Mayıs 18, 2022, 00:26:01 öö

Gönderen Konu: Fifa 2010 World Cup'dan görüþleriniz  (Okunma sayısı 9877 defa)

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
Fifa 2010 World Cup'dan görüþleriniz
« : Şubat 07, 2010, 15:04:07 ös »

sizce Fifa 2010 World Cup nasýL biþey oLacak

benim görüþüm Pes 2010 dan daha iyi oLacaðý kesin :D

Nerden buldun bu linki.Gerçek olmasýna imkan yok.Resmi sitede bir açýklama yok.Ayrýca demolar oyun çýkmasýna daha 2-3 ay varken yayýnlanmýyor
þimdi oLdumu watcher
« Son Düzenleme: Şubat 08, 2010, 15:27:29 ös Gönderen: ztcbaba »

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 2010 World Cup'dan görüþleriniz
« Yanıtla #1 : Şubat 09, 2010, 12:59:23 ös »
Kalite fotodan belli zaten oyuncak gibi :D

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Şubat 09, 2010, 15:28:04 ös »
Kalite fotodan belli zaten oyuncak gibi :D
neresi oyuncak gibi biLdiðin kupa teneke'den biþey o yüzden kötü görünüyo :D

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Şubat 13, 2010, 09:03:44 öö »
Oyuncak gibi gerçekten :S Kupadan deðil arkasýndan belli. PES10dan iyi olacaðýný sanmam
-yokum.

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Şubat 13, 2010, 12:11:51 ös »
Oyuncak gibi gerçekten :S Kupadan deðil arkasýndan belli. PES10dan iyi olacaðýný sanmam
pes 2010 world cup çýksa daha iyi oLurdu :D

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Biliþim Öðrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 13, 2010, 20:15:14 ös »
fotoraf biraz yumoþ çýkmýþ sanki :D :D

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Şubat 14, 2010, 21:54:39 ös »
fotoraf biraz yumoþ çýkmýþ sanki :D :D
nasýL yumoþ yani :D

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı jackass7

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Şubat 16, 2010, 19:15:26 ös »
ice nin doru birader arka plan spr :P :D
Yaþamak için Fifa, Fifa için fifadelisi.net ;)

pes filan traþ...

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Şubat 21, 2010, 04:02:40 öö »
Ea'i Anlayamýyorum.
WC Oyunlarýnda Seyirciyi O Kadar Elle.
Sen Gel Senelik Oyunlarýnda Karton Taraftarlar Koy.

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Şubat 27, 2010, 13:04:24 ös »
;D asLýnda doðru söyLüyosun seyirciLerde normaL futboLcu gibi oLmaLý :)))

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı shehzadeMurat28

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Nisan 18, 2010, 21:52:54 ös »
herhalde Fifa World Cup 2010 demoyu PC'de oynadýnýz...gerçi PC'ye çýkmayacak...PS3'e indirdim ve oynadým...tamamen saçmalýyorsunuz çok belli...millet! taraftarlarýn neresi karton be? karton olan sizlersiniz...normal futbolcular gibi zaten onlar da...kartonmuþ...çok kolaysa siz yapýn da görelim...bence iþte futbol oyunu buna denir dediðim bir oyun olmuþ...teknik direktörler çok benziyor...gerçi hoþ,demo olduðu için sadece son Avrupa Þampiyonu Ýspanya ile son Dünya Kupasý'ný kazanan Ýtalya yer alýyor,diðer takýmlar tam sürümde oynanabilecek...o yüzden Vicente Del Bosque ve Marcello Lippi yer alýyor demoda...ama herþeyiyle çok güzel olmuþ...stadlar harika,atmosfer desen o da müthiþ,hele taraftar kamerasýna hiçbir þey diyemiyeceðim,inanýlmaz hoþ bir eklenti...:))) oyun içi animasyonlar da gerçekçi...taç atýþý ya da golü kaçýrýþtan sonra araya giren animasyonlar da harika...heralde siz PS3 dýþýnda baþka biþeyde oynamýþsýnýz...gerçi X-Box360'ta da ayný...yok kupa tenekeden,yok taraftar karton...eee? sýrada ne var? bu ne ya? bu kadar mý koptunuz? bu yorumlarý yapanlar PES fanatikleri çok belli ki...asýl PES 2010'daki taraftarlar karton...2 ayaða kalkýyorlar,sonra saçma sapan yerlere bakýyorlar pozisyonlara bakýcaklarýna...nereleriyle maçý takip ettikleri çok belli...PES 2010'u PC'de oynadýðým için biliyorum ve 1000'den fazla maç yaptým...resmen rezalet...o ýþýklandýrmalarý,animasyonlarý zaten Fifa çoktandýr yapýyor,nesi yeni? ayrýca PES 2010'daki futbolcular ruhsuz,hayalet gibiler ya da ODUN...:)  insan karta bi itiraz eder,bunlar kuzu gibi kabulleniyorlar...neyse...tam sürümü bekliyorum ve alýcam...oyun Nisan'ýn 27'sinde piyasalarda olacak...PES'i yerlere göðe sýðdýramayanlarýn bu sitede iþi ne? site Fifa ile ilgili...Fifa World Cup 2010 PES 2010'dan kat kat iyi olacak...PES yine rezalet olmuþ...o ne biçim oynanýþ þekli yahu? kazmalar hepsi de...

