Mayıs 15, 2024, 04:08:23 öö

Gönderen Konu: Quaresma'ya 50 bin Euro'luk Kart!  (Okunma sayısı 2977 defa)

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Quaresma'ya 50 bin Euro'luk Kart!
« : Eylül 25, 2011, 11:13:05 öö »
Kritik Bursaspor deplasmanında gördüğü kırmızı kartla takımını yalnız bırakan Ricardo Quaresma'ya Siyah-Beyazlı yönetim 50 bin Euro gibi yüklü bir ceza kesti.

Beşiktaş formasını sırtına geçirdiği günden bu yana Siyah-Beyazlı taraftarların sevgilisi haline gelen Ricardo Quaresma’ya gördüğü kırmızı kartın faturası ağır oldu: 50 bin Euro... Bursaspor deplasmanında takımını yalnız bırakan Portekizli’ye, Beşiktaşlı idareciler kısa bir görüşmenin ardından 50 bin Euro ceza keseceğini bildirdi. Yönetime sık sık takımın kaptanı olmak istediğini dile getiren ve bu fırsatı sonunda yakalayan Quaresma’nın bundan sonraki karşılaşmalarda daha dikkatli olacağı belirtildi. Başarılı futbolcunun bugün İnönü’ye gelerek tribünden takım arkadaşlarına destek vereceği kaydedildi.

Her işte bir hayır...

Bursaspor uzun süre 10 kişi oynamasına rağmen kalesinde pozisyon dahi vermemiş, ancak Quaresma kırmızı kart gördükten sonra Siyah-Beyazlılar skoru lehine çevirmeyi başarmıştı. Nitekim beraberlik golünü atan Sivok da, “Quaresma’nın atılması üzücüydü ama bu olay bizi maça daha da motive etti” diyerek düşüncelerini paylaşmıştı.   

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Quaresma'ya 50 bin Euro'luk Kart!
« Yanıtla #1 : Eylül 25, 2011, 14:51:21 ös »
Ben olsam ödül verirdim sayesinde maçı kazandık c_heesy

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 25, 2011, 16:33:59 ös »
Ödül mü? Bursa gibi ezeli rakibimizin deplasmanındasın ve takımın kaptanısın bu son dakikalarda olsa çok yanlış bir hareket. Onun oyundan çıkışının ardından 2gol birden atıp kazanmamız ayrı bi olay tabiki de.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 25, 2011, 17:49:07 ös »
Ödül mü? Bursa gibi ezeli rakibimizin deplasmanındasın ve takımın kaptanısın bu son dakikalarda olsa çok yanlış bir hareket. Onun oyundan çıkışının ardından 2gol birden atıp kazanmamız ayrı bi olay tabiki de.

Şaka bir yana ciddi konuşursak quaresma ne kadar iyi olursa olsun takım için oynamamasından bıktım. Bursayı son dakikada yenmemizin nedeni 10 dribblingden 9 unu kaybeden bir oyuncumuzun olmaması. Guti varken pasa odaklı oluyorduk ve daha çok şansımız oluyor ama quaresma sadece kendine oynuyor golü ben atayım herşeyi ben yapayım havasında. Bunları bırakmazsa her maçta kırmızıyı yesin isterim ben.

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 26, 2011, 18:14:19 ös »
Dün trt1'i izliyodum Hakan Ünsal bizim maçı değerlendiriyodu. Beşiktaş'ın ligde en geniş kadroya sahip oldugunu söyledi. Simao dün forvet arkası oynadı kanat değil bundan bahsetti. Q7'nin de kanatta değilde orta sahanın ortasında oynasa daha faydalı olabilecegine değindi. Hak verdim. Genelde Guti oynarken liderlik vasfını o üstleniyodu zaman zaman Fernandes oynarken o üstleniyodu. Son zamanlarda bu kadar kötü top oynamamızın nedeni Simao, Quaresma, Fernandes gibi oyuncuların birarada oynarken hepsinin bu liderlik vasfını üstlenmesi takım oyunu oynamamızı engelliyodu. Dün bu görevi Simao yaptı ki fena oynamadık.
Takıma yeni gelen Edu'yu beğenmedim. Daha çok eksikleri var. Son vuruşları çok zayıf. Mehmet Akyüz'ü neden oynatmadıgını anlamıyorum ısrarla Edu'nun üstüne gidiyo. Bobo gitmemeliydi. Eğer şuan gitmemiş olsaydı bu kadar gol sıkıntısı çekmezdik. Alves denilen bi adam aldık en son havaalanına geldigini duydum daha ismini duymadım. Madem alındı neden yok?

