Haziran 19, 2019, 18:36:38 ös

Gönderen Konu: Fifa 12 Liverpool kariyerim  (Okunma sayısı 2307 defa)

Çevrimdışı umutov84

• Profili Görüntüle
Fifa 12 Liverpool kariyerim
« : Ocak 23, 2014, 14:26:37 ös »

Daha önce 5 sezon Bristol Rovers'u çalýþtýran , Premier lige kadar yükseltip þampiyonlar ligi seviyesine getiren Umutov , bilgisayara format atmak zorunda kalmasýndan dolayý Bristol kariyerini noktalamak zorunda kalýr.  c_heesy Tekrar bir alt lig takýmýný çalýþtýrmayý göze alamaz ve þampiyonluða hasret Liverpool'a baþarý sözüyle yeni görevine baþlar.
   Ýlk sezonda þampiyonluk yarýþý eldeki hazýr kadroyla kýyasýya geçer.Sonunda sadece 4 puan farkla þampiyon olur Liverpool.
   Ýkinci sezona flaþ transferlerle girer Umutov.Veteran oyuncularýn bazýlarýnýn yanýsýra Acceleration ve Sprint Speed özellikleri düþük ,oyunu yavaþlatan oyuncularý elden çýkarýr ,yerine hýzlý ve çevik teknik oyuncular katar kadroya.Ancak yine de istenen kadroya budget yetersizliginden ulaþamadýðýný hissetmektedir.Yine de þampiyon olur Liverpool.Bu sefer 11 puan farkla.Kazanýlan þampiyonlar ligi ise ,birçoklarýnýn ilkidir.
   Sezon sonunda 6 önemli futbolcusunu satar Liverpool.Amaç Messi'yi renkerine katmaktýr.Pazarlýklar sonrasý 225 milyon karþýlýðýnda Messi'yi renklerine katar Liverpool.Bir sezonda 36 gol atan Messi - bildiðiniz Messi'dir.Ama ikinci sezonun ortasýnda "mutsuzum - gitmek istiyorum" diye tutturur...Board "SAT" emri verir.Umutov eli kolu baðlý bir þekilde Real Madrid'e 185 milyona satmak zorunda kalýr.Messi'nin boþluðunu doldurmak için 60 milyona alýnan Welliton ,sezon baþý 30 civarý gol atarak doðru bir seçim olduðunu kanýtlar...Ama o da 3. sezonun ortasýnda "Ýngiltere beni açmýyor" diyerek ayrýlmaya karar verir.Onu da Barca kapar 30 milyona.Ayný sezon diðer flaþ golcu Leandro'ya Real Madrid 80 milyon teklif edince ,Umutov dayanamaz onu da satar  e_vil Bonservis bedeli 20 milyon olan Leandro 5 sezon önce 9 milyona mal olmuþtur.80 milyon sanal para da olsa güzel rakam arkadaþ  c_heesy
   Welliton ve Leandro'dan boþalan forvet ihtiyacý Doumbia ve Goodwillie transferleriyle giderilmiþ ,Liverpool yeni sezona Antalya kampýndaki çalýþmalarýyla merhaba demiþtir   t_ongue

Kulübün finansýnýn yükselmesi de maç kazanmak kadar haz veriyo nedense.

kadro 1

kadro 2

iki ayrý maç kadrom var...Sýrayla bir maç bir kadro bir maç digeri oynuyor.Faydasý nedir derseniz,rakipler hafta içi hafta sonu hep ayný kadroyla oynarken ,siz bir kadroyu dinlendirip ,diðer kadroyla oynuyorsunuz.Sonucunda 60.dakikadan itibaren karþýnýzda tükenmiþ bir Chelsea ,Arsenal...Genelde ikinci yarýlar benim oluyor...Arada mýrýn kýrýn eden futbolcular olsa da ,onlarý 1-2 önemsiz maçta ekstra oynatarak moral durumlarýný dengeliyorum.Thanks for giving me chance diyerek mutlu hallerine geri dönüyorlar.Sonuçta her daim zýmba gibi bir Liverpool kadrosu ,her kupaya saldýrýyor.

« Son Düzenleme: Ocak 23, 2014, 14:57:26 ös Gönderen: umutov84 »