FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Sizden Gelenler

FM 2006 Full Linki

Gönderen : Emin
Cevaplayan : WatCheR

Soru : Sevgili fifadelisi.net yapımcısı ve soccercenter patcherı watcher

Sitenizi her zaman takip etmekteyim. Bence site bir şaheser. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Sizden bir ricam olacak. Sitede birçok oyunun full linki var oraya bir de Football Manager 2006 linkini ekleyebilirmisiniz?

Cevap :
Merhaba;
Öncelikle şunu belirteyim,şuan için soccercenter sitesiyle çok fazla alakam kalmadı.Yönetici listesinde adım var ama şuan için bir ziyaretçi gibi takip etmekteyim.Ayrıca kendimi patchmaker ilan etmem de gerçek patchmakerlara haksızlık olacağından biz sadece fifadelisi.net yapımcısı ünvanını kullanalım.

Ayrıca kafamda bir çok profe var inşallah onları da zaman bulup da yapabilirsem çok daha keyifli bir site olacak sitemiz.

İsteğine gelecek olursak,internnete bulunduğum süreler içerisinde gördüğüm ve gerçekten indirmeye değer bulduğum oyun linklerini sitede yayınlıyorum.Ancak çoğu oyunun direk download linkini bulmak mümkün olmuyor. Emule, e-donkey,azureus gibi paylaşım programları linkleriyse sürüyle mevcut.E bu programları kullanmak da biraz çetrefilli,herkes kullanamıyor.O yüzden bu tip linkleri çok da fazla yayınlamak istemiyorum.Zaten bu tip linkleri yayınlayan çok fazla site var.Benim en çok yararlandığımsa www.divxforever.com, www.torrent.to siteleri. Ayrıca delikanlı fifacının PES'le FM ile işi olmaz :).Açar fifayı babalar gibi kendi maçını kendi oynar,öyle yuvarlak adamların kendi aralarında boncuk gibi ordan oraya gidip gelmelerini izleyip sevindirik olmaz :).

31.10.2005 7363 kez okundu.
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd