Nisan 28, 2024, 08:35:16 öö

Gönderen Konu: knight para yapma önerileri  (Okunma sayısı 8047 defa)

Çevrimdışı mtrks

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
knight para yapma önerileri
« : Ağustos 13, 2008, 17:29:15 ös »
Evet beyler bende knight online oyununda yaptıgım bazı yöntemleri anlatacağım alıntı falan değil
2tane var şuan aklımda çoğaldıkca söylerim.

1. mage göğüslük paperlar var hani ilk sayfada mage icin ondan alın. +7ye basın  zor değil bu konuda c.eastta yardımcı olurum. Bastığınız paperın sadece 1tanesi 1.5m den pazara koyun magelere sorun 10dk icinde cekiolar bnm ark böle 40m yaptı.
Gelelim 2.ye
2.Yeni bir char açın 23e kadar kasın zorlanmazsınız zaten. 23 olunca 500k görevi var. Onu yapın. Sonra 3günlük premium veriyorla rbiliyorsunuz. 500k görevini yaptıkdan sonra ''Bunları 3günlük pre bitmeden yapın'' bulundugunuz serverın 1. bölümüne giriyorsunuz.  Mesela Beramus1, Xgenon1, Dies1 vs...
Girince teleportla delosa gidin. Delosdan da bir bölüm var oraya geçin. Mutlaka bilirsiniz worm gibi şeyler var soluncan yani. O solucanlardan cıkan itemlerde makara gibi bişi var. Onlardan 50 tane toplayın.
Folka gidin bu 50 tanesi bi adam sizden görev olarak isteyecek. Karşılığında 500k daha alacaksınız. Oldu
1m. Bunuda L tusuna basınca acılan ekrandan kendi charınıza atın. Ve 1m asıl charınıza mektup olarak geldi. Kabul edin ve işte 1m. Bunu böyle devam ettirebilirsiniz ama uzun sürebilir.

Bu sadece fifadelisi knightcıları icin bir kac öneri bunun geldiği yerde çok var.
Knight online da her türlü yardıma hazırım, hepinize iyi günler ve ii knightlar diyorum
Ben varım diyene kadar yok olanlardanım.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: knight para yapma önerileri
« Yanıtla #1 : Ağustos 13, 2008, 17:37:36 ös »
1-Evet ama papeların tanesi 5m hatan var :D  20 tane alın 100 tane middle clas alın ben 3 tane geçirdim etti 15m

süper para kasma yöntemi

2-Delos a gitmek için 30 olmak lazım

benim ekleyeceğim:

Glyptodont da kasın.Nerdeyse tüm kestiklerinizden çıkan Bezoar of Glyptodont tan 100 tane çıkarın.Yeni üyelik açın.Ona L den gönderin.ondan satın.(daha fazla satıyosunuz normalde tanesi 30k bunda 45k) etti 4.5m gönderin ana charınıza iş bitsin!  ;) ;)

bide mage ile gavoltlarda kasın ben akşam 12 de açıp b2 ye giriodum sabaha kadar 1000 tane gavolt scales 450 küsür gawolt wing çıkıyodu

1000x15.000:15.000.000 yani 15M!!

Abyss(Delos) te abyss gem çıkıyo tanesi 1m onları satarak da para kazanabilirsiniz.

Ama en iyi yöntem +7 ye basıp satmak

Çevrimdışı dx5

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 24, 2008, 13:34:39 ös »
bu kadar para ne der knıghta anca gb alıcan+premium alıcan kral olacan olay budur

Çevrimdışı mtrks

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 24, 2008, 16:29:08 ös »
sn bu işle bir hafta uğraş warya rahat 100m yaparsın gb+pre istanbulda  100ytl yi buluo bn nası +8 hornu yaptım sanıon simdi satsam 100m al görünonmu

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ağustos 25, 2008, 11:37:44 öö »
sn bu işle bir hafta uğraş warya rahat 100m yaparsın gb+pre istanbulda  100ytl yi buluo bn nası +8 hornu yaptım sanıon simdi satsam 100m al görünonmu

Kanat taksak uçacan.

100 ytl oha ya en fazla 20 ytl dir o da serverlara göre değişir

ayrıca +8 horn artık hiçbir serverda 100m deil?en fazla 30m.

Pre parayla yapılmıyo  :D

Yanlışım varsa düzeltin plz  ???

bu kadar para ne der knıghta anca gb alıcan+premium alıcan kral olacan olay budur

HaHa siz K2 nin oyununa geliyosunuz haberiniz yok.Gb'ler nerden çıkıyo sanıyosun?K2 nin illegal kolu gb satıyo işte dünyanın her yerine oyunu gb siz oynanmayacak hale getiriyolar.Premium alma bi zahmet mtrks ın açtığı konuya bak gör.Premium. Gb alma knightta  +7 paper set yap(yeni char aç ona 4m gönder.Sürekli + bas.)15m den sat.11m kar.bu işlemi günde 9 kere yapsan 99m yani yaklaşık 1 gb!! Ama ben hazıra yatacam diyosan ayrı.  ;)

Çevrimdışı mtrks

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 25, 2008, 16:15:17 ös »
Kanat taksak uçacan.

100 ytl oha ya en fazla 20 ytl dir o da serverlara göre değişir

ayrıca +8 horn artık hiçbir serverda 100m deil?en fazla 30m.

Pre parayla yapılmıyo  :D

Yanlışım varsa düzeltin plz  ???

HaHa siz K2 nin oyununa geliyosunuz haberiniz yok.Gb'ler nerden çıkıyo sanıyosun?K2 nin illegal kolu gb satıyo işte dünyanın her yerine oyunu gb siz oynanmayacak hale getiriyolar.Premium alma bi zahmet mtrks ın açtığı konuya bak gör.Premium. Gb alma knightta  +7 paper set yap(yeni char aç ona 4m gönder.Sürekli + bas.)15m den sat.11m kar.bu işlemi günde 9 kere yapsan 99m yani yaklaşık 1 gb!! Ama ben hazıra yatacam diyosan ayrı.  ;)

;D hocam snn derdin ne ;D 99m ne zmn 1gb olmus   carnac eastta gb 30 ytl platinumla da 80ytl oluo yeni server oldugu icin herşey cok pahalı gidip aresde gb alsan 10ytl tutar

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ağustos 25, 2008, 17:21:42 ös »
platinium u düşünmedim özür

Çevrimdışı mtrks

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 26, 2008, 00:39:49 öö »
platinium u düşünmedim özür
özür dilenicek bi konu deil olsa bile kabul