FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Dosyalar

Turksportal Türkçe FM 2006

Kategori : FM 2006
Ekleyen : WatCheR
Download : Download için tıklayın...

Turksportal.net sitesi tarafından hazırlanan ve aylardır FM 2006 fanları tarafından sabırsızlıkla beklenen Football Manager 2006 Türkçe yaması download a sunuldu.İşte site tarafından yapılan açıklamalar.

Aylardır bu anı bekliyordunuz, ve sonunda beklediğiniz an geldi, yılların birikimiyle ortaya çıkardığımız Turksportal Türkçe FM 2006 çıktı.
Sigames CM serilerinden bu yana oyunun orjinalinde Türkçe dil dosyasının bulunmasına bir türlü sıcak bakmadı. Oyunun bir menajerlik simülasyonu olması ve içeriğinde oldukça fazla komplike cümle kuruluşlarının bulunması, birçok CM & FM severi oyunu tekdüze bir şekilde oynamaya itti. Bu açığı kapamak için Turksportal kollarını sıvadı ve yıllardır sizlere birbirinden güzel ve kaliteli Türkçe eklentiler çıkardı.

FM 2006' ya geldiğimizde ise oyunun dil dosyasının formatı değişmiş ve sigames'in bilgilendirmesinden sonra bizde yeni çalışmalara başlayamamıştık. Ancak gerekli temaslardan sonra sizler için yeniden çevirilere başladık.

Türkçe FM 2006 dil dosyasını yıllardır kazandığımız tecrübelerle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çevirilerimize ait detaylarımız ise:

Çevirdiğimiz İngilizce cümlelerin Türkçe olarak oyunda eksiksiz görünebilmesi için FM 2005 Stringleri FM 2006 Stringleriyle uyumlu hale getirildi.
FM 2005'den kalan bir çok İngilizce Türkçeleştirildi.
FM 2005'den kalan birçok cümle, kelime hataları, medyada çıkan ters yorumlar haberler düzenlendi.
FM 2005'de eskiyen medya haberleri güncel haberlerle değiştirildi.
Ve en önemlisi de FM 2006 ile gelen yeni kelimeler, haber cümleleri Türkçeleştirildi.
Eskiden data ile oynanarak düzenlenen ingilizce kelimeler artık ayrıca database yüklemenize gerek kalmadan Türkçe FM 2006 v1.0 ile Türkçeleştirildi (Ülke isimleri, lig isimleri, vb.)
Türkçe FM 2006 dil dosyalarının yapımında emeği geçen başta Volkan B. Gürcan'a, Mustafa Budak'a, Aydın Akgün'e, grafik tasarımda Mehmet Ali Ardıç' a ve diğer emek sahiplerine teşekkürü bir borç biriliz...

Ayrıntılar için tıklayın
Gelişmeler için bizi facebookta takip edin.

08.03.2006 28381 kez okundu.
0 yorum var :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd