Temmuz 10, 2020, 05:49:23 öö

Gönderen Konu: DD Tank  (Okunma sayısı 2055 defa)

Çevrimdışı killforya

  • İleti: 16
  • Karma: 0
    • Profili Görüntüle
DD Tank
« : Mart 12, 2011, 11:17:33 öö »
GamePlay Video

Let me introduce an Aeria Games product to you.. DDTank!!!
Some of you dont want to download games to your pc to try them out, dont be scared, this online game is browser based and requires no download!!
DDTank is one of free mmorpg and full of fun. First of all, it is so easy to learn this game because there is a tutorial teaching you how to play.
You have a character, male or female. This character can lvl up and duel with other players. You have some special powers to use in duels. And of course some armors weapons and accs to wear to make your character the best. This game can make you busy whole day
For them who want to try this game:
DDTank
and for other Aeria Games products:
Aeria Games

**********************************************************

Þimdi size yeni bir Aeria Games ürününü tanýtýcam. DDTank!!
Bazýlarýnýz oyunlarý denemek için oyunu indirmek istemezler, korkmayýn, bu oyun browser tabanlý yani indirme gerektirmez.
DDTank bedava oynayabileceðiniz bir MMORPG ve çok eðlenceli. En baþta þunu söylemek istiyorum, bu oyunu nasýl oynayacaðýnýz öðrenmek çok kolay, çünkü oyunun baþýnda bi yardýmcýnýz var.
Bir karakteriniz var, erkek ya da kýz. Bu karakter lvl atlayabiliyor ve diðer insanlarla düello yapabiliyor. Düellolar sýrasýnda siz bazý özel güçlere sahipsiniz. Ve tabii ki karakteriniz en iyi yapmanýz için biraz armor, silah ve aksesuar. Bu oyun sizi bütün gün meþgul edebilir
Oyunu deneme isteyenlere:
DDTank
ve daha fazla Aeria Games ürünü için:
Aeria Games