Mayıs 10, 2024, 20:21:47 ös

Gönderen Konu: Fifa 12 İncelemem  (Okunma sayısı 1896 defa)

Çevrimdışı mertgulugen

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Fifa 12 İncelemem
« : Mart 14, 2012, 21:26:53 ös »
Arkadaşlar ben Fifa 12 yi PC de oynuyorum.. Oyun hakkında bi kaç sorunum var bunun yaması var mıdır nedir ne değildir bilmiyorum ama size sunmak istiyorum..

Öncelikle rakip takım bana karşı 11 kişi savunma yapıyor.. ben atak yapayım diyorum adamlar 11 kişi kendi ceza sahaları içinde.. karşımdaki Barcelona olsa bile..

2. olarak rakip takımın kendi defaslarından attıkları bütün uzun toplar bütün diyorum bi kaçtane sekmiyo bile.. kendi adamlarına gidiyor.. adamlar hiç bi şekilde telaş yapmıyor çok çok fazla soğukkanlı oynuyorlar..

Defansın arkasında hiç boşluk bulamıyorum diyebilirim.. Fifa 11 de öyle değildi uzun toplar atıp defansın arkasında sarkabiliyorduk ama burda öyle olmuyor..

Kaleciler hiç açılmıyor.. Kalecinin üstünden aşırtabileceğimz bir tane bile pozisyon olmuyor..

Ve en önemliisi.. Rakip takım kaleye şut çekmiyor, orta açmıyor yavaş yavaş topu sürüyorlar arada pas yapıyorlar çok düşük bi tempoda kaleye gelmeye çalışıyorlar.. ellerinden gelse kalenin içine girip gol atacaklar.. Şut yok orta yok bişey yok.. Oyun temposu yerlerde.. adamlar öyle bi geliyoki kontraya çıkamıyorum.. zaten top çalmak başlı başına bir zulüm.. Çalınmıyor arkadaş neymiş bu anlamadım..

Sorunlarım bunlar arkadaşlar çözümleri varsa söylerseniz mutlu olucam..

Çevrimdışı NoMerCyOsKAR

• Daimi Üye
  • Fifa In HD
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Fifa 12 İncelemem
« Yanıtla #1 : Mart 15, 2012, 17:20:06 ös »
top çalmak için control ayarlarında "tactical defending" yazan yeri "legacy defending" yap

Geri kalanlar için;
Sen beceremiyorsun bence, çünkü dediğin şeylerin hiç birine sürekli rastlamıyorum, legendaryde oynasam bile çok güzel top kaparım, tecrübe edin ve oyun taktiğini gözdengeçir bence.

NoMerCy | FIFA 12 | Goals Compilation | #2      
NoMerCy | Fifa 12 DERSLERİM
                                                                     NoMerCy | Fifa 11 DERSLERİM