Mayıs 05, 2024, 21:45:42 ös

Gönderen Konu: Pes 2012 Demo İncelemesi Güncellendi.(Oyun içi yeni görüntüler Full sürümden)  (Okunma sayısı 19653 defa)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Pes 2012 Demo İncelemesi
« Yanıtla #15 : Ağustos 24, 2011, 21:28:36 ös »
Oyunun ps3 versiyonunu hiç sevmedim ben.Adamlar bi kale yapmış tuğladan örülmüş gibi.Fizik kuralları alt üst olmuş.Penaltı noktasından bi zıbandım gol oldu kale ağları 50 cm ya gitti ya gitmedi c_heesy
c_heesy c_heesy c_heesy abanma kurallarını da yok etmişler o zaman :D türkçe tanıtım koydum diğer konuya bakmanı öneriririm.

resimleri şimdi görebildim çok dikkatimi çekti oyun hala motion-blur(görüntünün kayması) dan geberiyor aslında iyi fikir ama çok abartıyorlar olmuyor
Alakalımıdır emin değilim ama ben 800x600 orta çözünürlükte oynadım belki ondan olabilir.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Ağustos 24, 2011, 21:46:47 ös »
c_heesy c_heesy c_heesy abanma kurallarını da yok etmişler o zaman :D türkçe tanıtım koydum diğer konuya bakmanı öneriririm.
Pesle ilgilenmiyorum artık baktımda konuyu açmadım hiç videoyu.Bu arada abanma kuralları varda kale ağları çok kötü.Bir de adamlar balon vuruşları yok etmek için mahvetmişler bence.Top yükselince tekrar düşüyo misket gibi sekiyo.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Ağustos 24, 2011, 22:23:03 ös »
Sonunda oynadım oyunu motion-blur çözünürlükle alakalı değil önce söyleyim
şimdi geçen hafta arkadaş zoruyla ghden sonra 2 maç pes yapmışlığım var demoda 2 maç yaptım sonuç aynı gram ilerleme yok peste hala gerçek dışı ikili mücadeleler ultra saçma paslar ve toptan korkan bi yapayzeka (lafın gelişi tabi zeka falan yok ortada)
herşeyi geçtim abi bi oyunda ben attığım gole bu nasıl gol amk dlyosam iş bitmiştir arkadaş grafiği fifadan iyidir buna lafım yok ama taraftar uuuuiiiiiiaaaaaoooo yapınca batıyor tabi grafikle oluşan atmosfer
top zaten balon ziya %100 haklı
üst düzey gerçekçilik mi bi geç allasen hiçbir futbol maçında görmediğim kadar rezil bir ikili mücadele mantığı var oyunun kaç kere "yuh ulan 5 yaşında çocuğa çalım atıyo sanki" dedim 2 maçta sayamadım
şu pasa uzun basınca arkadaki oyuncuya atma olayı var ya yalan o bilgisayar kime atıcaksın diyosa ona atıyosun sen pası uzun kısa fark yapmıyor
kısaca konami iyi fikirleri (2. Oyuncu kontrolü ) sayesinde yerinde sayabilmiş benim oyuna vereceğim 65 i geçmez
bide pes simulasyon fifa arcade diyen fanboylar var ya salak lan onlar bildiğin salak neyse yazımı ultra tarafsız(!) bitiriyorum
fifa 2 sene önceki(ps fifa 10,pc fifa 11)oyunuyla bile pes 2012 nin kat be kat üstünde
not:ziya kaç kere dicem peste verslyon yok diye :D

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Ağustos 24, 2011, 22:23:29 ös »
Pesle ilgilenmiyorum artık baktımda konuyu açmadım hiç videoyu.Bu arada abanma kuralları varda kale ağları çok kötü.Bir de adamlar balon vuruşları yok etmek için mahvetmişler bence.Top yükselince tekrar düşüyo misket gibi sekiyo.
Bunun üzerine çok mailler geliyormuş bu yüzden demoyu tam sürümden bir buçuk ay öncesinden çıkarttılar. Görülen hataları e-mail yolu ile bildirilip tam sürümde giderilmeye çalışılacak. Bugün de bir demo çıkacakdı ama neyin demosu PC için de var mı bilgin var mı konu hakkında.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Ağustos 24, 2011, 22:25:50 ös »
Sonunda oynadım oyunu motion-blur çözünürlükle alakalı değil önce söyleyim
şimdi geçen hafta arkadaş zoruyla ghden sonra 2 maç pes yapmışlığım var demoda 2 maç yaptım sonuç aynı gram ilerleme yok peste hala gerçek dışı ikili mücadeleler ultra saçma paslar ve toptan korkan bi yapayzeka (lafın gelişi tabi zeka falan yok ortada)
herşeyi geçtim abi bi oyunda ben attığım gole bu nasıl gol amk dlyosam iş bitmiştir arkadaş grafiği fifadan iyidir buna lafım yok ama taraftar uuuuiiiiiiaaaaaoooo yapınca batıyor tabi grafikle oluşan atmosfer
top zaten balon ziya %100 haklı
üst düzey gerçekçilik mi bi geç allasen hiçbir futbol maçında görmediğim kadar rezil bir ikili mücadele mantığı var oyunun kaç kere "yuh ulan 5 yaşında çocuğa çalım atıyo sanki" dedim 2 maçta sayamadım
şu pasa uzun basınca arkadaki oyuncuya atma olayı var ya yalan o bilgisayar kime atıcaksın diyosa ona atıyosun sen pası uzun kısa fark yapmıyor
kısaca konami iyi fikirleri (2. Oyuncu kontrolü ) sayesinde yerinde sayabilmiş benim oyuna vereceğim 65 i geçmez
bide pes simulasyon fifa arcade diyen fanboylar var ya salak lan onlar bildiğin salak neyse yazımı ultra tarafsız(!) bitiriyorum
fifa 2 sene önceki(ps fifa 10,pc fifa 11)oyunuyla bile pes 2012 nin kat be kat üstünde
Ben bu kadar kötü olduğunü düşünmüyorum veya fifaya baktığımda aynı hataları daha beter bir şekilde görüyorum.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Ağustos 24, 2011, 22:34:13 ös »
Ps3'e indirirken en sonda DEMO-1 yazıyordu dediğin ile alakalı olabilir Venom.Birazdan bakarım DEMO-2 felan var mı diye.

