Mayıs 21, 2024, 22:03:30 ös

Gönderen Konu: fifa 08 joistik sorunu yardım ltfn  (Okunma sayısı 4950 defa)

Çevrimdışı centoundici

• uA heryerdeyiz...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
fifa 08 joistik sorunu yardım ltfn
« : Şubat 23, 2008, 13:58:52 ös »
Arkadaslar yeni bir joistik aldım joistigi pcye tanıttım fifa o8 i açtım klavyeyi oyun gormuyor konttrollerden en ustte klavyeyi deiştirmeye calısıyorum o da olmuyor 07 yi kurdum aynı sorun ondada war. most wanted ve pes te sorun yok. joistikle oynayan arkadslar nasıl yaptınız nasıl yapabilirim soyleyın ltfn..

bide eger joistiği tanıtabilirsem biri klavye biri joistikle 2 kişi fifayı oynamk mumkun mu ?
uA___111___uA

Çevrimdışı ReCoO

• Profili Görüntüle
Ynt: fifa 08 joistik sorunu yardım ltfn
« Yanıtla #1 : Şubat 25, 2008, 15:00:22 ös »
Arkadaslar yeni bir joistik aldım joistigi pcye tanıttım fifa o8 i açtım klavyeyi oyun gormuyor konttrollerden en ustte klavyeyi deiştirmeye calısıyorum o da olmuyor 07 yi kurdum aynı sorun ondada war. most wanted ve pes te sorun yok. joistikle oynayan arkadslar nasıl yaptınız nasıl yapabilirim soyleyın ltfn..

bide eger joistiği tanıtabilirsem biri klavye biri joistikle 2 kişi fifayı oynamk mumkun mu ?
Bak ben böyle yaptim :
1. Joysticki taktim
2.Bilgisayar tanidi okýledim
3.fifayi baslattim
4....Ve oynadim :)

Hic problem olmadi.
Sen bi joystickini cikar geri tak ve bilgisayaraini yeni baslat ozaman bak olyuor mu.

2. Sorunun cevabi:

Istersen 4 kisi joystickle ve bir kisi klavier ´le oynasin hepsi olur :)

Çevrimdışı centoundici

• uA heryerdeyiz...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Şubat 26, 2008, 14:17:54 ös »
gene olmadı ama en azından bi cewap wermişsin yardımcı olmaya calısmıssın tesekkur ederim 2. sorumda gerekenide soylemişsin saol..
uA___111___uA

Çevrimdışı ReCoO

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Şubat 27, 2008, 16:04:22 ös »
Abi ben senin icin bi internetten falan arastiriyim bisey bulursam söylerim okaymi?

Çevrimdışı kalstroem6

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Şubat 29, 2008, 23:57:54 ös »
regedit e gir

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\MediaProperties\PrivateProperties\Joystick\OEM\ gir,oradaki vidlerde senin joystigi bul ve Denetim masasi/Oyun kumandalarindakiyle ayni mi kontrol et,daha sonra Belgerim fifa 2008e tikla,users dosyasi var,devdata dosyasi var,noteopadla ac onu,sonra ordaki gamepadlerden birini ismini al,sonra regedit e gir

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\MediaProperties\PrivateProperties\Joystick\OEM\  burdaki kendini vidindeki sil onun yerine o gamepadin ismini kopyala daha sonra control2dede yap varsa eger,sorunun cözülür.

Çevrimdışı centoundici

• uA heryerdeyiz...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mart 01, 2008, 14:38:03 ös »
tamam tesekkurler artık oluyor saolun ilginiz için  tesekkur ederim...
uA___111___uA

Çevrimdışı bonjovi_41

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Mart 19, 2008, 23:55:01 ös »
joistik ile biz 4 kişi oynadık acayip sarıyo şiddetle tavsiye ederim 4 tane joistik ile. klavyeyede birini koycaktık ama ekranı kapıyodu:D

Çevrimdışı itug

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Temmuz 08, 2008, 13:36:18 ös »
oyun sırasında joystik i takarsan oyun tanımıyor bunun için oyunu başlatmadan önce joystik takılı olması gerekiyor

bu şekilde problem yaşamazsın