Mayıs 13, 2024, 19:01:06 ös

Gönderen Konu: yabancı oyuncu face pack by serocan  (Okunma sayısı 8887 defa)

Çevrimdışı FıRaT_KesKiN

• Profili Görüntüle
Ynt: yabancı oyuncu face pack by serocan
« Yanıtla #15 : Haziran 12, 2007, 00:00:21 öö »
:D:D

Çevrimdışı anilion

• Daimi Üye
  • oYuN MaNyAqI
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Haziran 12, 2007, 01:13:04 öö »
beğenmiyosanız toz olursunuz sizene bu sitenin gelişmesinden
Oyun Paylaşımcısı

Çevrimdışı Ahme_7

• Daimi Üye
  • yeni kişisel rekor üst üste 24 maç galibiyet!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Haziran 12, 2007, 02:06:57 öö »
walla 2 tanesi gelmiş körler sağarlar birbirini ağarlar bufonun yüzü öle sivilcelimi oleguer de deco ya çok benzio

burayı sewene thank you sewmeyene  . you :)
İmzmıgrmk içn ctrl+w

Çevrimdışı fbonurfb

• Daimi Üye
  • FBONURFB
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Haziran 13, 2007, 17:38:10 ös »
yaw fıratt sero napiyonuz olum siz. Dönün yerinize. :D :D :D
onurde rewixo

Çevrimdışı fbonurfb

• Daimi Üye
  • FBONURFB
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Haziran 13, 2007, 17:40:02 ös »
burası benim yerimDİ :D:D
onurde rewixo

Çevrimdışı erdoser1

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Haziran 13, 2007, 18:32:16 ös »
Gidin SoccerBİlmem Neyinize Allah Alah Zaten Mal Gibi Site

Çevrimdışı erdoser1

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Haziran 13, 2007, 18:33:01 ös »
Tamam Birşey Demedik Sonra Ban Yeriz Fln
« Son Düzenleme: Haziran 16, 2007, 00:06:34 öö Gönderen: erdoser1 »

Çevrimdışı Ahme_7

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Haziran 13, 2007, 20:44:13 ös »
ama bunlar SCN yede wermişler progları SCN bizim kardeş forum :)
İmzmıgrmk içn ctrl+w

Çevrimdışı anilion

• Daimi Üye
  • oYuN MaNyAqI
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Haziran 14, 2007, 01:25:55 öö »
ama bunlar SCN yede wermişler progları SCN bizim kardeş forum :)

ben hiç bi forumda bu forumda olduğum kadar uzun süre ve sürekli aktif olmadım bu sitesizde başka sitelerde duramıyorum nedense bura beni çekiyor :)
Oyun Paylaşımcısı

Çevrimdışı Ahme_7

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Haziran 14, 2007, 02:48:17 öö »
walla ban dan sonra özledim bu siteyi dostluk war burda abi erdem onur ben anıl yiğit bakkal :D ne güsel işte
İmzmıgrmk içn ctrl+w

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : Haziran 14, 2007, 06:21:58 öö »
ewet gelişememesinin sebebi bu kanka böyle dallamalarla site yürümezz!!

Vay vay vay.Küçük beylere de bakın hele.Demek gelişemiyoruz ha.
Gelişemediğimiz için mi her gün 3000 den fazla kişi bu siteye giriyor
Gelişemediğimiz için mi gelip burda sitenizin reklamını yapmaya çalışıyorsunuz
Gelişemediğimiz için mi dünyanın en büyük futbol oyunları sitelerinde yamalarımız yayınlanıyor
Gelişemediğimiz için mi yeni açılan bir çok oyun sitesi bizi örnek almaya veya taklit etmeye çalışıyor

Türkiyede tek bir futbol oyununa yönelik olup da bizden daha hızlı gelişen bir site daha varsa söyleyin de biz de bilelim.

Üstelikde diğer siteler gibi 20-30 kişilik bir çalışan gurubumuz da yok.Ben ve ara sıra bana katılan 2-3 kişi daha siteyi yürütüyoruz.Daha nolsun.
Şuan bizdeki serial bölümü gibi basit-kullanışlı-aldatıcı reklamlar olmayan ve geniş bir serial arşivi dünyada bile yok.Bu bile başarıdır.

Yola çıkarken bir tercih yapmak zorundaydım. İnsanların istedikleri gibi bir site mi oksa reklamcıların istediği gib bir site mi yapmalıydım.İkinci seçeneği seçseydim inan bana şuan ziyaretçi sayım da,siteden kazandığım para da kat ve kat fazla olurdu.Sitedeki içerikler yüzünden kimse reklam da vermiyor site veya dergilerde tanıtımımız da çıkmıyor.Ama o kadar sadık ziyaretçilerimiz varki sağolsun kulaktan kulağa yayılıp her geçen gün büyüyoruz.Bu sitenin başka yerlerde en büyük reklamalrını ziyaretçilerimiz yapıyor.Türkiyede linkimizin olmadığı forum kalmadı nerdeyse ve bu linklerin hiç birini girip de biz vermedik.Hepsi ziyaretçilerimize ait.
Daha ne olsun.
Tek eksiğimiz forumun henüz tam oturmamış olması.O da zamanla olacak.Sizin gibi dallamalar temizlenince bu süreç de hızlanacak inşallah :).Fifadelisini taklit etmeye değil örnek almaya çalışın biraz o zaman bişeyler yaparsınız belki.
« Son Düzenleme: Haziran 14, 2007, 06:25:03 öö Gönderen: WatCheR »