Bu arada dediğini anlamadım hacım verslyon yok felan c_heesy

Ben bu kadar kötü olduğunü düşünmüyorum veya fifaya baktığımda aynı hataları daha beter bir şekilde görüyorum.
Hacım daha ortada fol yok yumurta yok demo yok nasıl biliyosun aynı hataların Fifa 12'de olduğunu c_heesy
« Son Düzenleme: Ağustos 24, 2011, 22:37:58 ös Gönderen: ziyaretci »

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Ağustos 24, 2011, 23:17:28 ös »
Ps3'e indirirken en sonda DEMO-1 yazıyordu dediğin ile alakalı olabilir Venom.Birazdan bakarım DEMO-2 felan var mı diye.
Bu arada dediğini anlamadım hacım verslyon yok felan c_heesy
Hacım daha ortada fol yok yumurta yok demo yok nasıl biliyosun aynı hataların Fifa 12'de olduğunu c_heesy
İşte bende onu diyorum demo oyunun parçası olabilir ama tam sürüme kadar bazı hatalar düzeltilir. c_heesy  fifa 12 de olacak demiyorum ama olmayacak dememiz de yanlış olur çünkü kullanılan oyun  motorları bu kadar geliştirilmesi çok zor büyük çalışma istiyor. 1 yıl bile yeter siz en az 18-20 ay lazım bu yüzden pes 12 bu kadar kötü olabilir yani pesde çok bariz bir hata fifa da tamamen kapanması ihtimali az demek istiyorum c_heesy

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Ağustos 24, 2011, 23:25:21 ös »
Venom biyerde demiştin fifa 11 oynamadım sistem yetmiyor falan demiştin sanırım eğer yalnışsam bir bir yazar mısın fifa 11 in bariz hatalarını
ziya demişsln ya ps3 versiyonunu beğenmedim diye onu dedim

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Ağustos 24, 2011, 23:28:20 ös »
Venom biyerde demiştin fifa 11 oynamadım sistem yetmiyor falan demiştin sanırım eğer yalnışsam bir bir yazar mısın fifa 11 in bariz hatalarını
ziya demişsln ya ps3 versiyonunu beğenmedim diye onu dedim
Arkadaşlarımın bilgisayarı yetiyor bilgisayar overclock yaptım kasmayı azaltmak için. Cümlemi yanlış anlamışsın ben fifa11 de bariz hatalar var demedim. Pes de olan bariz hatalar fifa 11 veya 12 de tamamen kapatılmış olamayabilir dedim.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Ağustos 25, 2011, 00:02:05 öö »
Arkadaşlarımın bilgisayarı yetiyor bilgisayar overclock yaptım kasmayı azaltmak için. Cümlemi yanlış anlamışsın ben fifa11 de bariz hatalar var demedim. Pes de olan bariz hatalar fifa 11 veya 12 de tamamen kapatılmış olamayabilir dedim.
oha nasıl lan pesin hatasını fifa niye kapatıyo olum ikisi farklı oyun +ve- leri farklı

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Ağustos 25, 2011, 00:10:56 öö »
oha nasıl lan pesin hatasını fifa niye kapatıyo olum ikisi farklı oyun +ve- leri farklı
Tamam boşver :D c_heesy

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Capsleri kaldır olum bu ne lan 800x600den ss almışsın oyundan soğudum.
-yokum.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Capsleri kaldır olum bu ne lan 800x600den ss almışsın oyundan soğudum.
naapak gardaş bilgisayar bu kadar :D

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
Pes 6'yı tekrar çıkartsalar daha büyük zevkle oynarım.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Pes 6'yı tekrar çıkartsalar daha büyük zevkle oynarım.
Şimdi bu mesaja ne gerek var full sürüme kadar dişini sıksan :D