Mayıs 08, 2024, 13:08:15 ös

Gönderen Konu: Mu Online  (Okunma sayısı 8064 defa)

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Mu Online
« : Şubat 19, 2008, 20:40:12 ös »
Bu sitede mu online oynayani hiç yok galiba ama mu online oynamaya karar veren olursa sorularinizi alabiliri.Size bir kaç tane de mu sitesi verim

Sacredmu.net (Kolay mu kolay char fullenilir)
  Shadowmu.co.uk (sacred muya gore zor ama buda zevkli mu)
  www.globalmuonline.com (bu mu dünyada ilk çıkan mu ve yaklaşik 10 milyon kişi oynuyor.30 tane serveri war ve boş server bulmak imkansiz gibi bişey.Kasmasi çok zor res atma yok ve en fazla 400 lvl yapabiliosun boyle yapmak içinde yıllarca kasmak gerekior.Geçen 400 lvlli bi char bu muda 1,5 milyara satildi :) )
  musuckit.biz (buda orta dereceli mu zor da değil kolay da değil)
  http://mu-kingturk.sytes.net/ (bu bir Türk musu ama Türk'lerin yaptiği mular maalesef uzun ömürlü olmuyor.Şu anda açık bu mu)

Yeni başlamak isteyenlere sacredmu yu tavsiye ederim.Ben şu anda global oynuyom ve yaklaşik 1 yıldır gece gunduz kasiorum ve lvlim daha 110 :) Ama en zevkli mu..Gene merak ettiğiniz şeyler olursa sorabilirsiniz.Mesela dupe gibi fln :) Ben dupeyi de açıklayayim dupe:Mu da bir giyecek eşya aldiniz ornegin onu aynisindan 5-6 kere yapabilmektir.Ama adminden saklamalisiniz ki admin size banı çakmasin :) Eğer oynayacak warsa mu onlara da ozel bir rehber hazirlayabilirim.Nasil kasilacaği oyuna ilk başladiğinda napacağini.

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Mu Online
« Yanıtla #1 : Şubat 19, 2008, 20:48:07 ös »
Muya başladiğinizda karakter seçimi
1-Dark Knigt=Bu char savaşçidir.Gelişmişi Blade Knigttir.Bu charin gelişmesi için strenge ve aqilitye point verilir ve oyunun en güçlü chari oldugu için en zor fullenen chardir.
2-Dark Wizard=Bu charin gelişmiş hali ise soul master dir.Gelişmesi için energy ve aqilitye basilir.Çok hızlı kasar.Ve oyunun birincileri sm lerdi.Çunku çok hızlı kasarlar.
3-Fairy elf=Bu charin gelişmiş hali muse elftir.Bu charin da gelişmesi için aqilitye point vermek yeterlidir.Bayan'dır.Ve bk dan sonra en güçlü chardir.Kendini buflayarak defansini ve hucumunu artirabilir.
4-Magic Gladiotor=Bu ozel bi chardir.220 lvl den sonra açilir ve lvl başi 7 point alir.(Diğer charlar 5 point)Bunun gelişmişi yoktur.Eğer bunu savaşçi yapmak isterseniz streng ve aqilitye eğer buyucu yapmak istersene aqility ve energye point verriz.Buda servere gore değişir.Bazi serverlerde en güçlü chardir.Bazilarinda da güçsüz.
5-)Dark Lord=Bu her muda olmaz.Yeni versiyonlarda olur.En güçlü char bu chardir.Bunu geliştirmek için strenqe basmalisiniz ama bu chara ozel olarak comand bolumu wardir.Eğer comand bolumune point verirsek (dark lordlarin kendine ozel kuşlari wardir) kuşlari çok güçlü kasar.

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Şubat 20, 2008, 16:40:44 ös »
saol ama pek sevmem

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Şubat 20, 2008, 17:00:21 ös »
Emeğime saygı gösterdiğin icin saol aslinda bende fazla sevmem demiştim ama şimdi birakamadim :)

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Şubat 20, 2008, 18:52:51 ös »
Valla simdiye kadar SRO ve KO oynadım..KO cok basitti yani mmrpog oyunlarda en kolay olanı sro ise cok detay içeriyordu ve biraz bilmek lazım bazı şeyleri ama yinede Ko'dan daha güzeldi sRo .. Yaz gelsin ben baslarım yine mmrpoglara... ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Şubat 20, 2008, 19:00:28 ös »
Valla simdiye kadar SRO ve KO oynadım..KO cok basitti yani mmrpog oyunlarda en kolay olanı sro ise cok detay içeriyordu ve biraz bilmek lazım bazı şeyleri ama yinede Ko'dan daha güzeldi sRo .. Yaz gelsin ben baslarım yine mmrpoglara... ;)
Başlarken bence metin2 de oyna tavsiyemdir. ;)

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Şubat 20, 2008, 19:10:06 ös »
O da gzl oyun metin 2 ama bence mu daha zevkli

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Şubat 20, 2008, 19:14:13 ös »
O da gzl oyun metin 2 ama bence mu daha zevkli
Ama adam MMOG türü demiş, o yüzden.

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Şubat 20, 2008, 19:45:42 ös »
Şu online oyunların bide 2.dünya savaşı versiyonunu çıkarsalar :D

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Şubat 20, 2008, 19:47:40 ös »
Şu online oyunların bide 2.dünya savaşı versiyonunu çıkarsalar :D
Olabiler

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Şubat 20, 2008, 20:29:14 ös »
cod2 multi oyna :)  oda olmadı bf1942 oynaki o tam multilik oyun ucaklar dan tut her türlü savas aracı var ve oyundaki herkes o araçları kullanabiliyor sen sürüyorsun arkın mg-42'de ates ediyor of of dehset bi oyundur bf1942 tavsiye ederim...

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Şubat 20, 2008, 20:38:27 ös »
bf1942 battilefield 1924 dimi bide o oyun online mi

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Şubat 20, 2008, 21:03:42 ös »
bf1942 battilefield 1924 dimi bide o oyun online mi
multi ile sayılır

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Şubat 20, 2008, 21:48:41 ös »
Benim demek istediğim lwl kasma falan var.mesela yine değişik canavarlar görevler falan olsun ama 1950 teknolojsi ile.

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Şubat 20, 2008, 23:40:05 ös »
BattleField 1942 evet isterseniz korsan cd'nizle bile online oynuyabilirsiniz..Bunu araştırın oyun mükemmel .. ;)