Nisan 28, 2024, 19:50:37 ös

Gönderen Konu: Mac ve Linux bölümü  (Okunma sayısı 2272 defa)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
Mac ve Linux bölümü
« : Mayıs 19, 2009, 00:16:26 öö »
WatCheR abi , düşündümde forumda blog gibi kullanabileceğim bir alan olsa güzel olur. O alana  günlük düşündüklerimi , gün içinde karşılaştığım olaylardan çıkardığım yorumları, karı-kız ayaklarında ki son durumumu falan yazabilirim. Ama sonra tekrar düşündüm sen keyfi uygulamalara geçit vermiyorsun. Ve sonra tekrar düşündüm seni kandırabilirim. Ardından şöyle bir karara vardım.

Foruma Mac ve Linux bölümü açalım nasılsa benden başka kullanan yok bende oraya kendim açar kendim yazarım. Çokta aktif işletirim yani o dert olmaz.  ;)

Bu arada uzun zamandır görüşmüyoruz hiç , mail falan atsana arada. Bunuda buradan foruma açık olarak deklare ederek "ya WatCheR'a söylesene şunu ... " diyen arkadaşlara bir gönderme yapıyorum.

Bu adam tam pisikopat  :o yani benim moderator olmam onun için birşey ifade etmiyor hepimiz eşitiz karşısında , ulaşılması zor bir doruk ufuk abimiz anlıyacanız.

Kişisel istekleriniz için beni aracı olarak düşünmeyin  :)

Fikrime arkadaşların desteklerini bekliyorum  8)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mac ve Linux bölümü
« Yanıtla #1 : Mayıs 19, 2009, 00:55:21 öö »
Bu tip bölümleri her zaman desteklerim ben.Yeterki sahip çıkılsın.
Görüşememe konusuna gelince kalp kalbe karşıdır derler bugün girdim msn e sana bakmak için ama yoktun :)
Ulaşılması zor bi adam izlenimi vermek gibi bi gayem yok gerçekten, fazla konuşmayı sevmiyorum sadece :).
Bölümü yarın açıyorum bu arada

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 19, 2009, 13:02:18 ös »
Linux'ta destek verebilirim ben de.Çok güzel olur.  ;)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 10, 2009, 18:17:42 ös »
o bölüm benim öss/yds bitene kadar tutmaz ben sölim :D ama ondan sonra görün siz ;)