız bazı kıskanç,çekemez insan müsvettelerine kapak olsun diyorum.
Sorunlarınızın cevabına gelecek olursak :
Oyuncu satmak için Trasfer Central den Club Player List e girip satmak istediğiniz oyuncunun üstüne gelip altta Change Status'e basıp oyuncuyu satışa çıkartmanız gerekiyor.
Bahsettiğiniz futbolcunun kim olduğunu ben de çıkartamadım. Alttaki esmer futbolcu Halil Altıntop ve o futbolcular da Kaiserslautern'in geçen seneki kadrosundan 2 futbolcu. Kaiserslautern'in resmi sitesinden futbolcu resimlerine baktım ama kim olduklarını çıkartamadım.Altta bahsettiğiniz anın resmini bulabilirsiniz.

29.11.2005 10420 kez okundu.
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd