Ağustos 25, 2019, 09:31:03 öö

Gönderen Konu: Fifa 08 Büyük Deðiþiklikler :')  (Okunma sayısı 2805 defa)

Çevrimdışı ati_gs_ceza_ati

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Fifa 08 Büyük Deðiþiklikler :')
« : Ağustos 12, 2007, 16:43:26 ös »
Gamezone sitesi,Fifa 08'in Yenilikleri Hakkýnda Bizleri Oldukça Heyecanlandýracak Bir Öninceleme Yapmýþ.

-Kiþisel Kontroller: Yeni kontroller sayesinde paslaþma çeþitlerini kullanýn ve ortalarý yönetin. Kaleciyi bire bir pozisyonlarda kendiniz kullanýn ve gol yememe yeteneklerinizi sýnayýn!!!

-Be a Pro Modu: Profesyonel bir futbolcunun kontrolünü alýn,kendi oyuncunuzu yaratýn ve sezon boyunca kendinizi sýnayýn.Pozisyonu ayarlayýn,özelliklerinizi geliþtirin ve elit bir futbolcu haline gelin. Oyunda 3 arkadaþýnýzý da yanýnýza alabilirsiniz ve birlikte ayný takýmda oynayýp özelliklerinizi gösterebilirsiniz!!!(Benim yorumum:Bu özelliðin pc ve ps2 de olmasý oldukça zor görünüyor)

-Deðiþik Taktikler: Oyun stratejinizi belirleyin ve kendiniz için müthiþ bir taktik yaratýn!Bir oyuncunun pozisyonunu istediðiniz þekilde ayarlayýn,sahanýn istediðiniz bir yerine koyun,defansif ofansif koþularýný ayarlayýn!

-Zenginleþtirilmiþ AÝ: Yeni defansif pozisyon sistemi çok iyi bir taktik gerektirir ve eðer iyi bir taktik vermiþseniz oyuncunun doðru yerde doðru zamanda rakibe müdahale etmesini saðlar!

-Menajer Modu Geliþtirildi: Sezon öncesinde takýmýzý kampa alýn,hazýrlýk maçlarýnda onlarý deneyin!Yeni antreman modu özellikleri ve dinamik yönetim beklentileri sistemi sizi ya yükseltecek,ya da takýmýzýn düþüþüne neden olacak.

-Replay Kaydetme: Artýk maçlarýnýzýn önemli pozisyonlarýný ya da MAÇIN TAMAMINI kaydedebileceksiniz. Ýlerleyen zamanlarda eski maçlarýnýzý izleyip nostalji yapabileceksiniz...

(ç)ALINTIDIR

(mutluluðu yakaladýnýz mý?)
(yakaladýysanýz sýký tutun kaçmasýn)
« Son Düzenleme: Ağustos 13, 2007, 13:27:17 ös Gönderen: ati_gs_ceza_ati »

Çevrimdışı fifamen

• Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 08 Büyük Deðiþiklikler :')
« Yanıtla #1 : Ağustos 12, 2007, 16:49:10 ös »
Bu konuyu soccercenter'da ben açmýþtým ve ben çevirmiþtim bari alýntýdýr deseydin >:(

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 12, 2007, 21:00:40 ös »
Bu konuyu soccercenter'da ben açmýþtým ve ben çevirmiþtim bari alýntýdýr deseydin >:(
aldýnmý cvbýný ati ? Neden emeðe saygýsýzlýk yapýyorsun !

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
  • Skor Tahmin: Nick; Mrtayn Sýra; 9
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 13, 2007, 00:06:47 öö »
çok iyi yaf

Çevrimdışı ati_gs_ceza_ati

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 13, 2007, 13:26:25 ös »
aldýnmý cvbýný ati ? Neden emeðe saygýsýzlýk yapýyorsun !

saygýsýzlýk deil zaten bütün herþeyi soccercenter.net ten aldým fifamen senin yazdýýný bilmiodum
bilgilendirmek için ekledim.....güzel çevirmiþin orjinalýnýde okudum bi b*k anlamadým :D

Çevrimdışı fifamen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 13, 2007, 13:31:22 ös »
ok o zaman:)