Çevrimdışı Baqqalgazi

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : Haziran 14, 2007, 12:01:22 ös »
WatCher damardan girdin walla helal olsun :) :) Anilionun dediği gibi mutlaka bu siteye giresim geliyo neden bilmiorum :D

Çevrimdışı erdoser1

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Haziran 15, 2007, 14:31:04 ös »
Vay vay vay.Küçük beylere de bakın hele.Demek gelişemiyoruz ha.
Gelişemediğimiz için mi her gün 3000 den fazla kişi bu siteye giriyor
Gelişemediğimiz için mi gelip burda sitenizin reklamını yapmaya çalışıyorsunuz
Gelişemediğimiz için mi dünyanın en büyük futbol oyunları sitelerinde yamalarımız yayınlanıyor
Gelişemediğimiz için mi yeni açılan bir çok oyun sitesi bizi örnek almaya veya taklit etmeye çalışıyor

Türkiyede tek bir futbol oyununa yönelik olup da bizden daha hızlı gelişen bir site daha varsa söyleyin de biz de bilelim.

Üstelikde diğer siteler gibi 20-30 kişilik bir çalışan gurubumuz da yok.Ben ve ara sıra bana katılan 2-3 kişi daha siteyi yürütüyoruz.Daha nolsun.
Şuan bizdeki serial bölümü gibi basit-kullanışlı-aldatıcı reklamlar olmayan ve geniş bir serial arşivi dünyada bile yok.Bu bile başarıdır.

Yola çıkarken bir tercih yapmak zorundaydım. İnsanların istedikleri gibi bir site mi oksa reklamcıların istediği gib bir site mi yapmalıydım.İkinci seçeneği seçseydim inan bana şuan ziyaretçi sayım da,siteden kazandığım para da kat ve kat fazla olurdu.Sitedeki içerikler yüzünden kimse reklam da vermiyor site veya dergilerde tanıtımımız da çıkmıyor.Ama o kadar sadık ziyaretçilerimiz varki sağolsun kulaktan kulağa yayılıp her geçen gün büyüyoruz.Bu sitenin başka yerlerde en büyük reklamalrını ziyaretçilerimiz yapıyor.Türkiyede linkimizin olmadığı forum kalmadı nerdeyse ve bu linklerin hiç birini girip de biz vermedik.Hepsi ziyaretçilerimize ait.
Daha ne olsun.
Tek eksiğimiz forumun henüz tam oturmamış olması.O da zamanla olacak.Sizin gibi dallamalar temizlenince bu süreç de hızlanacak inşallah :).Fifadelisini taklit etmeye değil örnek almaya çalışın biraz o zaman bişeyler yaparsınız belki.
Mesala Ben  Bu Siteyi Ole Bir Örnek Alıyomki Sitemin Teması Burayla Aynı :d

Çevrimdışı fbonurfb

• Daimi Üye
  • FBONURFB
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Haziran 15, 2007, 19:22:17 ös »
iyi alın walla :)

hem soccergenclixe laf atmayın... O daha yeni bir site ve şuanda bile çok iyi ilerliyor...

biz size mal falan diyormuyuz. Laf anlaşmazlılığı oluyo sitelere laf atıyorrlar. İşte site bumu watcher. En azından soccerturkey veya soccergenclixde bu gibi laflarda banlanılıyor. İşte bu özellik sizi batırıyor. DAha fazla disiplinli olmanız lazım...

hem burda  şu site iyi bu site iyi demeye gerek yok. erdoser sende ayıp ettin kardeş. Hiç yakıştıramadım size. Naparsanız yapın. Biz sadece yamaları falan tanıtacaktık. En azından kötü yorum yaparken emeğe saygı verin. Bizler sizler için o kadar uğraşıyoruz... Daha iyi bir oyun oynamanız için....
onurde rewixo

Çevrimdışı Baqqalgazi

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Haziran 15, 2007, 19:25:53 ös »
iyi alın walla :)

hem soccergenclixe laf atmayın... O daha yeni bir site ve şuanda bile çok iyi ilerliyor...

biz size mal falan diyormuyuz. Laf anlaşmazlılığı oluyo sitelere laf atıyorrlar. İşte site bumu watcher. En azından soccerturkey veya soccergenclixde bu gibi laflarda banlanılıyor. İşte bu özellik sizi batırıyor. DAha fazla disiplinli olmanız lazım...

hem burda  şu site iyi bu site iyi demeye gerek yok. erdoser sende ayıp ettin kardeş. Hiç yakıştıramadım size. Naparsanız yapın. Biz sadece yamaları falan tanıtacaktık. En azından kötü yorum yaparken emeğe saygı verin. Bizler sizler için o kadar uğraşıyoruz... Daha iyi bir oyun oynamanız için....

Bu forumu sevenler bu haliyle seviyor... Diğerleride Watcheri ilgilendirmiodur sanırım... Burdaki bu ufak küfürlerden rahatsız olan birsii warmı siz hariç???