FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Sizden Gelenler

Fifa 06 Menü Sorunu

Gönderen : Ertuğrul Kaya
Cevaplayan : WatCheR

Soru : İlk olarak, gerçekten çok beğendiğimi söylemek istiyorum sayfanı. Malesef, Fifa'yı türkçe destekleyen çok fazla sayfa yok, teşekkürler.

Benim sorunum, korsan olarak aldım 5 CD'yi sorunsuz olarak kurduktan sonra başladı. Dosyalar rar veya zip formatlı değiller. Bayaı bildiğimiz normal oyunlar gibi yükleniyor. Sonunda crack.exe 'yi çalştırıyorsun, sonra deamon tools'u, buraya kadar tamam. Oyun sorunsuz yükleniyor ve başlıyor ancak. Ne elimdeki gampad'de ne de klavyede, menülere hakim olamıyorum. Yani menüdeki hiç bir seçeneği tıklayamıyorum, sürekli hareket halindeler, anlatabildim mi bilmiyorum. Fifa 2006'yı oynayamadım için, inan çok mutsuzum.

Şimdiden teşekkürler

Ertugrul Kaya

Ankara - Turkiye

Cevap : Bu sorun USB mouse ve klavyelerden kaynaklanmakta.EA Sports bunun için bir yama çıkarttı.Sitemizin download bölümünde Fifa 06 Resmi Yama başlıklı dosyadan bu yamaya ulaşabilirsiniz.Ayrıca başka bir çözüm yoluda Bilgisayarımdan aygıt yöneticisine girip İnsan Arabirim Aygıtlarından HID uyumlu ile başlayan donanımları devre dışı bırakmak.
Allah başka mutsuzluk vermesin fifacı kardeşlerime :)

09.11.2005 13167 kez okundu.

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd