Ağustos 14, 2022, 12:18:09 ös

Gönderen Konu: Turnuva Sohbet  (Okunma sayısı 2772 defa)

Çevrimdışı Cruyff

• Profili Görüntüle
Turnuva Sohbet
« : Ekim 22, 2010, 15:50:50 ös »
Buradan bu akþam ve yarýn maç yapabilecek arkadaþlar "þu saatte msndeyim adresim þu" veya kullanmayý biliyorlarsa,kullanýyorlarsa "IRC'de þu kanaldayým" gibi bilgi versinler.

Benim msn cruyff_fifa@hotmail.com rakiplerim ekleyebilir. genelde akþam 8-9 dan sonra maç yapabilirim. IRC kullananlar da esl.fifa kanalýnda Cruyff nickiyle beni bulabilirler.

Geçen yýllarda (2005ten bu yana) bu tip turnuvalarda çok heyecanlanan, heyecanýna yenik düþüp küfreden hakaret eden bunun bir keyif iþi,eðlence olduðunu unutan kardeþlerimiz oldu.O yüzdendir ki pek tr içi turnuvalarda oynamak istemiyorum.Eskiden de sadece SCN turnuvalarýnda oynuyorduk bu yüzden.Burada da o tip saçmalayacak arkadaþlarýn olacaðýný sanmýyorum zaten. Bunun bir oyun olduðunu unutmayýn keyfini çýkartýn.Bir iddiam yok, favorim ekselansC :) herkese iyi eðlenceler :)
EaSO(FIFA11) nickname: J14_Cruyff
WE ARE 11

Çevrimdışı ekselansC

• Profili Görüntüle
Ynt: Turnuva Sohbet
« Yanıtla #1 : Ekim 22, 2010, 17:53:46 ös »
pek msn kullanmadýðým için mirc te #esl.tr yada #esl.eu da bekliyo olacaðým rakiplerimi nickim SCN|Ekselans. 3-4 gündür fifa oynamaya vaktim olmuyodu bugün ve yarýn hazýrlanýp turnuvayý kazanmak istiyorum. saygýlarýmla

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Turnuva Sohbet
« Yanıtla #2 : Ekim 22, 2010, 18:34:25 ös »
11 yýldýr klavye ile oynuyordum bu sene hayatýmda ilk kez joypade baþladým. Henüz tam alýþamadým o yüzden pek iddiam yok. Umarým güzel ve sorunsuz bir turnuva olur. Saat 8'de burda olcam. Forumun chat odasýndan rahat rahat haberleþebiliriz. Herkese baþarýlar...