Haziran 16, 2019, 01:51:58 öö

Gönderen Konu: Fifa 16 (PC) - Pro Clubs Oyuncularý Arýyoruz (10 Kasým 2015)  (Okunma sayısı 1545 defa)

Çevrimdışı javiflores

  • İleti: 1
  • Karma: 0
    • Profili Görüntüle
Merhaba dostlar,

  Nispeten yeni sayýlabilecek Pro klübümüzü 2 kiþi 6. Division'a kadar taþýdýk. Fakat hem oyundan daha fazla keyif almak hem de karþýmýza çýkan rakiplere karþý þansýmýzý arttýrmak amacýyla defans, orta saha ve kanat oyuncularý aramaktayýz. Fifa 12'den beri Pro Clubs oynayan iki kardeþ olarak, bireysel oyundan ziyade takým oyununa önem veriyoruz.

  Elbette biz de koþarak, hareket yaparak adam geçmekten, 40 metreden abanýp 90'a takmaktan keyif alýyoruz ancak bunu top her ayaðýmýza geldiðinde deðil yerinde ve zamanýnda yapmayý daha uygun görüyoruz. Topun, yer yer seri ve güzel paslarla oluþturulan pozisyonlar sonucunda aðlarla buluþmasýnýn, atýlan golde herkesin payý olmasý nedeniyle bütün takýma eþit derecede keyif verdiðini düþünüyoruz.

  Belirli saatlerde illa oyunda olacaksýnýz diye bir kuralýmýz yok. Tabiki olur da kupa ve turnuva maçlarýna katýlýrsak herkese uyabilecek belli bir düzene uyarýz. Amacýmýz öncelikli olarak ciddiyet deðil eðlence. Bu sebeple;

  1) Takým oyunundan keyif alan,
  2) Yerli yersiz hareket yapacaðým diye top kaptýrýp rakibe pozisyon vermeyen,
  3) Pro Clubs modunda orta düzeyde tecrübeli,
  4) Defansta herhangi bir pozisyonda, orta sahada CDM, LM veya RM, forvette LW/LF veya RW/RF oynayabilecek (Kaleci olarak baþvurmak isteyenler varsa onlara da açýðýz),
  5) 80+ ortalamaya sahip (Oyun içerisinden ulaþýlabilen EA Sports Football Club kataloðundaki Pro karakter geliþtirmelerini açýnca zaten bu ortalamayý geçiyorsunuz sanýrým),
  6) Oyun sýrasýnda Skype'ta konuþabilecek (Ýletiþim önemli. Mikrofonun cýzýrtýlý, sýkýntýlý olmamasýný rica ediyoruz),
  7) Tercihen 20 yaþ üstü ve seviyeli (Biz de ara ara küfür ediyoruz ama aðzýmýzdan laðým akmýyor),
  8) Geyiðe müsait ve þaka, espri kaldýrabilen,
  9) Gereksiz gerginliðe sebebiyet vermeyen ve hýrsýna yenik düþüp oyunu eðlence amacýndan uzaklaþtýrmayan arkadaþlarýn baþvurularýný bekliyoruz.

  CAM ve ST pozisyonlarýmýz doludur.
   
  Genelde hafta içi 19:00'dan sonra haftasonu ise belirli bi saatten baðýmsýz olarak çevrimiçi olduðumuz vakitlerde oynuyoruz.

  Karakterinizin pozisyonu ve ortalamasý ile küçüðümüzseniz sevgi, büyüðümüzseniz saygý gösterebilmemiz açýsýndan yaþýnýzý yazarak Özel Mesaj atabilir veya Origin'den ekleyerek iletiþime geçebilirsiniz. Biz 25 ve 32 yaþlarýndayýz.

  Þimdiden teþekkürler.

  Origin ID'lerimiz:

OrnitorenkPerry
scarefaceok
« Son Düzenleme: Kasım 10, 2015, 11:15:13 öö Gönderen: javiflores »