Mart 28, 2024, 15:41:57 ös

Gönderen Konu: By VeNoM Röportajı  (Okunma sayısı 12543 defa)

Çevrimdışı BerkLy

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
By VeNoM Röportajı
« : Kasım 01, 2009, 12:22:37 ös »
İsim?
Utkan Can(ilginç anlamını bilmiyorum ama italyan elçisinin soyadı) - Sorduk mu :P :-*-

Yaş kaç?
15 ama 27 aralıkta 16 :D

Kardeş sayınız?
2 bir ben bide ağabeyim var

Eğitim durumu?
lise 1i okuyorum

Manita durumu?
vardı ayrıldık :S ama ben ayarlarım kolay işler :D

Hobin vardır herhalde?
evet tabi bilgisayar-basketbol-müzik-metallica-RAP-ceza ve futbol ve warrock hastasıyım

metallica ve ceza çok alakasız değil mi?
metallica nın sadece the nothing else matters şarkısı çok güzel onun dışında hep ceza dinlerim yada pop

Fobin olmamasını umut ediyoruz ama?
örümcek araknofobya var ama öyle pekde yok

Ne tarz müzikler dinlersin? Ya da müzik dinler misin?   sorusunun cevabını verdin. Peki müzik aleti çalıp çalmadığını sorayım?
gitar çalıyordum ama unuttum:D:D2sene hiç çalmadım bu aşk mevzuları yüzünden ama yavaştan düzeltiyorum onun dışında iyi kötü org çalıyorum ama bende yok başkada birşey çalmıyorum.

Aşk mevzularından bahsetmek ister misin?
yok onları maziye gömdüm şimdi açarsam bir daha zor kapanır.

Kitaplarla aran?
fena değil

Ne sıklıkla televizyon izlersin?
walla bilgisayardan kalkınca yani günde en az 1saat falan izliyorum:D

Eve gelen son elektrik faturasının borç miktarı? Zevkten sormuyoruz hee..
walla doğruyu sölim 150yi geçti:D:D hafta sonlarından dolayı:D:D:D - Bu sorudaki amaç bu dostum. Yalan kabul etmiyoruz zaten röportajımızda :) -

Okul hayatın boyunca hiç bi test kitabını tamamen bitirdin mi? Arka sayfaya bakmadan ama?
1-2 tane bitirdim :D:D ama onlardan baya kısaydı her dersten 10soru falan vardı. :Dama yinede derslerim iyidir.

Ne zamandır delisin?
şimdi benim mtrks vardı onu kullanmayı bıraktım By VeNoM um artık ama tam olarak kayıt tarihim 16 Şubat 2006 yani baya olmuş. - havanı yesinler senin :D -

Peki neden burası?
sıcak ve güzel insanlar var örneğin sen :D ve biraz küçük bu neden bizi bir aile gibi görüyorum fifadelisi ailesi gibi diğer forumlar çok büyük ve çok kötü insanlar var burdanda ufuk abiye bu kadar güzel bir siteyi hazırladığı ve bize sunduğu için çok teşekkür ederim.

Babasayfayla ilgili bi görüş alalım:
babasayfa iyi yani iyileştirilebilir çok aşırı sade bu kadar sadelik pek yakışmamız ve konularda biraz düzensiz(yarın ban yersem şaşırmam) - Düşünce Özgürlüğü ;) -

Forumun geleceği hakkında medyumluk da yaparsan süper bi röportaj olucak:
bence eskiden daha güzeldi bir ara yoktum o arada biraz sönmüş ama tahminime göre düzelir çünkü ben geri döndüm:D:D:D

Madem sitemiz fifadelisi. Fifayla aran nası?
fifa09a kadar fena değildi aslında pesle tanışana kadar fena değildi sonra tam bir pesdelisi oldu ama fifa09 da bilgisayarımda yüklüdür ve menajer modunu çok sevdiğim için ara sıra oynarım ama ondada sorun var orjinal crack istiyor 1sezondan sonra oyun kapanıyo

Fifa10'u oynadın mı?
hayır kısmet olmadı ama fifa10 pvp lerde mükemmel bi görüntüsü var diye duydum pes10 un bilgisayarda kazanmasının nedeni fifa10un ve fifa09un bilgisayar moduna önem verilmemiş olması çünkü amerikada pek bilgisayarda oyun oynanmıyor çocuklar pvp hastası diye biliyorum ama pes10 yine bilgisayara ağırlık vererek bu yarışta önde.

