Nisan 29, 2024, 08:41:39 öö

Gönderen Konu: Lüleburgaz 4. ÖSS Şenliği Aylin Aslım'ı Getirirse...  (Okunma sayısı 2236 defa)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Lüleburgaz 4. ÖSS Şenliği Aylin Aslım'ı Getirirse...
« : Haziran 14, 2009, 11:23:37 öö »
Geceyarısı konserden sonra İstanbul Caddesinde Aylin Aslım konseriyle ilgili vatandaşların fikrini sorduk ve vatandaşlarımız şu yanıtları verdi...

Osman Öztürk (46): Ben evimde otururken kongre meydanından müzik seslerini duydum ve konser olduğunu anladım ve eşimi ve 2 çocuğumu da alarak kongre meydanına geldik ama ne oturma yerleri olduğunu gördük ne de hiçbir yetkiliyi Belediye Başkanımızı falan göremeyince bir de konser alanında bulunan ukala gençleri görünce geri döndük. Halbusim böyle birşey yapıyorsanız halkı da katsanıza işin işine biz de seyredeydik iyi olurdu şarkıcı Aylin Aslım'ı  ve Beledie Başkanımız Halebakı kınıyoruz...

Kerime Aydın (65): Valla evladım bu şarkıcıyı televizyonlarda görüyoruz güzel güzel şarkılar söylüyor meşhur bir sanatçı diyerekten evimizden çıktık 2 torunumla birlikte kongre meydanına geldik ama konserin sadece gençlere ve öğrencilere olduğunu görünce şaşırıp eve döndük ve televizyon izlemeye devam ettik. Sayın Halebak'ı kınıyoruz şeklinde konuştu...

Muammer Ayan (49): Meyhanede arkadaşlarla içiyorduk ve arkadaşın birisi Aylim aslımmı ne diye biri gelmiş kongere meydanına diye söyleyince hadi gidehlim bakalım dedik. Gittik baktık ki sahnede çok seksi bir şarkıcı olarak tanıdğıımıs Aylim Aslimi görünce sevindik ama konseri izlemek için öğrenci olmamız lazım olduğunu bize güvenlik elemanları söyleyince meyhaneye geri dönüp içmeye devam ettik. Sayın Halebak'ı kınıyoruz dedi.

Serpil ŞENTÜRK (18): Valla süper bi geceydi Aylin aslım ve davulcuyu çok beğendim, gitercı kız da müthişti pazar günü imtahan öncesinde çok güzel bir moral oldu ama Aylinin albümünü alacak paramız bile yok ki allah karetsin bu kriz yüzünden para alamıyoruz evden ama süperdi yaaa... Yine gelsin... Müthiş eğlendik yaa... Sayın Halebak'ı herkese sandalye koyup bize koymadığı için kınıyoruz...

Osman TÜFEKÇİ (36): Bu konsere gelmeyen Sayın Halebak'ı kınıyoruz ve tekrardan yapılmasını istiyoruz. Bu iş böle olur mu... Nerde bilet parası konser arası ekmek arası köfte. Başkan Halebak'ı  kınıyoruz (Bu arkadaş biraz sarhoştu da o bakımdan) yine de yayınladık.

Seyfun TEKİN (47) (Zurnacı): Bu nası konser beyaa... Ben çıkıp ta konser verseydim valla daa güzel olurdu. Nerde bu devlet, nerde bu millet, kimsecikler gelmemiş beyaa. Epten şaşırdık valla. Ahmet agamla geldik konseri izlemee aybeye gelmişiz döndük geri, boş yere yaktık dünyanın benzinini kafa oldu skoç brayt sünger gibi zate... Başkan Halebakı kınıyoz.

Emin HALEBAK (53) (Belediye Başkanı):  Yahu arkadaşım senin işin gücün yok mu bu saatte burada röportaj yapıyorsun. Ayrıca yazılanları hiç beğenmedim beni kızdırmayın bir daha bu meydanda konser monser yapmam. Ben de yapılanları denetlemeye geldim ama sen bana ne soruyorsun defol git başımdan.

HABER MERKEZİ

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lüleburgaz 4. ÖSS Şenliği Aylin Aslım'ı Getirirse...
« Yanıtla #1 : Haziran 14, 2009, 11:28:12 öö »
Sayın Halebak'ı kınıyoruz...

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Haziran 14, 2009, 11:29:15 öö »
Ben gençleri sorguluyorum..

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 14, 2009, 11:31:24 öö »
Muammer Ayan (49): Meyhanede arkadaşlarla içiyorduk ve arkadaşın birisi Aylim aslımmı ne diye biri gelmiş kongere meydanına diye söyleyince hadi gidehlim bakalım dedik. Gittik baktık ki sahnede çok seksi bir şarkıcı olarak tanıdğıımıs Aylim Aslimi görünce sevindik ama konseri izlemek için öğrenci olmamız lazım olduğunu bize güvenlik elemanları söyleyince meyhaneye geri dönüp içmeye devam ettik. Sayın Halebak'ı kınıyoruz

bu süper yaw aylin aslım diye tanıdığımız seksi şarkıcıyı görünce sevindik
ama doğrusu aylin aslımı görünce bi azdık bi azdık
yada aylin aslımı görünce dibimiz düştü :D

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 14, 2009, 11:33:53 öö »
Erkeklikten U dönüşü yapanlar bile vardı. Topu topu 300 kişi falan vardır.. Çoğu da dinlemeye gelmeyenler.