Mayıs 18, 2024, 17:14:22 ös

Gönderen Konu: siz carrear a hangi takımla başladınız ve hangi yıldızları aldınız  (Okunma sayısı 2943 defa)

Çevrimdışı branauu

• Daimi Üye
  • Galatasaray
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
siz carrear a hangi takımla başladınız ve hangi yıldızları aldınız
GaLaTaSaRaY.........

Çevrimdışı martymcfly

• Profili Görüntüle
manchesterla başladım kaka , torres , van den borre , mascherano , ochoa diye bi kaleci aldım 85 doğumlu inanılmaz  güzel yüzde yüz alınmalı

Çevrimdışı branauu

• Daimi Üye
  • Galatasaray
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
o kaleciyi bende aldım gerçekten süper bi kaleceydi 20. haftaya kadar sadece 5 gol yedi süper kaleci ;)
« Son Düzenleme: Aralık 04, 2006, 12:08:08 ös Gönderen: branauu »
GaLaTaSaRaY.........

Çevrimdışı braver

• blues go on
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
  Chelsea ile başladım şu an 3. sezonum ve ronaldinho,steven gerrard,vanucchi,totti,ibrahimovici aldım ve takım gücü
99,taraftar desteği 99,takım uyumu 99 hepsi kendi çabamla başardım save dosyası  tamamen benimdir.

Çevrimdışı burhan_altıntop

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Beşiktaşla başladım...hiç kimse gelmedi.oradan gidebileceğim tek takım sheffield united'di şu an ordayım.orayada gallas'ı aldım
Forumum Açıldı!!

Çevrimdışı remember

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
galatasarayla başladm ve buramayada niyetim yo btn yildizlari alim hamit,hali, yildiray,emre,mess, etoo,tugay,thuram,toure{bu arada bu oyunculardan tugay ve thutam 40 yaşina kadar szleşmeleri var}

Çevrimdışı branauu

• Daimi Üye
  • Galatasaray
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ben nevcastle ile başladım   herkezi aldım walcott,henry,ronaldinho,senderos,messi,cloutier hepsini aldım çok iyi bir takımım var....
GaLaTaSaRaY.........

Çevrimdışı slmiicuk

• Başıma neler geldi sormayın!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
walla ben manchesterla baladığımda rooney,eto,messi,thuram,del piero(hiç kimse JUVENTUS A BAKMAYI DÜŞÜNMUO MU DEL PİERO WAR gerçi ikinci ligde ama 2ligden bakın juventus a 2.ligde hep şampiyon oliy)
henry,kaka arda vs

GALATASARAYLA ŞİMDİ YENİ BAŞLADIM 2.SEZON WE 80 NİN ALTINDA OYUNCU YOQ YANİ GALATASARAYLA 2. SEZONDA BOLE BİİR BAŞARI İİ BİŞE BENCE:D ve
Eski spider_gs!!!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
interle başladım üçüncü sezonum henry,ronaldindo,messi ve camoranensiyi aldım

Çevrimdışı slmiicuk

• Başıma neler geldi sormayın!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
INTERLE DİMİ GS LE BAŞLASAN BİRS ZOR ALIRSIN 3.SEZONDA ONLARI SADECE  CARRER CHEATER MIDIR NEDİR ONU KULLANARAK BELKİ
Eski spider_gs!!!!