Nisan 19, 2024, 07:18:01 öö

Gönderen Konu: Genel Sohbet Konusu  (Okunma sayısı 56735 defa)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Genel Sohbet Konusu
« Yanıtla #285 : Haziran 13, 2010, 20:05:52 ös »
bir gün öncesinden koyuyorum fikstürleri neyinize yetmiyor.Hepsini birden koyarsam çok karışık olur.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #286 : Haziran 13, 2010, 20:41:24 ös »
La bak o fikstür tablosunun aynısının biraz daha büyüğünü yapıcan.O tabloyu oluştur sonra tablonun üstüne tarihlerini at,bunu ayrı ayrı sayfalara veya 1 sayfaya yaparsın istersen,pek karışıklık olmaz diye umuyorum.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #287 : Haziran 14, 2010, 10:38:44 öö »
Api bana fikstürlerin tamamını atarsa klasik bir Maç Programı sayfası açarım.Fikstür konuları da devam eder bi taraftan.

Çevrimdışı onurgsli

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #288 : Haziran 15, 2010, 11:45:42 öö »
Okan dün açıktı sende açıktın maçınızı yapmamışsınız.Eh dünün maçını da bugün yapmak isteme hakkın yok sanırım.
okan dün açık olabilir. Ama ben ona hamachide yazdım cevap vermedi.

Çevrimdışı onurgsli

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #289 : Haziran 16, 2010, 23:29:43 ös »

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #290 : Haziran 16, 2010, 23:54:27 ös »
Puan durumlarının güncelliğine dikkat edilmeli.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #291 : Haziran 17, 2010, 00:32:49 öö »
Puan durumlarının güncelliğine dikkat edilmeli.
Bencede.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #292 : Haziran 17, 2010, 23:18:54 ös »
Şimdi güncelliyorum.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #293 : Haziran 18, 2010, 15:26:15 ös »
Benim bugün @piyle maçım var ve akşam saat 6 da bilgisayardan ayrılmam gerek,eğer o da saat 8'e kadar gelmezse veya gelirse yarın yapsak bir sorun olur mu ?

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #294 : Haziran 18, 2010, 15:29:42 ös »
Zaten maçlar 18.00'da oynanıyor.Aksamalar nedeniyle 20.00 son sayıldı sanıyorum.Hükmen mağlup olman gibi birşey söz konusu görünmüyor.
« Son Düzenleme: Haziran 18, 2010, 15:31:42 ös Gönderen: Barney Stinson »

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #295 : Haziran 18, 2010, 23:52:56 ös »
Turnuvanın ağını siliyorum.Böcük yada Api yeni ağ açsın.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #296 : Haziran 19, 2010, 01:16:31 öö »
Abi ortalı kkarıştı ya,kalan maçlar falanda hatalı. Ben birde berkle 1 maç yaptım burda 2 olarak gözüküyor

Gerçekten çok karıştı ortalık.Hep benim yüzümden,fikstürü değiştirdiğim için.Ben karıştırdım değil mi?
3 günde bitecek maçları 8 günde yaptık.Bir 8 gün daha yapacaktık.
Turnuvadan atılmış kişileri puan durumuna ekliyoduk.
A Grubunda kalan maç sayısı 3'e düşürüldü,çok kötü oldu!
Özür diliyorum herşeyi karıştırdığım için.Eski fikstür olsa,40 maç yapsak,3 bırakmış takımı puan durumuna eklesek çok daha sorunsuz bir turnuva olurdu.

Alıntı
Benim Celtic vede Real Madird ile de maçım vardı,eksik galiba.

Evet,fikstürü neden değiştirdiğimi anlamadan ortalık karıştı deyip sonra turnuvada ikinci haftadan diskalifiye olmuş CELTIC ile maçı olduğunu söyleyen zihniyet.Mesaj yazmadan önce bir tartın,öyle yazın.Birşeyleri eleştirmeden önce öğrenin.

Alıntı
ama ss yok çıktı oyundan neden şimdi diyeceksiniz zaten turnuva çok karıştı daha da karıştıralım dedik.

