Ocak 20, 2022, 20:20:23 ös

Gönderen Konu: 24 Ocak 2009'dan Ýtibaren Uyulmasý Gereken Kurallar  (Okunma sayısı 11968 defa)

Çevrimdışı WatCheR

  • FifaDelisi
  • Daimi Üye
  • İleti: 2148
  • Karma: 77
    • Profili Görüntüle
24 Ocak 2009'dan Ýtibaren Uyulmasý Gereken Kurallar
« : Ocak 24, 2009, 13:19:07 ös »
Forumdaki kargaþa ortamýný engellemek için uyulmasýný istediðimiz bazý kurallar þöyledir.

1- Bir kullanýcý, forumdaki diðer kullanýcýlarýn siyasi görüþü, dini tercihi veya dinsizlik tercihi, tuttuðu takým, cinsiyeti, cinsel tercihi, yaþý, dýþ görünümü, müzik alýþkanlýðý gibi kiþisel tercihlerine saygý göstermeli, bunlarla ilgili aþaðýlayýcý, tahrik edici, küçük düþürücü mesajlar yazmamalýdýr.

2- Forumda yöneticilerin yapmasý gereken uyarýlarý(Konu yanlýþ yerde, daha önce açýldý, konu forum kurallarýna uymuyor vb) üyeler yapamaz. Bu tip uyarý yapýlmasý gereken konular görüldüðünde Yöneticiye þikayet et butonu kullanýlmalýdýr.

3- Forumda siyasi, herhangi bir dini veya mensubunu aþaðýlayýcý veya tahrik edici, futbol içerikli konular açmak veya konulara bu tip mesajlar yazmak yönetim tarafýndan hoþ karþýlanmayacaktýr. Lütfen bu tip konular gördüðünüzde cevap yazmak yerine yöneticilere bildirin

Yukarda yazdýðýmýz konular dýþýnda forumda sürekli kavga çýkartýcý hareketlerde bulunan, ortamý bozmaya yönelik eylemler yapýldýðý tespit edilen üyeler hiç bir uyarý yapýlmadan uzaklaþtýrýlacaktýr.
Diðer forumlardan farklý olarak FifaDelisi.Net forumlarýnda ceza vermeden uyarma veya süreli cezalar verme gibi uygulamalar yoktur. Lütfen mesaj yazmadan önce bunlarý göz önünde bulundurun
« Son Düzenleme: Ocak 24, 2009, 13:25:41 ös Gönderen: WatCheR »