Eylül 15, 2019, 16:54:07 ös

Gönderen Konu: Taþ gibi Laptop önerisi  (Okunma sayısı 11575 defa)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Taþ gibi Laptop önerisi
« Yanıtla #15 : Ağustos 22, 2012, 01:28:34 öö »
neden "sakýncasper alma" ???

casper kullanýcýlarýnýn donanýmhaberde filan yorumlarýný oku çok sorun yaþayan var. Türk yapýmý olduðu için saçma sapan sorunlar çýkartýyormuþ.

Ays dell in müþteri hizmetlerine bi danýþ bence. Çok yardýmcý oluyorlarmýþ. Gerekirse adresden alýp tamir edip adrese teslim ediyorlarmýþ. Servis olayý bakýmýndan bir numaralar.

Laptoplarýn çoðu uzun süreli kullanýmlarda ýsýnma problemi yaþar normaldir. Bi fan alabilirsiniz alta konanlardan. Ama öyle uzun süreli açýk kalacak biþey kullanacaksanýz keþke masaüstü alaydýnýz.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • Ýnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Ağustos 22, 2012, 14:56:04 ös »
Dell yada IBM al saðlam bir þey arýyorsan hiç uðraþma. sakýn casper alma. çabuk daðýlýyor, tuþlar falan. saðlam özellikli datron bulabilirsen de kaçýrma ayrýca. amcam 12 senedir kullanýyor datron laptopunu. sadece bataryasý ölü þarj aletsiz çalýþmýyor bilgisayar . arada age of atýyoruz karþýlýklý. :D
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Biliþim Öðrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Ağustos 22, 2012, 18:04:12 ös »
Dell iyi deðil malesef. Ama macbook pro var onlar canavar gibi bilgisayar apple tarafýndan korunuyorlar. Ays zaten macbookpro koymuþ ben yeni hp laptop aldým çok kaliteli ama istediðin özelliklere göre biraz düþük yinede canavar gibi laptop istersen kesinlikle macbook pro almalýsýn.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Ağustos 22, 2012, 18:42:10 ös »
apple kullanmam sadece üstünde ýsýrýlmýþ elma var diye +500 koyuyolar bi boku yok deðilse
bilgisayarcý bir tanýdýðým var onunla da bir konuþayým ona göre son kararý vereceðim

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Ağustos 22, 2012, 19:46:30 ös »
monster al bak windowsu kurarsýn problem deðil.tam oyun bilgisayarý eskiden sitelerinde bi laptopý tanýtýyolardý video þeklinde özellikler felan adamlar oyun oynanmasý için aklýna gelicek her þeyi koymuþlar ýsýnma sorunu felan olacaðýný pek zannetmiyorum onlarý gördükten sonra

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Ağustos 22, 2012, 19:48:23 ös »
monster al bak windowsu kurarsýn problem deðil.tam oyun bilgisayarý eskiden sitelerinde bi laptopý tanýtýyolardý video þeklinde özellikler felan adamlar oyun oynanmasý için aklýna gelicek her þeyi koymuþlar ýsýnma sorunu felan olacaðýný pek zannetmiyorum onlarý gördükten sonra
monster þuanda en önde sorucam iþte bu donanýmý daha ucuza bulabilir miyim diye arkadaþ kýyaðý ile ona göre alýcam

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Ağustos 23, 2012, 00:25:03 öö »
mühendislik kazanmýþtýn dur ona göre bi yorum yazayým :D
Mühendislik okuyanlar genelde asus kullanýr nedenini çözemedim ama  Ýnþaatta primavera autocat sap2000 idevad sta4cad 3dstudio falan kullanýyolar bunlar da iþlemciye de ram e de ekran kartýna da fazla yüklenir bildiðim kadarýyla ve asuslar saðlam oluyomuþ sanýrým :D Ama senin düþündüklerinin de sorun çýkaracaðýný sanmam sadece linux sorun çýkarabilir ona da windows kuracaðýn için biþey olmaz. Ha düþünürsen asusta da þu var : http://www.bimeks.com.tr/urun/121204/asus-n53sv-s1745v.aspx
-yokum.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Ağustos 23, 2012, 00:55:50 öö »
mühendislik kazanmýþtýn dur ona göre bi yorum yazayým :D
Mühendislik okuyanlar genelde asus kullanýr nedenini çözemedim ama  Ýnþaatta primavera autocat sap2000 idevad sta4cad 3dstudio falan kullanýyolar bunlar da iþlemciye de ram e de ekran kartýna da fazla yüklenir bildiðim kadarýyla ve asuslar saðlam oluyomuþ sanýrým :D Ama senin düþündüklerinin de sorun çýkaracaðýný sanmam sadece linux sorun çýkarabilir ona da windows kuracaðýn için biþey olmaz. Ha düþünürsen asusta da þu var : http://www.bimeks.com.tr/urun/121204/asus-n53sv-s1745v.aspx
neden bilmiyorum ama bimeks baya pahalý yahu

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Ağustos 23, 2012, 01:22:20 öö »
bilmiyorum valla aklýma ilk orasý geliyo :D
-yokum.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Ağustos 23, 2012, 09:23:35 öö »
dell al dell

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Biliþim Öðrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Ağustos 23, 2012, 18:57:35 ös »
Asus da çok iyidir ana kart yapýsýnda en iyi ve en donanýmlýsýdýr. Apple almam diyosan bence hp veya asus alabilirsin.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : Ağustos 27, 2012, 03:03:35 öö »
bimekstekiler sanki win7 premium olduðu için pahalý sanki ayrýca kýz düþürmek için sahip olduðum mallarý kullanacak kadar hödük(entel) deðilim ki zaten öyle gelecek kýz da hiç gelmesin daha iyi

Þuan vatan ile monster arasýndayým monster ýn linux lu olmasý bir eski iken vatanýn hem iþlemci hem ram bakýmýndan geride olmasý da onun eksisi

bir de þuan da bunu buldum bu nasýl ?
http://www.casper.com.tr/ProductDetail_cny3610-bt35p_130_5202
O kýzlarla evlenmiyorsun zaten :D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Ağustos 27, 2012, 12:07:35 ös »
O kýzlarla evlenmiyorsun zaten :D
amk mac alacaðýma 2 biraz ýsmarlarýz o da görür ayný iþi yani izmir de görüyor en azýndan :D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Ağustos 30, 2012, 13:40:21 ös »
http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=K55VM-SX078D&view=1

bilgisayarcý tanýdýðýmla konuþtum bunu 1835 e yaparýz dedi bana çok uygun geldi sizce nasýl ?

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Ağustos 30, 2012, 13:53:19 ös »
güzel bence
-yokum.