Ağustos 25, 2019, 11:14:56 öö

Gönderen Konu: Ben a pro'da kalecilik yapýlýyor mu?  (Okunma sayısı 4503 defa)

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
  • Skor Tahmin: Nick; Mrtayn Sýra; 9
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ben a pro'da kalecilik yapýlýyor mu?
« : Temmuz 28, 2007, 22:18:10 ös »
arkadaþlar ben a pro'da kalcilik yapýlýyor mu? bilen varsa lütfen söylesin

Çevrimdışı ati_gs_ceza_ati

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Ben a pro'da kalecilik yapýlýyor mu?
« Yanıtla #1 : Ağustos 12, 2007, 20:49:52 ös »
ÝGN: Ýnsanlarýn merakla beklediði 'Be a Pro' Modundan bahseder misiniz?

Hossack: 'Be a Pro' modu Fifa'nýn sadece bir oyuncuyla oynanan yeni bir oyun modudur. Eskiden 11 oyuncunun kontrolü bizdeydi. Þimdi ise tek bir futbolcunun kontrolünü alacak ve onu yöneteceksiniz. Kendiniz bir futbolcuymuþsunuz gibi hissedeceksiniz. Bu modda yapabileceðiniz birçok yeni þey var,takýmýn geri kalanýndan pas istemek,takýmý motive edici þutlar atmak gibi. Her maç sýrasýnda farklý bir göreviniz olacak, bu görevleri yerine getirdiðiniz takdirde maçtan alacaðýnýz puan dýþýnda tecrübe kazanacaksýnýz. Kazanacaðýnýz tecrübe puanlarý,özelliklerinizi geliþtirecek.Bu modu arkadaþlarýnýzla oynama fýrsatýnýz da olacaðýndan,daha da çok eðleneceksiniz. Arkadaþlarýnýzla oynarken herkes bir oyuncu kontrol edebilecek ve sezon sonunda en çok puaný alan kazanmýþ olacak.Rakip her zaman bilgisayar olacak. 4 arkadaþýnýzla birlikte oynayabileceksiniz.

ÝGN: Peki bu modda kaleciyi de kontrol edebiliyor muyuz?

Hossack: Be a Pro modunda kaleciyi kontrol edemiyorsunuz. Ancak diðer tüm modlarda kalecinin kontrolü için oyuncuya büyük bir yetki verdik. Bu yetkiyi kontrol edebilmek için sadece R3'e basmanýz yeterli,ve tamam artýk kaleciyi kontrol ediyorsunuz.Bu,sizin kalecinizi kornerlerde,frikiklerde ve maç içinde avantajlý duruma getirir çünkü istediðiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Kaleci modundan çýkmak içinde yine R3'e basmanýz yeterli.Oyunu tamamen gerçekciliðe baðlamak için çok çalýþtýk. Örneðin son dakikalarda gole ihtiyacýnýz var ve korner kullanýyorsunuz,kalecinizi ileri çýkartýp gol attýrabilirsiniz. Bu tamamen müthiþ bir deneyim olacak ve çok seveceksiniz.

MAALESEF YOKMUÞ KARDEÞ :'(
« Son Düzenleme: Ağustos 29, 2007, 11:44:57 öö Gönderen: WatCheR »

Çevrimdışı salih32

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 25, 2007, 18:00:42 ös »
bu mod pc de olmucak!!!!

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 26, 2007, 00:14:14 öö »
ne pc'de olmuycak mý? nerden biliyon

Çevrimdışı ati_gs_ceza_ati

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 26, 2007, 14:38:44 ös »
kafadan bilio :S asýl pc de olcak hurafelere inanmaýn

Çevrimdışı salih32

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 27, 2007, 15:22:51 ös »
pardon olmucak deðilde olmayabilir aldýðým bi dergide adamlar röportaj yapmýþlar oyunu yapanlarla bu modu yapmalarýndaki amaç birden fazla kiþinin eðlenmesi yani þöyle oluyor 4,5 kiþilik bir arkadaþ grubu toplanýp bir takým alacaklar her arkadaþ bi adam alýp oynayacak en fazla puaný alan 1. olacak gibi. pc dede 4,5 kiþi bi arada oynayamýyacaðýna göre olmayabilir   Saygýlar..........

