Ağustos 20, 2019, 01:36:00 öö

Gönderen Konu: Galatasaray'da transfer için kritik açýklama!  (Okunma sayısı 926 defa)

Çevrimdışı GeneraLSmokeR

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Galatasaray'da transfer için kritik açýklama!
« : Ocak 30, 2015, 17:02:39 ös »
Radyospor'da Özgür Sancar'ýn canlý yayýn konuðu olan Yasaman,''Duygun Yarsuvat Mayýs'tan sonra devam etmiyeceðini söyledi, ama Mayýs'ta fikrini deðiþtirirse bilemem, þu ana öyle bir hava yok, ama ýsrarlar olursa devam edebilir. Devam etmeyeceðini çok tekrarladý,ama Türkiye'de þartlar ve fikirler çabuk deðiþebiliyor'' dedi.

''YENÝLMEK AKLIMIZDAN GEÇMÝYOR''
Yasaman, Bursaspor maçý ilgili olarak "Ýyi bir maç olacak. Biz de formdayýz, Bursaspor da. Bizim kadro derinliðimiz var. Selçuk'la Burak'ýn olmamasý eksiklik, ama  diðer oyuncularýmýz yerlerini dolduracak. Tek hedefimiz üç puaný almak. Baþka sonuç düþünemiyoruz beraberlik ve yenilgi aklýmýzdan geçmiyor. Mutlaka zor maç olacak Burak'la Selçuk'da olsaydý daha kuvvetli olurduk, sakatlýk her takýmda olabilir" diye konuþtu.

''PRANDELLÝ ÝLE KONUÞUP ANLAÞABÝLÝRDÝK''
Prandelli olayýna da deðinen Yasaman, "Biz avukata gitmeden direkt konuþmak istedik, konuþup anlaþabilirdik, ama avukatý kendi menfaatlerini de düþünüyor. Prandelli avukatýmla konuþun dedi. Bizimle oturup, uzlaþmaya yanaþmadý. CAS'a gidecekler, dava açacaklar, biz de cevap vereceðiz. Bizim haklý sebeplerimiz var. Sebeplerimiz kabul edilirse bedel ödemeyeceðiz ancak haksýz bulunursa, 1.5 yýllýk ödemesini alýr. Haklý olduðumuza inanýyorum, kaybetmeyiz diye düþünüyorum. Sözleþmeyi feshederken haklý gerekçelerimiz vardý. Bu nedenle CAS'tan lehimize karar çýkma olasýlýðý çok yüksek" ifadelerini kullandý.

''HAMZA HAMZAOÐLU'NUN SÖZLEÞMESÝ KESÝN''
Hamzaoðlu'nun sözleþmesi ile ilgili de konuþan Yasaman, "Biz Hamza hocayla anlaþmayý yaptýk sözleþme kesin. Sözleþmenin Mayýs'a kadar olmasý da yeni yönetimin önünü açmak için. Ýsteyen devam eder, istemeyen etmez. Bu çok doðru bir düþünce, bundan dönmemiz için bir sebep yok, Mayýs'a kadar devam edecek. Yeni dönemde de biz devam ediyorsak kararýmýzý tekrar vereceðiz iki sezonluk yeni þartlarla yapacaðýz" dedi.

"TRANSFER ÝHTÝYACIMIZ YOK"
Transferle ilgili de konuþan Yasaman, "Transfer olacaðýný zannetmiyorum. Bu kadro þampiyon olmak için yeterli. Bu konuda þüphemiz yok" ifadelerini kullandý.