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Nisan 18, 2010, 22:14:11 ös »
shehzadeMurat28 , öncelikle hoþgeldin.
Demonun verdiði gazla yanlýþ okudun belki , arkadaþlar zaten "senelik" oyunlarda seyircinin karton olduðundan söz etmiþ.FIFA WC 2010 hakkýnda herhangi bir yorumda bulunmamýþlar.  ;)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Nisan 18, 2010, 22:58:56 ös »
herhalde Fifa World Cup 2010 demoyu PC'de oynadýnýz...gerçi PC'ye çýkmayacak...PS3'e indirdim ve oynadým...tamamen saçmalýyorsunuz çok belli...millet! taraftarlarýn neresi karton be? karton olan sizlersiniz...normal futbolcular gibi zaten onlar da...kartonmuþ...çok kolaysa siz yapýn da görelim...bence iþte futbol oyunu buna denir dediðim bir oyun olmuþ...teknik direktörler çok benziyor...gerçi hoþ,demo olduðu için sadece son Avrupa Þampiyonu Ýspanya ile son Dünya Kupasý'ný kazanan Ýtalya yer alýyor,diðer takýmlar tam sürümde oynanabilecek...o yüzden Vicente Del Bosque ve Marcello Lippi yer alýyor demoda...ama herþeyiyle çok güzel olmuþ...stadlar harika,atmosfer desen o da müthiþ,hele taraftar kamerasýna hiçbir þey diyemiyeceðim,inanýlmaz hoþ bir eklenti...:))) oyun içi animasyonlar da gerçekçi...taç atýþý ya da golü kaçýrýþtan sonra araya giren animasyonlar da harika...heralde siz PS3 dýþýnda baþka biþeyde oynamýþsýnýz...gerçi X-Box360'ta da ayný...yok kupa tenekeden,yok taraftar karton...eee? sýrada ne var? bu ne ya? bu kadar mý koptunuz? bu yorumlarý yapanlar PES fanatikleri çok belli ki...asýl PES 2010'daki taraftarlar karton...2 ayaða kalkýyorlar,sonra saçma sapan yerlere bakýyorlar pozisyonlara bakýcaklarýna...nereleriyle maçý takip ettikleri çok belli...PES 2010'u PC'de oynadýðým için biliyorum ve 1000'den fazla maç yaptým...resmen rezalet...o ýþýklandýrmalarý,animasyonlarý zaten Fifa çoktandýr yapýyor,nesi yeni? ayrýca PES 2010'daki futbolcular ruhsuz,hayalet gibiler ya da ODUN...:)  insan karta bi itiraz eder,bunlar kuzu gibi kabulleniyorlar...neyse...tam sürümü bekliyorum ve alýcam...oyun Nisan'ýn 27'sinde piyasalarda olacak...PES'i yerlere göðe sýðdýramayanlarýn bu sitede iþi ne? site Fifa ile ilgili...Fifa World Cup 2010 PES 2010'dan kat kat iyi olacak...PES yine rezalet olmuþ...o ne biçim oynanýþ þekli yahu? kazmalar hepsi de...
Doðru tespitler var yazýnda.Burada fifa ile ilgili yorum yapanlar PC versiyonunu baz alarak konuþmuþ.Yýllardýr söyleye söyleye dilimde tüy bitti PC versiyonu ile PS ve X-Box versiyonlarý arasýnda daðlar kadar fark var diye ama burdaki çoðu insan oyunu PC dýþýndaki platformlarda oynamadýklarý için(bunun için kimseyi suçlayamayýz.alan var alamayan var ben de dahil) hala ezbere konuþuyor.Ama biz site olarak her görüþe saygýlýyýz, yýllardýr "pis fifa", "hala pes etmediniz mi" vs kalýplaþmýþ cümlelerle fifacýlarý aþaðýlayanlara bile. Bu ülkede hala PES gibi atari oyunlarýný sevip, atari kültürünü yaþatmaya çalýþanlara en azýndan nostaljiye olan saygýmýzdan dolayý sert giriþmemeliyiz diye düþünüyorum ben kendim bizzat

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Nisan 20, 2010, 19:04:12 ös »
Doðru tespitler var yazýnda.Burada fifa ile ilgili yorum yapanlar PC versiyonunu baz alarak konuþmuþ.Yýllardýr söyleye söyleye dilimde tüy bitti PC versiyonu ile PS ve X-Box versiyonlarý arasýnda daðlar kadar fark var diye ama burdaki çoðu insan oyunu PC dýþýndaki platformlarda oynamadýklarý için(bunun için kimseyi suçlayamayýz.alan var alamayan var ben de dahil) hala ezbere konuþuyor.Ama biz site olarak her görüþe saygýlýyýz, yýllardýr "pis fifa", "hala pes etmediniz mi" vs kalýplaþmýþ cümlelerle fifacýlarý aþaðýlayanlara bile. Bu ülkede hala PES gibi atari oyunlarýný sevip, atari kültürünü yaþatmaya çalýþanlara en azýndan nostaljiye olan saygýmýzdan dolayý sert giriþmemeliyiz diye düþünüyorum ben kendim bizzat

çok doðru wachter :D

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Nisan 25, 2010, 17:51:22 ös »
Þahsen PC Versiyonuna Göre Konuþtum.
Madem PC Oyununa Emek Vermiyorsun Çýkartma PC'ye Bizde Eleþtirmeyelim