Haziran 16, 2019, 02:09:46 öö

Gönderen Konu: Okuldaki Ýlginç Anýlarýnýz  (Okunma sayısı 4784 defa)

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Okuldaki Ýlginç Anýlarýnýz
« : Nisan 12, 2009, 16:49:15 ös »
Ben baþlayayým.  :)

Henüz 1. sýnýftým.O zamanlar Ata Kolejindeydim.Okulun küçük bi hayvanat bahçesi vardý.Anasýnýfýnda da oradaydým.Neyse biz Anasýnýfý Öðretmenimizi çok özlediðimizden arada yasak olmasýna raðmen anasýnýfý binasýna giderdik.Neyse gittik geri dönerken 3 kiþiydik ama birden bi arkadaþýmýz kayboldu.Allah allah bu nerde falan diyoruz neyse devam ettik.Bi baktýk arkamýzdan köpek geliyor hayvanat bahçesinden kaçmýþ.Siyahtý böyle bi de ve büyük.Arkadaþla bi kaçýyoruz biz... :D Neyse ben baktým arkadaþýn peþinden gidiyo yavaþ yavaþ yürüdüm.Arkadaþ kaçtý köpek birden onu kovalamayý býrakýp bana gelmez mi  :D :D Yahu abi ben bi koþmuþum var ya manevralar falan.Bi ara sýkýþtým sað-sol yaparak köpekten kurtuldum hocalarýn falan dikkatini çekti herkes bahçeye yöneldi sonra koþtum koþtum koþtum en son okulun hizmetçi abisi köpeði durdurdu.Yoksa var ya gidiyodum.Hatta bir ara elim köpeðin burnuna deymiþti baya paniklemiþtim.  :D O gün bugündür köpeklerden nefret ederim.  :)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dýd dýrý dýd Dýd
    • Profili Görüntüle
Ynt: Okuldaki Ýlginç Anýlarýnýz
« Yanıtla #1 : Nisan 12, 2009, 23:30:25 ös »
liseye baþladýðým sene okulun etrafýnda ki duvarlar tamamlanmamýþtý. kapýnýn yanýnda küçük bir ormanlýk var rampa þeklinde aþaðýsý hastaneydi. neyse kapýya durmuþ bizim müdür yardýmcýsý milleti dýþarý salmýyor. bizde dürüm yemeye gidicez sýnýf olarak. hocanýn 10 metre kadar ilerisinden o ormana sallanýp gitmiþtik :) babamýn arkadaþý olduðu için ben "kolay gelsin hocam" bile demiþtim adam a :D kahpe bizanstaki kapý olayý gibiydi ayný. süperdi la lise hayatým :D

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Nisan 13, 2009, 06:46:47 öö »
Bir gün ingilizce dersindeyiz sýnýfta yine þamata var hocada readingi bana yaptýrdý ben okuyorum böyle iþte devam ediyorum neyse hoca hadi Agit sesiini yükselt sýnýfý sustur dedi bende baðýrarak okumaya hazýrlandým gelen cümle þu "i'm sick" ben burda bi baðýrdým ama abi haberim yokki cümleden baðýrmaya hazýrlanmýþým ve þansýma gelen cüme o millet koptu tüm koridora gitmiþti sesim sonra ben kahkahadan okumayý býraktým hoca bizimkiler falan kopmuþtuk ya :D

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Nisan 13, 2009, 18:34:36 ös »
Kaçýncý sýnýftým unuttum. Sabah okula giderken bir kaç kiþi olarak erik aðacýndan bir kaç avuç erik yedik. Karnýmýz þiþti sabah sabah. Neyse terse 15 dk var birden tuvaletimiz geldi gittik 5 dk sonra yine geldi. Hayda. Yibe gittik. Ders tam baþlarken de gittik. Hocadan 3 kere izin istedik derste. Sonra yine istedik hoca geçin yerinize falan baðýrdý. Nasýl sýkýþtýk biz.. Tam salcaktým ki hoca moca dinlemedim koþtum tuvalete. Diðerleri de koþtu sonra. Ama biri gelmemiþ altýna.. Pardon kötü aný... :D

Çevrimdışı aLtuηbas!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Nisan 18, 2009, 20:02:30 ös »
Hatýrlayamýyorum, ya 3. sýnýftý ya 4. sýnýf. Biz böyle okul çýkýþý kurslara kalýrdýk. 5 gibi çýkardýk. Bir gün yine sýradan bi gün. Arkadaþlarýmdan birisi karanlýk korkumuzu yenebilmemiz için arka bahçeden geçmeyi teklif etti. Tabii, kabul etmeyen korkak olacaktý gözümüzde... Tamam geç orayý. Okulu dolandýk arka bahçeye vardýk. Tam kýrýk olan demirlerin arasýndan geçiyoduk bi arkadaþ:
- Lan ..... köpek!. diye baðýrmazmý. O zaman saatte 10 km ye ulaþtýðýmý sanýyorum .Allah ne verdiyse tabanlarý yaðladým. Eve vardým. Ertesi gün o arkadaþ beni ve 4 arkadaþýmý gülerek karþýladý:
- Þaka yaptým...!
Sonra bir karambol filan o arada bizim sesler yükseldi. Arkadaþý bi güzel azarladýk. Küstük 1-2 gün... Sonra akýllandý. Sonraki haftadan sonra hep arka bahçeden gttik sonra mart geldi. Sonra 4.30'da hava aydýnlýktý. Çýkýþta kolasýna maç yapýp öyle giderdik.   
]