Çevrimdışı spidergs

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 28, 2007, 13:15:52 ös »
be a pro asýl pc de var die biliorum ben  :D

Çevrimdışı safak100

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 29, 2007, 10:47:18 öö »
4-5 kiþi pcde oynayabilir tabi bilgisayar kasasýna göre önde 2 usb arkada 2 usb var ee 4 tane oyun kolu olursa bide klavya 5 kiþi oldu iþte

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ağustos 29, 2007, 13:13:01 ös »
4-5 kiþi pcde oynayabilir tabi bilgisayar kasasýna göre önde 2 usb arkada 2 usb var ee 4 tane oyun kolu olursa bide klavya 5 kiþi oldu iþte
ewt ya asýl pc'de olmalý arkadaþýnda dediðine göre5 kiþi birden ps zevkini alabilir. Hem en büyük kitle pc kitlesi dehilmi ???  ??? (=+_+=)

Çevrimdışı zrk18

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ağustos 29, 2007, 13:33:36 ös »
http://eastore.ea.com/shopping/product/detailmain.jsp?itemID=1508&itemType=PRODUCT&iMainCat=0&iSubCat=0&iSubSubCat=0&iProductID=1508&AS=1

burada pc platformundaki modlarlarla ilgili bilgileri vermiþ be a pro modu pc de olucak arkadaþlar

Çevrimdışı DJK#LL#Ci95

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ağustos 29, 2007, 21:44:18 ös »
pc de var zaten senin o dergi sallamýýþ

Çevrimdışı AperfectCircle

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ağustos 30, 2007, 01:42:54 öö »
'Be a Pro' modunda kaleci yönetimi mükemmel bir þey olabilirdi arkadaþlar. Takýmýnýzýn kaderini kalecinizin eldivenlerine verdiðiniz gibi geçin pc ya da konsol baþýna, gelsin son dk kafalarý, dran top golleri, kader penaltýlarý ve eþsiz kurtarýþlar.. Ama kabul de etmeliyiz ki EA henüz kaleci modellemeleri ve oyun içi hareketleri baþlýca da yapay zekasý konusunda geliþmiþ deðil. Tamam fifa 06'yla baþlayan önemli geliþmeler var ama henüz o kadar olmadý. Dua edelimde seneye bu zevke eriþelim ve Fifa'nýn vazgeçilmez olduðuna bi kere daha inanalým..

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Ağustos 30, 2007, 11:17:38 öö »
'Be a Pro' modunda kaleci yönetimi mükemmel bir þey olabilirdi arkadaþlar. Takýmýnýzýn kaderini kalecinizin eldivenlerine verdiðiniz gibi geçin pc ya da konsol baþýna, gelsin son dk kafalarý, dran top golleri, kader penaltýlarý ve eþsiz kurtarýþlar.. Ama kabul de etmeliyiz ki EA henüz kaleci modellemeleri ve oyun içi hareketleri baþlýca da yapay zekasý konusunda geliþmiþ deðil. Tamam fifa 06'yla baþlayan önemli geliþmeler var ama henüz o kadar olmadý. Dua edelimde seneye bu zevke eriþelim ve Fifa'nýn vazgeçilmez olduðuna bi kere daha inanalým..
son derecede haklýsýn ama daha bu teknolojilere ulaþamadýk mý?

Çevrimdışı FearCaT

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ağustos 31, 2007, 15:55:32 ös »
be a proda kalecilik yok ama son dakikada eðer korner kazanmýþsan kalecini ceza sahasýna çaðýrabiliyomuþsun

Çevrimdışı safak100

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ağustos 31, 2007, 17:13:13 ös »
ben a pro da yok ama normal maçlarda var bu kesin bi þey tek tuþa bastýðýnda kaleci sen oluyosun bu sitede var zaten

Bu yetkiyi kontrol edebilmek için sadece R3'e basmanýz yeterli,ve tamam artýk kaleciyi kontrol ediyorsunuz.Bu,sizin kalecinizi kornerlerde,frikiklerde ve maç içinde avantajlý duruma getirir çünkü istediðiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Kaleci modundan çýkmak içinde yine R3'e basmanýz yeterli.Oyunu tamamen gerçekciliðe baðlamak için çok çalýþtýk. Örneðin son dakikalarda gole ihtiyacýnýz var ve korner kullanýyorsunuz,kalecinizi ileri çýkartýp gol attýrabilirsiniz. Bu tamamen müthiþ bir deneyim olacak ve çok seveceksiniz.

kýsa bir bölümü tamamý var sitede ALINTIDIR
« Son Düzenleme: Ağustos 31, 2007, 17:15:25 ös Gönderen: safak100 »