Mayıs 23, 2024, 16:49:42 ös

Gönderen Konu: Beşiktaş'ın Son Dakika Golü  (Okunma sayısı 3797 defa)

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Beşiktaş'ın Son Dakika Golü
« : Eylül 01, 2010, 13:21:43 ös »
Beşiktaş'ın son dakika golü Ze Castro... Siyah-Beyazlılar, İspanyol Deportivo La Coruna'da oynayan Portekizli stoperle anlaşmaya vardı.

Beşiktaş'ın son dakika golü Ze Castro... Siyah-Beyazlılar, İspanyol Deportivo La Coruna'da oynayan Portekizli stoperle anlaşmaya vardı. Deportivo Başkanı Lendoiro bu transferi doğruladı. Ze Castro için Beşiktaş'la anlaştıklarını bildirdi. Ze Castro'nun menajeri ise son günde Tottenham, Panathinakos ve Beşiktaş'tan teklif aldıklarını, Deportivo'nun bu teklifler arasından Beşiktaş'ın teklifini kabul ettiğini açıkladı. Ze Castro ile Beşiktaş'ın anlaşması durumunda Portekizli oyuncunun bugün Siyah-Beyazlı ekibe imza atacağı bildirildi.

Bu arada Deportivo, Ze Castro'nun satışı konusunda İspanya Futbol Federasyonu LFP'ye gerekli yazıları gönderdi. Bu arada Beşiktaş'ın Ze Castro'nun uçak biletini önceden ayırttığı bildirildi.

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Beşiktaş'ın Son Dakika Golü
« Yanıtla #1 : Eylül 01, 2010, 16:11:34 ös »
Bir de forvet gelse Beşiktaş'ta hiç eksik kalmaz  s_miley

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 01, 2010, 16:15:31 ös »
Bir de forvet gelse Beşiktaş'ta hiç eksik kalmaz  s_miley
Fatih Tekke geldi

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 01, 2010, 16:19:48 ös »
Evet, şimdi gördüm. Gönlüm Robbie Keane veya Santa Cruz'dan yanaydı ama  s_hy

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 01, 2010, 16:23:30 ös »
Evet, şimdi gördüm. Gönlüm Robbie Keane veya Santa Cruz'dan yanaydı ama  s_hy

messi yi alacaklarmış da son anda messinin annesi izin vermemiş

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 01, 2010, 16:40:04 ös »
messi yi alacaklarmış da son anda messinin annesi izin vermemiş
c_heesy

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 01, 2010, 16:47:38 ös »
WatCheR, kesinlikle anlıyorum.

Aynı şeyler Quaresma ve Guti için de söylenmişti ki geldiler. Bunu övünmek anlamında söylemiyorum, her şey olabilir anlamında.

Ayrıca "messi yi alacaklarmış da son anda messinin annesi izin vermemiş" mesajı da çok güzel bir anlatım taşıyor, tebrik ederim.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Eylül 01, 2010, 17:06:41 ös »
WatCheR, kesinlikle anlıyorum.

Aynı şeyler Quaresma ve Guti için de söylenmişti ki geldiler. Bunu övünmek anlamında söylemiyorum, her şey olabilir anlamında.

Ayrıca "messi yi alacaklarmış da son anda messinin annesi izin vermemiş" mesajı da çok güzel bir anlatım taşıyor, tebrik ederim.

Nasıl anladın bilmiyorum da benim eleştirim basınaydı

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Eylül 01, 2010, 17:35:20 ös »
 s_hocked s_hocked s_hocked

Özür dilerim  s_hy

Not: WatCheR'ın mesajını açarken adrenalin patlaması yaşadım, başka bir sitedeki admin yüzünden  r_olleyes

Not2: Ulan boşuna da -rep verdik iyi mi  c_onfused

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Eylül 01, 2010, 17:43:32 ös »
s_hocked s_hocked s_hocked

Özür dilerim  s_hy

Not: WatCheR'ın mesajını açarken adrenalin patlaması yaşadım, başka bir sitedeki admin yüzünden  r_olleyes

Not2: Ulan boşuna da -rep verdik iyi mi  c_onfused
Valla berkaycım tahmin ettim zaten yaşadıklarını. diğer sitelerdeki muamelelere alıştığın için art niyetli yazdığımı düşündün, ama prensip olarak hiç bir zaman futbol tartışmalarına girmem. Yıllar önce Rüştü fenerbahçede oynarken çok güzel bir performans sergiliyordu. Hatta spikerin biri Şükrü Saraçoğlu stadını Rüştü Saraçoğlu stadı yaptı filan gibi bir deyim kullanmıştı, ben de Rüştü'yü övmek için admin olduğum forumda Fenerbahçe stadı için Rüştü Saraçoğlu stadı demiştim, adamın biri çıkıp sen nasıl dalga geçersin bizimle filan deyince o zaman karar verdim futbol tartışmalarına girerken çok daha dikkatli olmaya. Neyse neyse.
Bu sene en iyi teknik direktör tercihini ve en iyi transferleri Beşiktaş'ın yaptığını düşünüyorum. Ama bu transfer olaylarında bazen basının çok gazına geliyoruz. Onu belirtmek istemiştim. - rep filan önemli değil, kimseye bana - rep verdiği için tepki göstermem. Hakedersem vereceksiniz tabi

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Eylül 01, 2010, 18:41:06 ös »
Walla bende beşiktaşlıyım ama Ufuk abinin dediklerini yanlış anlamadım bence çok haklı fanatik gazatesinde robinhonun ilk taksidi ödendi ondan sonra raul gelmek üzere ondan sonra galatasaray için rafael maequez gelicek dediler fener için ronaldinho-robinho ve bir sürü oyuncu dediler hiç biri de olmadı bence bu spor medyası hiç bir işe yaramaz o kadar garantici yazıyorlar ki bu oyuncu gelcek diye göklere uçuyorsun ondan sonra bi bakmışın adam milan veya inter veya sunderland vb...

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Eylül 01, 2010, 19:00:45 ös »
Walla bende beşiktaşlıyım ama Ufuk abinin dediklerini yanlış anlamadım bence çok haklı fanatik gazatesinde robinhonun ilk taksidi ödendi ondan sonra raul gelmek üzere ondan sonra galatasaray için rafael maequez gelicek dediler fener için ronaldinho-robinho ve bir sürü oyuncu dediler hiç biri de olmadı bence bu spor medyası hiç bir işe yaramaz o kadar garantici yazıyorlar ki bu oyuncu gelcek diye göklere uçuyorsun ondan sonra bi bakmışın adam milan veya inter veya sunderland vb...
Fanatik okuyorsan kandırılmayı hak ediyorsun.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Eylül 01, 2010, 20:13:55 ös »
Onlarda bişey mi bizim zamanımızda maradona Galatasaray a gelecek diye haber çıkmıştı

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Eylül 02, 2010, 06:43:54 öö »
Fanatik okuyorsan kandırılmayı hak ediyorsun.
bu biraz sert olmadı mı ben sadece fanatik değil herşeyi okuyorum hepsinde aynı şey

Onlarda bişey mi bizim zamanımızda maradona Galatasaray a gelecek diye haber çıkmıştı
doğrudur walla.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Eylül 02, 2010, 10:54:36 öö »
Fanatik'te yazılanların ne denli gerçekçi olduğunu biliyoruz.O yüzden Fanatik okuyorsan kandırılmaya da hazır olmalısın.