Tartışma çıkaran aha böyle olsun; Fifa mı Pes mi?
tartışmasız Pes:D

E peki röportajımızı nasıl buldun?
mükemmel :D - Ben beğenmedim aslında ama neyse -

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: By VeNoM Röportajı
« Yanıtla #1 : Kasım 01, 2009, 12:38:10 ös »
ilginç ve bir okadar manyakça bir ropartaj oldu berke alkış:D:D

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Kasım 01, 2009, 18:36:44 ös »
İlginç bir röportaj gerçekten.  :D :D

Çevrimdışı BerkLy

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Kasım 01, 2009, 21:58:37 ös »
Zaman azlığı nedeniyle pek üzerinde yoğunlaşamadım aslında. Bu nedenle yetersiz buldum ben röportajımı  ;)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Kasım 02, 2009, 17:39:52 ös »
bu da güzel ama en güzeli benim ki hıhh :D

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Kasım 02, 2009, 19:56:41 ös »
Msnde laga luga ile atlatıp, konuşamadığın kişilik :P
Hoşgeldin ya, cidden..

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Kasım 03, 2009, 09:38:15 öö »
Metallica & Ceza  :D İyimiş .
Güzel Röportaj Olmuş ya Ezmeyin.Ben Beğendim.

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Kasım 03, 2009, 11:40:00 öö »
Bende kırkyılın başında girip şunu okudum Metallica'yı sizin yüzünüzden bırakıcam abi. Herkes dinlemeye başlamış rapçisi r&bcisi alayı..Bi tarzınız bi duruşunuz olsun çok sevdiyseniz bırakın suçunuzu cezanızı affediyoruz buyrun metale..Yok öyle yağma hem James hem ceza falan .. Tiskinmeye başladım cidden. Şükür ki metal adına sadece Metallica'yı dinlemiyor oluşum ama grup üyelerinden James'e Kirk'e Cliff'e sonsuz saygım sevgim var bırakamıyorum .. Onlara ihanet edip cezayıda kaşmeride dinlemiyorum ama. Benim amacım tartışma değil ama her insanın bi zevki olmalı kulağa hoş gelen herşeyi dinlerim demek çok çok basite indirgemektir kendini , oturtamamıştır daha zevkini kişiliğini o yüzden bu sendromu yaşamayanlardan olun bi tarzınız olsun . 

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Kasım 03, 2009, 16:51:58 ös »
Sizin Derken Beni Sayma xD Rap Falan Dinlemem Yani :) Hele Ceza :D

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Kasım 03, 2009, 17:05:16 ös »
Metallica kadar uyuz bir grup görmedim açıkçası.Kesmiyo beni.  :P

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Kasım 03, 2009, 20:16:34 ös »
Sen ;

Kill'em All , Ride The Lightning , Master of Puppets , ...and Justice For All

dinlemedin galiba ? ;)

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Kasım 04, 2009, 09:11:45 öö »
Uyuz mu ?

Ayıp Ayıp ! :) saygı duyman gerekirken. :)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Kasım 04, 2009, 11:34:53 öö »
Yaşın kadar müzik hayatları var. Annen gelişmen için Mozart değil de Metallica dinleseydi böyle demezdin :P
Tabi iş şakaya vurdum alınma. Ama "uyuz" demektense "sevmiyorum, ama saygı duyuyorum" demen daha doğru olur bence.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Kasım 04, 2009, 12:14:45 ös »
Yaşın kadar müzik hayatları var. Annen gelişmen için Mozart değil de Metallica dinleseydi böyle demezdin :P
Tabi iş şakaya vurdum alınma. Ama "uyuz" demektense "sevmiyorum, ama saygı duyuyorum" demen daha doğru olur bence.

Jester hocam haklı uyuz tiksindirici vesaire bu tarz şeyler  söylemek yanlıştır. ayrıca metallica'nın bir şarkısını sevmek demek hepsini sevmek demek değildir müzik ruhun gıdasıdır. Ceza yı sevmeyenler olabilir kendi isteği ben birşey diyemem peki sorun sevmeyenler hiç dinlememişlermi ?

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Kasım 04, 2009, 12:53:03 ös »
Jester hocam haklı uyuz tiksindirici vesaire bu tarz şeyler  söylemek yanlıştır. ayrıca metallica'nın bir şarkısını sevmek demek hepsini sevmek demek değildir müzik ruhun gıdasıdır. Ceza yı sevmeyenler olabilir kendi isteği ben birşey diyemem peki sorun sevmeyenler hiç dinlememişlermi ?
Tabiki de dinledim kaşmeri de dinledim hatta hemen hemen 4-5 yıl önce bütün şarkılarını dinledim tarzıma göre değil sevdiğim 2 parçaları olmuştur ama onlarıda tarzımı kurmak için bıraktım. Kulağıma hoş geliyor diye dinleyemem abi benim müzikte bi duruşum bi felsefem var kendime ihanet edemem bu konuda  ;) Şimdi bu adam baştan aşağı siyahlar bileklikler falan giyiyordur diye düşünmeyin.İlla metal seviyorum diye yaşam tarzıma yansıtmam. Ama müzik tarzım metalden öteye gidemez!