Haziran 03, 2024, 22:35:41 ös

Gönderen Konu: Lig Özeti  (Okunma sayısı 71097 defa)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lig Özeti
« Yanıtla #225 : Temmuz 11, 2011, 23:32:17 ös »
Kuralları yazan biziz,bilmeme ihtimalimiz nedir sence?
Saat 22:00'da ikiniz de online değildiniz.Adam seni 8 saat bekledi,gelmedin.Bir yarım saat geldin akşam sadece.22:00'da ikiniz de yoktunuz.Bu sebeple berabere yazdık.Yoksa,kim hak etti diye baksak,8 saat bekleyen adam hak etti.Ama kurallara göre berabere.
Yarına kadar süre verinde buluşabilirlerse yapsınlar maçlarını bence.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : Temmuz 11, 2011, 23:32:59 ös »
Van Persie'nin 7 golü var.

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #227 : Temmuz 11, 2011, 23:34:41 ös »
Çekilmiyorum devam edeceğim vazgeçtim yarın yaparız maçı

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : Temmuz 11, 2011, 23:34:51 ös »
Düzelttim

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #229 : Temmuz 11, 2011, 23:35:45 ös »
berbat88 ve Venom,22:00'a kadar maçlarını yapmamışlardı.Baktığımda 22:00'da ikisi de hamachide offline oldukları için maç 0-0 berabere olarak kaydedilmiştir.
ben berbetla konustum macı yarına erteleyeceğiz.

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : Temmuz 11, 2011, 23:36:13 ös »
Olur tabiki,desinler biz 1 hafta sonra yapacağız anlaştık o da olur.Yeter ki anlaşıp bize bildirsinler,gerisi sorun değil :)

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : Temmuz 11, 2011, 23:36:38 ös »
Tamamdır.Yarın atarsınız konuya

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #232 : Temmuz 11, 2011, 23:38:59 ös »
berbatla maçı yarın yapsak olmazmı 12den 20ye kadar bekledim. Rica ediyorum :)

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #233 : Temmuz 11, 2011, 23:44:16 ös »
Arkadaşlar mesajlar aldım yazdıklarınızı okudum. Ve biraz düşündüm yaptıklarıma tekrar baktığımda yanlış şeyler yazdığımı gördüm. Saçma sapan şeyler bunun için bütün forumdan ve sizlerden özür diliyorum. Ama hala alp'i ve berkayı gönülden kinayesiz katkısız makarna gibi süzgeçten geçirilmiş bir şekilde tebrik etmiştim ve tekrar tebrik ediyorum. Çok fazla ileri gittim ve konuyu çok abarttım bunun için hepinizden özür diliyorum. Belki de bu bana yapılmış bir sınamaydı. Aldığım özel mesajlardan testi geçtiğimi düşünüyorum ;) (K.bakma onur abi yapmak zorundaydım buraya çok oturuyor :D). Artık saçma sapan şeyler yapmayı bırakıp empati kuracağım. Ama gerçekten seni yanı alp'i tebrik ederken gönülden tebrik etmiştim ALLAH bunu biliyor. Diğerleri bilmese de olur. Turnuvaya devam edeceğim tekrar surçi lisan ettiysek affola. Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. En yakın zamanda düzelteceğim. Bundan sonra kafama estikçe hiç bir şey yapmayacağım. Özellikle mesaj silmeyeceğim. :D :D :D umarım bugün yazılanlar unutulur. Hepinizi seven Utkan By VENoM

Çevrimdışı berbat88

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #234 : Temmuz 11, 2011, 23:55:45 ös »
Arkadaşlar mesajlar aldım yazdıklarınızı okudum. Ve biraz düşündüm yaptıklarıma tekrar baktığımda yanlış şeyler yazdığımı gördüm. Saçma sapan şeyler bunun için bütün forumdan ve sizlerden özür diliyorum. Ama hala alp'i ve berkayı gönülden kinayesiz katkısız makarna gibi süzgeçten geçirilmiş bir şekilde tebrik etmiştim ve tekrar tebrik ediyorum. Çok fazla ileri gittim ve konuyu çok abarttım bunun için hepinizden özür diliyorum. Belki de bu bana yapılmış bir sınamaydı. Aldığım özel mesajlardan testi geçtiğimi düşünüyorum ;) (K.bakma onur abi yapmak zorundaydım buraya çok oturuyor :D). Artık saçma sapan şeyler yapmayı bırakıp empati kuracağım. Ama gerçekten seni yanı alp'i tebrik ederken gönülden tebrik etmiştim ALLAH bunu biliyor. Diğerleri bilmese de olur. Turnuvaya devam edeceğim tekrar surçi lisan ettiysek affola. Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. En yakın zamanda düzelteceğim. Bundan sonra kafama estikçe hiç bir şey yapmayacağım. Özellikle mesaj silmeyeceğim. :D :D :D umarım bugün yazılanlar unutulur. Hepinizi seven Utkan By VENoM
Ulan ben demedimmi bu konuşmayı kime yapsam geri doner die , ow yeaah ! bu arada turnuvadan çekildim demişdin umutlandırmışdın beni :(

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #235 : Temmuz 12, 2011, 00:02:52 öö »
Eto'o'nun 16 golü oldu toplam e_vil
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2011, 12:31:32 ös Gönderen: ziyaretci »

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #236 : Temmuz 12, 2011, 00:11:01 öö »
Barcelona 12 - 2 Bayern Münich

Goller: Eto'o(9), Ronaldiho(2), Messi (1), Podolski(1), Makaay (1)

Maç yorumum: Azize'ye komşu olarak gitmesem iyi. 1-2 gol yedim saçmalıktan, sinirlendim. Bir de öyle bir pozisyonda penaltı verdi ki hakem bende ipler koptu. Sonuç bu. Dayanamadım 3-4 defa oyundan çıktım ama kıramadım Rüştü'yü bitirdim oyunu. Oyunun yapımında ve yayınında emeği geçen herkese selamlar.

Garıdiyolla Rüştü: Bizim için çok zevkli bir maçtı.12 gol atarak taraftarlara muhteşem bir maç izlettik.Özellikle Eto'o muhteşem performansıyla taraftarların gönlüne kamp kurdu.Artık o bir efsane.Bayern Münich'e gelirsek dandik şut oyunuyla ancak 2 gol atabildi.Biz ise göz yaşartıcı pas oyunumuzla 12 gol atmasını bildik.Bayern Munich'e şut çektirmeyen her takımın en az 10 gol atabileceğine inanıyorum.

« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2011, 00:16:48 öö Gönderen: ߣRK@Y »

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #237 : Temmuz 12, 2011, 00:33:08 öö »
o zaman saha ile 2 gol atsam 5 oluyorum

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #238 : Temmuz 12, 2011, 00:48:13 öö »
Ulan ben demedimmi bu konuşmayı kime yapsam geri doner die , ow yeaah ! bu arada turnuvadan çekildim demişdin umutlandırmışdın beni :(
yarın yapıyoruz maçı öyle kaçtım ayağı yok :D

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #239 : Temmuz 12, 2011, 00:53:59 öö »
Tamamdır.Yarın atarsınız konuya
tamam.