Temmuz 10, 2020, 07:02:33 öö

Gönderen Konu: Pirate Galaxy  (Okunma sayısı 1602 defa)

Çevrimdışı killforya

  • İleti: 16
  • Karma: 0
    • Profili Görüntüle
Pirate Galaxy
« : Şubat 12, 2011, 16:03:39 ös »
Trailer

Pirate Galaxy tarayýcý tabanlý Java üzerinden çalýþan üç boyutlu bir Sci-Fi MMORPG'dir. Tarayýcý ile oynayabilirsiniz ayrýca ekstra grafikler için ufak bir client indirebilirsiniz. Bu oyunun grafikleri müthiþ ve yýldýz sistemi de çok geniþ. Görevleri tamamlayýn, gezegen kontrolü içi savaþýn ve uzay istasyonlarýný ziyaret edin..

Artýlarý: +Müthiþ grafikler +Exp veren PVP modu +Tamamlanacak bir sürü görev +Çeþitli haritalar +Gezegenler için savaþlar

Eksileri: -Oyun baþýnda NPC ler çok kolay -Enerji yenilenmesi sýkýcý -Hareket sadece 4 yöne doðru


Pirate Galaxy is a 3D browser based Sci-Fi MMORPG that runs on Java. Play on a web browser or download the small client for added graphic feature. Pirate Galaxy has amazing visuals and huge star systems to explore. Complete missions, battle for control of planets, and visit space stations across the galaxy.

Pros: +Great graphics. +Optional PvP mode that grants exp bonus. +Plenty of missions to complete. +Varied environments. +Battle to control planets!

Cons: -NPCs offer no challenge during early game. -Replenishing energy is tedious. -Can’t fly freely, only four directions.