Nisan 30, 2024, 11:09:08 öö

Gönderen Konu: FİFA 07 bi bakıverin hele ...  (Okunma sayısı 2552 defa)

Çevrimdışı simpleblanes

• Profili Görüntüle
FİFA 07 bi bakıverin hele ...
« : Temmuz 20, 2010, 22:15:20 ös »
  İyi günler , iyi forumlar .....

Arkadaşlar 3 yıl kadardır 07 PC oynarım multiplayer'dan okulda , internet cafede  vs .

Yalnız evde oynamışlığım yok henüz (şu satırları yazarken indiriyorum halen oyunu)

Bu oyuna iyi bayılırım ; çok fonksiyonlu ataklar , seyri güzel goller , hareketler elimden gelir ...

Öyle kolay golleri sevmem tek adamla gidip kalenin ağzına abanmalar, efendim bunun gibi hoş olmayan hareketler ...( bu laflarımı hoş karşılamayanlar olabilir )

Sizden isteğim ; bu yaz evden bu oyunu oynıycam ancak bana kim online mode falan varsa oradan güzelce anlatabilir olayı ?...

Yani isteğim canlı birileriyle karşılıklı maç yapabilmek....

(ayrıca 2010 kurulu yalnız sarmadı Hamachi falan da denedim beceremedim onun için bana online üzerinden anlatırsanız)

Bir diğer isteğim de şudur ; 07 'de Controls'de Z tuşuna bağlı 'Cancel/Dummy Move' tuşunu SPACE 'a ayarlar , leblebi gibi
 güzel , PLASE goller atardım ANCAK 2010'da aynısı yaptığımda PLASE ŞUT'un P'sini göremiyorum ne yapabilirim ...

İlgilinecek arkadaşlar şimdiden Allah razı olsun... İyi FİFA'lar .... :)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: FİFA 07 bi bakıverin hele ...
« Yanıtla #1 : Temmuz 20, 2010, 22:40:53 ös »
http://www.fifadelisi.net/yazidetay-21-Online_Fifa_Oynamak.html adresinden internet üzerinden oynamayı öğrenebilirsin.

Fifa 10'da 07'deki gibi goller atman zor, o yüzden büyük beklentiler içine girme o konuda

Çevrimdışı fifa_delisiyiz

• Daimi Üye
  • I'm RocK
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Temmuz 31, 2010, 22:16:29 ös »
valla biraz alış ben gibi efsanede bile 5 tane atarsın zor atılıyor ama alışınca joistick ile oyna daha rahat oynanıyo

Çevrimdışı AlexleSonsuza

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Temmuz 26, 2012, 00:39:13 öö »
Fifa 07 ' deki golleri 10 ' da atmana %1 İmkan vermiyorum ...
FENERBAHÇE SEN HAYATTA ASLA YALNIZ KALMAYACAKSIN ! <3