FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Sizden Gelenler

Fifa 06 Çok Hızlı

Gönderen : Gece Kuşu
Cevaplayan : WatCheR

Soru : Selam Dostum

Bende tam bir fifa delisiyim. Fifa96'dan itibaren tüm serileri aldım ve oynadım. Şimdide 2006'yı aldım ve kurdum.

Ancak, oyun o kadar hızlı modda oynanıyorki oyuncuları seyrederken bile yakalmam mümkün olmuyor. Üstelik oyunu "slow" modda oynamam rağmen. Belkide benim ayarlarımda bir problem olabilir. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisin?

Diğer hususta, fifa2006'da açılan diğer menü barları, örneğin "Team Management", "EAsport Retro" seçeneklerin menuleri gri olarak geliyor ve seçenekleri okunmuyor.

Yardımların için şimdiden teşekkürler.

Cevap : Merhaba Sevgili fifa delisi kardeşim;
Sorunun gerçekten ilginç ve daha önce hiç karşılaşmadığım bir olay...İşi gırgıra vurup senin fifa 06'nın çiftleşme zamanı gelmiştir o yüzden böyle yapıyor demek istiyorum :).
Yani fifa yavaş çalışsa bi kaç tez ortaya atabileceğim ama gerçekten çok ilginç bir sorun seninki.Makinanın konfigrasyonunu yazsaydın belki bir fikir edinebilirdim.Ama Fifa 06 gibi sağlam grafikli bir oyunu böylesine hızlı oynatıyorsa herhalde 5 Gb ram,4 gb ekran kartı,Pentium 10 gibi hayal sınırlarını zorlayan bir canavarın var.
İkinci probleminle birinci problemin sanırım birbirine bağlantılı...Dediğim gibi konfigrasyonunu yazarsan daha net şeyler söyleyebilirim.

24.10.2005 4821 kez okundu.
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd