Nisan 19, 2024, 19:35:45 ös

Gönderen Konu: Böcük! vs ߣRK@Y  (Okunma sayısı 3477 defa)

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Böcük! vs ߣRK@Y
« : Mayıs 21, 2010, 22:43:02 ös »

t_ongue

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Böcük! vs ߣRK@Y
« Yanıtla #1 : Mayıs 22, 2010, 06:50:16 öö »
1. maçta ilk golleri ben atmasam kesinlikle farka gidecektin. Oyunun yeniden yükleyip hiçbir ayarı düzeltmeden senle maç yaptığım için çözünürlük 1280x1024 - High'de kalmış. Attığım 4. golü replayden izledim zaten  t_ongue

2. maçta baya hızlı başladım hatta sen korkup kendi yarı sahanda top çevirdin. Sonra ne olduysa oldu  t_ongue Ronaldinho ile attığım gol ise bana 3 fark yediğimi unutturdu  t_ongue

3. maç iyiydi. 2-0 öne geçtin. Sonra ben 4-2 yaptım  a_rtist Biraz da sen ceza sahama girdiğinde geri koşan defans oyuncuları sayesinde 4-4 yaptın. 5. golü 90. dakika da attın. Tabi bana bi' hırs geldi abandım senin kaleye. İlk ciddi atağımda Rooney'in şutunu kalecinin nasıl çıkardığını anlamadım, topu takip edip yine şut attım, bu sefer de çizgide çıkardın  u_ndecided 2 atağımda ise q'nun en gerekli anda çalışmaması yüzünden top kalecinin elinde kaldı  s_hocked

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 27, 2010, 21:08:23 ös »

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mayıs 27, 2010, 21:19:21 ös »
Hacım bir daha senla fazla maç yapmam. Diğerleriyle normal oynuyorum, senle oynarken çok kasıyor.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mayıs 27, 2010, 21:56:24 ös »
Kasma olması normal tabi kablosuzdan giriyorum.Turnuvada kabloluya geçerim.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Mayıs 28, 2010, 16:28:14 ös »
Aynısını bende demiştim ;D

Hacım bir daha senla fazla maç yapmam. Diğerleriyle normal oynuyorum, senle oynarken çok kasıyor.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Mayıs 28, 2010, 22:28:35 ös »
Yendiğinizde sorun yok, fark yediğinizde çok kasıyor zaten :P
Tamam diğerlerinden daha fazla kasıyor olabilir ama abartılacak kadar da değil.

Hamachi üzerinden yapılan maçların çoğunda kasma olur , ziyaretci "diğerlerinde su gibi" diyor ben inanmıyorum şahsen ;D Berkaya sorduğumda da sende daha fazla kasıyo gibi demişti , ama abartmamıştı.Fark yiyince abartıyorlar :D
Şimdiye kadar aşırı kastığını bir Berkle oynarken gördüm o da ikimizden de kaynaklanan bir sorun değildi.Takım seçme yerinden itibaren 10 sn. farkla geliyodu görüntü :D

Diğer arkadaşlar da aşırı kasıyor,maç oynanmıyor diyorlarsa ağdan ayrılabilirim turnuvaya kadar.Ama bence sadece ikiniz abartıyorsunuz.