Mayıs 15, 2024, 20:06:57 ös

Gönderen Konu: fifa12 deki anlam veremediğim olay  (Okunma sayısı 10381 defa)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: fifa12 deki anlam veremediğim olay
« Yanıtla #30 : Eylül 24, 2011, 16:25:24 ös »
Anlamadım demek istediğini.Fw'den felan bahsediyosan nah kırarsın c_heesy
Fw nedir bilmiyorum ama çok ciddi söylüyorum pes 12 nin 2. demosundan nefret ettim. Ya abicim bir maç 15 gol attım her şutum giriyo her şutum gidiyo bune dandik bir oyun ya c_heesy ziya haklı çıktın c_heesy

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : Eylül 24, 2011, 18:22:15 ös »
Öncelikle şunu söylemeliyim yeni gelen arkadaşlar "koçum,taşşağım,yarrağım" gibi hitaplar kullanmazsalar burda daha ciddi karşılanırlar.
Gapo, komiksin sadece. Fifa 3 senedir gerek satışlarda gerek oyun özellikleri olarak pes in kat be kat üstünde ps3 platformunda en baba pesçiler bile kabul ediyor bunu en son Pes Takım Lideri "Seabass" da açıkladı.
Açıkça söylüyorum oynayamadığı oyuna bok atmak gerçek bir gerizekalılık belirtisi.
Bu arada ps3 te çok oynadım iki oyunuda emin ol pes o balon toplarıyla çocuksu ikili mücadeleleriyle kolay ama ne eğlenceli ne de gerçekçi sen biraz gözünü aç bence yada boşver nasıl olsa açabildiğin kadar açsanda oynayamadığın oyuna bok atabilen bir zekan var senin

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : Eylül 24, 2011, 19:42:47 ös »
Elemanın var derken. Sıkıldım artık bundan sonra sadece yazmam gerekeni yazıcağım yani sizin istediğinizi bakalım ne kadar güzel olacak forumumuz. yada forumunuz.
Lütfen sadece yazman gerekeni yaz.En azından bu konularda.