Mart 29, 2024, 01:00:06 öö

Gönderen Konu: FIFA 08 MENEJERLIK EN IYI KADRO..  (Okunma sayısı 5658 defa)

Çevrimdışı Pato062

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
FIFA 08 MENEJERLIK EN IYI KADRO..
« : Ağustos 07, 2011, 16:32:57 ös »
FIFA 08 DE MENEJER OLANLAR OYUNCU OLUSTURMA BOLUMUNDE 10 TANE FALAN 99 LUK OYUNCU YAPIP MENEJERLIK YAPACAGINIZ TAKIMA YOLLAYIN..
  MENEJERLIGI ACIN VE HEMEN 99 LUK OYUNCULARI SATIN TABI DOGUM TARIHLERI 1990 OLSUN GENCLER DAHA PAHALI YAKLASIK 60.000.000 EDIYOR BI OYUNCU.. HEPSINI SATTIKTAN SONRA ASAGIDAKI KADROYU YAPMAYA CALISIN OLDUGU KADAR  ??? ??? t_ongue

KALECILER= BUFFON ~~ CECH  o_mg
DEFANS= MERTESACKER - SERGIO RAMOS - BALE - TERRY ~~ FERDINAND - CARVALHO - DBENTHE  o_mg
ORTA SAHA= C.RONALDO - RONALDINHO - ANDERSON - NASRI ~~ SCHWENSTAIGER -  FABREGAS - J.NAVAS  o_mg
FORVET= ROONEY - A.PATO - HARLOCK ~~ T.HENRY - L.MESSI - C.EDUARDO

KADRO BUDUR..

BIRAZ PAHALI OYUNCULAR AMA 99 LUK OYUNCULAR KOLAYLASTIRIYOR. BUNLARIN HEPSININ SOZSLESMESINI 5 YIL YAPIN VE SOZLESMELERIN 1 YILA DUSMESINE IZIN VERMEYIN. KOLAY EMEKLI OLUYORLAR.. BUNU KIMSE ISTEMEZ. MENEJERLIGI DAHA DA KOLAYLASTIRMAK ICIN ILK TAKIMINIZDA GUZEL OLSUN..

~MANCHESTER UNITED
~LIVERPOOL
~BARCELONA
~MARSEILLE
~BAYERN MUNICH
~OLYMPIC LYON
~CHELSEA
~MILAN
~JUVENTUS
~ARSENAL
         GIBI TAKIMLARLA CALISIN SEZON SONUNDA TAKIM DEGISTIRMEK ISTERSENIZ DE BUNLARDAN BIRINI SECIN AMA TABI ONCE KUPALAR KAZANMANIZ LASIM PRESTIJ GORE TAKIM VERIOLAR.. 15 SEZON BOYUNCA KOLAY GELSIN IYI OYUNLAR..!!! w_ink w_ink w_ink w_ink w_ink w_ink w_ink w_ink       

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: FIFA 08 MENEJERLIK EN IYI KADRO..
« Yanıtla #1 : Ağustos 07, 2011, 17:00:27 ös »
Fifa 08 menejerlikde hiç hileye gerek yok. Scout u yollayıp adam aldırıp satarak dünyanın en zengin kulübün olursunuz bi kaç sezonda. Ama o zamana kadar bir çok dünya yıldızı ya futbolu bırakmış olur ya da yaşlanır. Kendi yıldızınızı çıkarmak veya hazır yıldızları almak, tecih size kalmış
« Son Düzenleme: Ağustos 07, 2011, 18:09:37 ös Gönderen: WatCheR »

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 07, 2011, 17:11:49 ös »
Ben 1-i seçiyorum
Edit:Ayrıca yazdığın oyuncuların hepsi 10. sezonda dede olacak. :)

Çevrimdışı Pato062

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 08, 2011, 00:19:52 öö »
Dikkat Ettiysen Dede Olmasınlar Diye Sözleşmeleri Sürekli 5 Yıla Yenileyin Dedim. Biliorum Yaşlanıolar ama Her Zaman İşe Yarıolar. Zaten Bu Kadroyla Oynadıgımda Rahat Yarılamıştım Bu Adamları 8-10 Tane Emekliye Cıktı  c_heesy