Temmuz 10, 2020, 06:30:03 öö

Gönderen Konu: Kitsu Saga  (Okunma sayısı 1366 defa)

Çevrimdışı killforya

  • İleti: 16
  • Karma: 0
    • Profili Görüntüle
Kitsu Saga
« : Şubat 11, 2011, 16:07:50 ös »
Gameplay Video

Kitsu Saga dövüþ sanatlarý temalý 3 boyutlu bi fantezi MMORPG'sidir. Oyuncular Kitsu adý verilen bir tilki ruhuna sahipler ve güçlü savaþçýlar olup kendi milletlerini kötü güçlerden korumak için eðitilmek zorundalar. Oyunda keþfetmek için geniþ bir harita ve çekici bir görsel stil kullanýlmýþ.

Artýlarý: +Oyuncular bir fox spirite sahipler +Keþfedilecek geniþ bir harita +Parlak, çekici, renkli görseller +Çeþitli karakter geliþim tarzý

Eksileri: -Oyun mekanikleri diðer dövüþ sanatlarý temalý oyunlara benzer -Bland arayüzü -Tekrarlanan oynama þekli ve görevlerKitsu Saga is a 3D fantasy MMORPG with a martial arts theme. Players are accompanied by a fox spirit called a Kitsu, and must train to become powerful warriors capable of defending their nation from evil forces. The game boasts a large world to explore and an attractive visual style. For more games:

Aeria Games

Pros: +Players are accompanied by a fox spirit. +Large world to explore. +Brightly colored, appealing art style. +Varied character development paths.

Cons: -Mechanics are similar to other martial arts themed MMORPGs. -Bland interface. -Repetitive quests and gameplay.

« Son Düzenleme: Şubat 11, 2011, 16:41:36 ös Gönderen: killforya »