Temmuz 10, 2020, 06:25:46 öö

Gönderen Konu: Twelve Sky 2  (Okunma sayısı 1687 defa)

Çevrimdışı killforya

  • İleti: 16
  • Karma: 0
    • Profili Görüntüle
Twelve Sky 2
« : Şubat 13, 2011, 12:15:53 ös »
Trailer

Twelve Sky 2 is a fast-paced, 3D fantasy MMORPG set in the East. Like its predecessor (Twelve Sky) the game is set in Ancient China where three factions are in perpetual war. Much of the gameplay is identical to that of its predecessor, but with one notable improvement, better graphics. Overall the game is superior to its predecessor in every measurable way and has some engaging gameplay components.

Pros: +High level cap. +Enormous community. +Improved graphics. +Varied PvP options. +Regularly scheduled events.

Cons: -Poor user interface. -Lousy English translations. -Very similar to predecessor. -Few quests. -No tutorial.Twelve Sky 2 Doðu'da geçen hýzlý tempolu fantastik bir 3D MMORPG'dir. Modelinde (Twelve Sky) oyun Antik Çin'de üç grubun savaþý olarak devam eder. Oyunun oynanýþ biçimi modeline çok benzemektedir. Ama ortada Twelve Sky'la karþýlaþtýrýldýðýnda kayda deðer bir geliþme vardýr, o da daha iyi grafikler. Genel olarak karþýlaþtýralabilcek her konuda modeline göre üstün olan oyunun bazý ilgi çekici bileþenleri var.

Artýlarý: +Yüksek level sýnýrý +Çok büyük kullanýcý topluluðu +Geliþmiþ grafikler +Çeþitli PVP seçenekleri +Düzenli etkinlikler

Eksileri: -Kötü kullanýcý arabirimi -Vasat Ýngilizce çeviriler -Modeline çok benzer -Az oyun içi görev -Tutorial yok

Download: http://12-sky2.aeriagames.com/download