Haziran 04, 2024, 11:05:51 öö

Gönderen Konu: BÜYÜK GAZETELERE MAİL ATALIM!!!  (Okunma sayısı 2943 defa)

Çevrimdışı ultraslankayseri

• YOU'LL NEVER WALK ALONE
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BÜYÜK GAZETELERE MAİL ATALIM!!!
« : Eylül 09, 2006, 13:41:04 ös »
arkadaşlar ingilterede the sun un yaptığı uygulamayı pc versiyon demosu için neden bizim gazetelerimiz yapmasın bunun için ea ile özel bir anlaşma yapılması gerekli mi bilmiyorum ama biz yine de şansımızı denesek çok da fena olmaz herhalde :) :) :) :)   

türkiye'nin en çok okunan 5 gazetesine mail atsak bence yeterli

hürriyet, milliyet, sabah,zaman,akşam

zor ama belki bunlardan biri harekete geçer ve biz de 500 mb lık işkenceden kurtuluruz

( watcher abi bu konunun gereksiz olduğunu düşünmüyorum, senin son konunun altına yazsam belki görünmeyebilirdi,anlayışla karşıayacağından eminim.)

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: BÜYÜK GAZETELERE MAİL ATALIM!!!
« Yanıtla #1 : Eylül 09, 2006, 14:10:04 ös »
bence bu konu fenerin kaç yıldız olacağından çok daha önemliydi herkes hem ağlarım hem 500 mb indiririm diyor duyarlılığınız için teşekkürler...

Çevrimdışı lempen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 09, 2006, 14:33:29 ös »
Bilgisayar dergileri demoyu zaten yayınlıyacaklardır. Gazetelere mail atmaya ne gerek var.

c_ronaldo16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 09, 2006, 14:37:04 ös »
Bilgisayar dergileri demoyu zaten yayınlıyacaklardır. Gazetelere mail atmaya ne gerek var.
katılıyorum ama dielim ayın 5 inde alırsak öbür aya çıkan dergi sayısının almamaız için 25 gün bekleyemem ben ben giderim net(int caf) :D  ordan süresiz açarım oturum nidirdikden sonra da  atarım flash disk e giderim ewime yüklerim

Çevrimdışı mufit_fb

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 09, 2006, 15:18:22 ös »
Ya dergiler demoyu yayinlar ama yaninda bedavdan hediye olarak verceğini zannetmioyrum.

gallasagit

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 09, 2006, 15:24:49 ös »
yaw anlmaadığım watcherı dinlemiyor oluşunuz arkdşlar böle saçmalıklar olmasın sorunus varsa watcher bi konu açtı ve konu açanlar banlanacak dedi nsl böle korkusuz davranıyorsunuz alla alla :o :o :o :o
gidin orda sorun saçma olmayan şekilde ama  ;)

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 09, 2006, 16:20:59 ös »
gallasagit kardeşim ben watcher abiye mail attım parantezde de belirttim ortaya yeni bi fikir atılır kabul görür yada görmez bu kabul edilmeyen her fikrin sahibinin banlanacağı anlamına gelmez biz forum kurallarına her zaman saygılıyız ayrıca bu forumda haftalar öncesinden belli olmasına rağmen 60 defa fifa kapağındaki futbolcular konusu açıldı tekrar tekrar cevap yazıldı bence gereksiz ve saçma konu budur

"herkes her şeyi beğenmese de saygı duymasını bilmelidir, ayrıca bir foruma üye olunması bir kuldan korkulmasını gerektirmez, ayrıca ALLAH'TAN başka kimseden de korkmak müslümana yakışmaz"

gallasagit

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 09, 2006, 16:39:03 ös »
gallasagit kardeşim ben watcher abiye mail attım parantezde de belirttim ortaya yeni bi fikir atılır kabul görür yada görmez bu kabul edilmeyen her fikrin sahibinin banlanacağı anlamına gelmez biz forum kurallarına her zaman saygılıyız ayrıca bu forumda haftalar öncesinden belli olmasına rağmen 60 defa fifa kapağındaki futbolcular konusu açıldı tekrar tekrar cevap yazıldı bence gereksiz ve saçma konu budur

"herkes her şeyi beğenmese de saygı duymasını bilmelidir, ayrıca bir foruma üye olunması bir kuldan korkulmasını gerektirmez, ayrıca ALLAH'TAN başka kimseden de korkmak müslümana yakışmaz"
est ayıp ettin baq bnm demek istediğim o konuya atsaydın ben snn için dedim okk kızmana hiç gerek yok alla alla  ;D ;D ;D ;D