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 26, 2011, 18:40:13 ös »
Alves 20 yaşında bir futbolcu ama geçen yıl sakatlandığı için hiç oynamamış. Antremanlarımıza da katılamadığı için form tutmasını bekliyorlar. Edu ve bobo konusunda katılmıyorum edu fena değil bence iyi vurur çalışkan top kapmayı seven defansa yardım eden bir oyuncu. Boboya gelince bobo gönderildiği zaman bütün gözler Almeida'ya çevrildi. Çünkü bobo gidince en güçlü isim o olacaktı. Oynadığı maçlarda hep gol attı ve bana göre bobonun yerini doldurdu. Sakatlanması büyük kayıp. Edunun son maçda yaptığı hareketi saçma buldum o topa ya 1. hareketde yada hiç çalım denemeden vurması gerekirdi. Portekizlilere gelince hepsi aslında benzer oyuncular ama bu oyuncular kanattan göbeğe gelip oyun kuramazlar. Birisi ve birilerinin topu onlara yönlendirmesi lazım. Topu ayaklarında çok iyi tutar özellikle Quaresma ve Simao gayet mükemmeldirler bu konuda. Şimdi gelelim guti-fernandes ikilisine. Fernandes hem topu ayağında tutabiliyor hem de göbekten oyun kurabiliyor. Ama çok ileriye çıkmıyor çünkü tehlike faktörü baskı altında pas yapamama şut çekmeyi deneme veya çalıma girme olayları var. Ama Guti ile oynadığı zaman göbeğe geliyor gutiye yolluyor gutide şovunu yapıyor. Carvalhal hoşuma gitse de gutiyi oynatmaması yanlış. En azından madem ki oynatmıcaktın niye transfer sezonunda yollamadın en nihayetinde beleşe oynamıyor kimse.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 26, 2011, 22:19:39 ös »
Edu 'dan Bende pek umutlu değilim açıkçası :S
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Eylül 26, 2011, 22:23:56 ös »
Edu 'dan Bende pek umutlu değilim açıkçası :S
Bizim oyuncuların düşük performansına bakınca bence gayet iyi.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Eylül 27, 2011, 17:45:09 ös »
Quaresma interde yaşadığı düşüş dönemini yaşıyor şuan geldiğinde iyiydi hoştu ama şimdi git gide saçmalıyor.
Ayrıca son zamanlarda hiç komedi futbol videosu izlememiştim kuvarejjjma saolsun baya bi güldüm :D

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Eylül 27, 2011, 21:06:35 ös »
Harbiden baya malozlaşmaya başladı. Bir de bizim lige alışmış topu kaybedince tekmeyi sallıyor bizim ligteki gibi :D

Çevrimdışı Boykanu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Eylül 27, 2011, 22:12:43 ös »
Holosko gibi bi adam oynayacak durumda ve hala Edu falan oynuyor, ilginç...

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Eylül 27, 2011, 22:28:41 ös »
Holosko gibi bi adam oynayacak durumda ve hala Edu falan oynuyor, ilginç...
Katılıyorum Edu 5 Holosko etmez
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Eylül 28, 2011, 16:26:19 ös »
Holosko'da tam cf pozisyonunda oynayabilecek bi adam değil. Bitiriciliği fazla yok. Forvetin sağında solunda oynatabileceğiniz bir oyuncu. Beşiktaş için tam bir deplasman oyuncusu.

Çevrimdışı fıfat2

• Daimi Üye
  • Yok ben almıyım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Eylül 29, 2011, 20:31:29 ös »
bence bobo o kadarda iyi bir oyuncu değildi adam ne zaman iki maç art arda gol atsa ücret artışı istiyordu(10 maç gol atmaszsa ücretini düşüren yok nasılsa) öyle tekmeye kafa uzatacak hırpalanacak bir oyuncuda değildi. Holosko her takımın isteyeceği bir oyuncu bugün ligimizin Burak Yılmazla birlikde en iyi iki siprinteri çok öldürücü koşuları var şampıyonlar liginde açık oynayacak takımlara karşı çok iş yapar bitiriciliğini geliştirse idda ediyorum avrupanın büyük klüpleri holosko için sıraya girer Edu yetenekleri olan bir oyuncu ama yarım sezon maç eksiği var ve tam olarak bir forvet değil defansdan forvete geçmiş bir oyuncu maçın son yarım saatinde kale hariç her yere sokarsın mehmet le mustafa yı daha izleme şansım pek olmadı tek bildiğim mehmetin hızlı bir oyuncu olduğu mustafanında yeteneklerine rağmen bir sakatlık sorunu olduğu

Ancak arkadaşlar beşiktaşın asıl problemi bu değil kadrosunda 14 tane yabancı var ve eskileri göndermeden sürekli yenileri alıyorlar bu durum beşiktaşın başını çok ağrıtacak.