Tam da bir turnuva görevlisine yakışacak bir şey,anlaşamayınca forumda imalı imalı konuşmak.
Kusura bakma ama baştan beri anlaşamıyoruz.Anlayışımız zıt senle.İlk önce karman çorman bir sistem yapalım dedin,sonuç ne oldu ? Benim dediğim oldu.Lig yapıp turnuvayı boşuna uzatalım dedin.Sonuç ne oldu ? Benim dediğim oldu.
Ara verilmesine karşıydım,sen illa ara olsun ara olsun diye bağırdın.Bir de herkesi iki maç tatil ettin.Okanbjk74,berbat97 bıraktı fikstürü güncellemedin.Onurgsli bıraktı hala icraat yoktu.A Grubunda 3 MAÇ OLMASI GEREKİRKEN SENİN O ATILMIŞ,BIRAKMIŞ TAKIMLARI 3-0 YENİK GÖSTEREN MUHTEŞEM SİSTEMİN SAYESİNDE 10 MAÇ YAPACAKTIK!
Ha ben işimi yapmadım Puan Durumunu güncellemedim.Neden ? Abuk subuk bir fikstürde,diskalifiye olmuş takımlardan herkesin sürekli puan aldığı bir sistem olduğu için.Fikstür karmakarışık olunca Puan Durumuna da çok vakit ayırmam gerekiyordu,kusura bakma fikstürü düzenlemek daha kolayıma kaçtı.

Fikstürde yanlışlar var,evet.Ama bu düzenlenmeyeceği anlamına gelmez.Saat 1 ve gerekirse sabaha kadar uğraşıp bugün fikstür ve puan durumunu düzelteceğim.
Api de artık turnuva görevlisi falan değildir.İnsan işini düzgün yapmasa bile,bunu diğer bir kişi düzeltmeye çalıştığında ona saygı gösterir.Özelden istersen söv ona bişey demiyorum,gelip sitede anlaşamadığın kişiye bu şekilde dil uzatacak kadar amatörsen zaten turnuva yönetiminde işin yoktur.

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #297 : Haziran 19, 2010, 10:46:22 öö »
Bir tek senin suçlu olmaman garip aslında. Demekki olabiliyormuş böyle tesadüfler.
Hiçbirimize danışmadan fikstürle oynaman da büyük incelik hani.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #298 : Haziran 19, 2010, 10:51:06 öö »
Tam da bir turnuva görevlisine yakışacak bir şey,anlaşamayınca forumda imalı imalı konuşmak.
Kusura bakma ama baştan beri anlaşamıyoruz.Anlayışımız zıt senle.İlk önce karman çorman bir sistem yapalım dedin,sonuç ne oldu ? Benim dediğim oldu.Lig yapıp turnuvayı boşuna uzatalım dedin.Sonuç ne oldu ? Benim dediğim oldu.
Ara verilmesine karşıydım,sen illa ara olsun ara olsun diye bağırdın.Bir de herkesi iki maç tatil ettin.Okanbjk74,berbat97 bıraktı fikstürü güncellemedin.Onurgsli bıraktı hala icraat yoktu.A Grubunda 3 MAÇ OLMASI GEREKİRKEN SENİN O ATILMIŞ,BIRAKMIŞ TAKIMLARI 3-0 YENİK GÖSTEREN MUHTEŞEM SİSTEMİN SAYESİNDE 10 MAÇ YAPACAKTIK!
Ha ben işimi yapmadım Puan Durumunu güncellemedim.Neden ? Abuk subuk bir fikstürde,diskalifiye olmuş takımlardan herkesin sürekli puan aldığı bir sistem olduğu için.Fikstür karmakarışık olunca Puan Durumuna da çok vakit ayırmam gerekiyordu,kusura bakma fikstürü düzenlemek daha kolayıma kaçtı.

Fikstürde yanlışlar var,evet.Ama bu düzenlenmeyeceği anlamına gelmez.Saat 1 ve gerekirse sabaha kadar uğraşıp bugün fikstür ve puan durumunu düzelteceğim.
Api de artık turnuva görevlisi falan değildir.İnsan işini düzgün yapmasa bile,bunu diğer bir kişi düzeltmeye çalıştığında ona saygı gösterir.Özelden istersen söv ona bişey demiyorum,gelip sitede anlaşamadığın kişiye bu şekilde dil uzatacak kadar amatörsen zaten turnuva yönetiminde işin yoktur.
Bir tek senin suçlu olmaman garip aslında. Demekki olabiliyormuş böyle tesadüfler.
Hiçbirimize danışmadan fikstürle oynaman da büyük incelik hani.
gerek yok tartışmaya boşuna aramızı bozmaya, olacağı varmış böyle oldu daha fazla uzatmayalım lütfen

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #299 : Haziran 19, 2010, 12:26:15 ös »
Dakikalar içinde evden çıkıyorum.
Maçlarımı akşama yapabilirim.